Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

Anonim

Paprastos spalvos garderoba yra šiek tiek sunku parduoti. Tam tikru etapu reikės atnaujinti, o juostos turėtų būti sąrašo viršuje. Jie buvo pagrindiniai dalykai, nes dauguma "D'Marge" darbuotojų buvo gimę ir mes nematome, kad tai kinta (kada nors).

Tačiau nors juostelės gali būti nesenstančios, bet vis dar yra teisingas ir neteisingas būdas tai daryti. Čia mes suteiksime jums galimybę išsiaiškinti juostas su gera ir bloga, ir paliksime jums galeriją, skirtą įkvėpti, kaip juos įtraukti į savo aprangą šiuolaikinei dienai.

Žemas žemyn ant juostelių

Striukės turėtų būti kiekvieno vyro garderobūnas. Tačiau tai nereiškia, kad iš jų bus tas pats atstumas, koks gali būti jūsų partneriams. Yra du labai paprasti dalykai, kuriuos reikia nepamiršti, kad padėtų jums pasirinkti savo stilių, tinkantį jums ir jūsų įrenginiui.

Vertikalios juostelės puikiai tinka jums, kad būtų trumpų. Nepertraukiamos linijos gali pridėti keletą iliuzinių pėdų ant juostos matuoklio. Tai nepakeis fakto, kad esate ne šeši trys, bet tai kažkas.

Horizontalios juostos yra kita istorija. Tai pabrėžia plotimą - kitaip tariant, jie tampa platesni ar stores, priklausomai nuo jūsų esamų kūno matmenų. Jei turite keletą papildomų kojų, kuriuos norite paslėpti nuo "missus", galvokite apie vertikalias juosteles virš horizontalių.

Toliau mes analizuojame keletą skirtingų būdų, kaip dėvėti juostas, liečiant įvairių drabužių kodų, kuriuos vaikinas gali sugalvoti per savaitę.

Gordonas Gekkas

Kai dauguma mūsų galvoju apie juostas, mes manome, kad "Wall Street" galia tinka. Ir dėl geros priežasties: tai stipri išvaizda, kuri kultivuoja ilgalaikį įspūdį, jei ištrauksite jį iš dešinės. Nepaisant to, kad niekam nepatinka bankininkai ar advokatai, mes negalime pažeisti, kaip jie suknelę, ir kur jie įtempia vyriškų drabužių rinką.

Paprastas maitinimas paprastai reikalauja derinti juostas, bet išlaikyti juos skirtingais dydžiais ir spalvomis. Prieš pradėdamas didžiulį susitikimą, prieš pradedant trigubą grėsmę, atlikite bandymus namuose.

Pradėkite nuo minkštųjų raiščių, ypač konservatyvioje biure. Jei seni, riebaliniai blokai kampiniuose biuruose dėvi kreidos juostelę, tikriausiai tai reiškia, kad jūs negalite (dar). Policijos ar klubo dryžuotas ryšys yra šiek tiek užkimštas. Ieškokite dryžuotų ryšių, kurios nepanašus į kažkokį senoviško britų vaivorykštės klubą, ir jums reikės.

Stripes (For The Not So Bold)

Nepaisant to, kad gerai kas nors taip dažnai ir beprasmiškai išeina Amerikos psicho išvaizda, kaip jūs, 80-tieji didžiausia "Reaganizmo" ir mažmeninės prekybos ekonomika, tai yra tikrovė, kad ne kiekvienas biuras yra pajėgus tinkamai valdyti. Jums gali prireikti šiek tiek tonizuoti, todėl štai kaip susiformuosite juostas ir paskatinsite savo vidinį investicijų bankininkystės dušą atsargiau.

Auksinis standarto modelio derinys darbo vietoje yra toks: vienas už nepakankamą vertę, du, jei jaučiatės šiek tiek drąsiai, trys, jei esate neapgalvotas ir pernelyg investuojate į bet kurias sprezzatura priemones.

Storesnės juostelės sunkiau susieti su kitais modeliais. Bengalinės juostelės marškinėliai turėtų eiti po lygiagrečiu kostiumu ir pridėti prie lygiagretės; palikite langų patikrinimus ir pastebėtus ryšius namuose.

"Smart Casual"

Kitame spektro gale daug vaikinų eina per amžinai neapibrėžtą "protingo atsitiktinio" reljefą su juostelėmis. Juostelės gali dirbti ant seersucker blazkerių, atsitiktinis marškinėliai ir pusbikščių kelnės, todėl jūs neapsiribojote tik tokiais kostiumais, kuriuos leidžiama nešioti tik vaikams, kurie gyvena Niujorke.

Kad būtų paprasta, galite dėvėti juostelę po paprasto žaisliuko arba sumaišyti ir nešioti neatitinkančias juodos spalvos kelnes su marškinėliais ir megztiniu žiemą. Čia juostos turėtų pridėti mažą skirtumo tašką ir neapsunkinti savo išvaizdos per daug.

Vertikalios ir horizontalios juostos sumaišymas niekada neatrodė gerai. Nepamirškite auksinės taisyklės neatitikimo modelio dydžių, jei norite žaisti tą žaidimą.

Jei naudosite dryžuotą švarką, laikykitės kaklaraiščių ir marškinių gana paprasto, kad striukė padarytų savo daiktą. Negalima per daug įsisavinti per daug modelių.

Venkite neįprastų spalvų su juostelėmis. Viskas, kas nepatenka į konservatyvų triumvitatą iš baltos, pilkos ir mėlynos rūšies, primena mums derliaus šokolado įvyniojimus ar kalėjimų komplektus.

Baseinas kasdienis

Su savo jūrine konotacija, tai nėra didžiulis siurprizas, kad svyruoja faktorius į laisvalaikio ateina vasarą. Juostelės primena saulę, paplūdimį, o ne viską davė per daug. Tuo tarpu, vis dar yra keletas pagrindinių taisyklių, kurias reikia apsvarstyti, kai esate padažu (ar žemyn) savo tingiai popietę ant guolių.

Juostelės išskiria jūrinius vibesus, todėl bandykite išvengti kitų jūrinių simbolių, tokių kaip inkaro spaudiniai, jei norite būti rimtai paženklinti kurorto karaoke bare.

Jūs galite turėti vakarėlį vienoje savo aprangos pusėje, o ne abu. Negalima derinti juostelių su kitais modeliais. Kai kyla abejonių, dėvėkite daug paprasto balto ir karšto.

1/30

2/30

3/30

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis