Vadovas, skirtas Melburno geriausioms vestuvėms ir pagaminti pagal kostiumus

Anonim

Vienas iš svarbiausių žmogaus gyvenimo turtų - tai individualus kostiumas, apsirengęs garderobu šalia brangių laikrodžių ir užmirštų ekses nuotraukų.

Atsižvelgdami į sunkumus, kuriuos reikia rasti tinkamam kostiumui šiuolaikiniame pasaulyje, mes pasinaudojome laisve stengtis užkirsti kelią tobuliausiam Melburno klestiniui pagal užsakymą ir išmėginti. Tai yra geriausias "Melbourne" pritaikytas kostiumas.

Sarti Tailors

150 Lonsdale Street

Tiems, kurie tikrai ypatingi vyrų kostiumai, nuvilkite į Sarti Tailors. Jų ekspertų kolektyvas didžiuojasi savo geriausiais drabužiais už stovo, kad užtikrintų galingą pareiškimą, kai jūs išeinate iš savo kostiumų. Norėdamas pasiekti šį individualų užsakymą ir įvertinti meistriškumą, "Sarti" remiasi daugiau kaip šimto metų kolektyvine patirtimi kostiumų gamyboje. Ir taip, jie taip pat atlieka vestuvines kostiumus.

Prekiniai ženklai: Sarti

Amerikietiški tailors

68 Bourke gatvė

Amerikos dailidės buvo įkurtos 1950 m. Tuo metu, kai visi amerikietiški dalykai buvo laikomi drąsiomis ir moderniomis. Nors realiame pasaulyje tai daugiau nebėra, dabar jų kostiumai vis dar išlieka neįtikėtinai stipriu, nes jų ilga reputacija dėl visame pasaulyje žinomų kokybės ir meistriškumo žinių. Mažas parduotuvės dydis užtikrina intymią apsipirkimo patirtį, o medžiagos, skirtos jų individualiems kostiumams, patenka į visą Europą.

Brands: American Tailors

Ermenegildo Zegna

Parduotuvė 1, 45 Collins Street

Išskirtinio kostiumo tiekėjų nereikia rizikuoti, kad Europa laimėtų. "Melbourne" pati "Ermenegildo Zegna" parduotuvė pristatė geriausius išpilstytus ir pagamintus kostiumus su nepriekaištingu meistriškumu. Be to, kad išskiria gryną Europos žavesį, specialiai pritaikyti kostiumai taip pat gaminami iš Australijos medienos ir skirtos tam, kad vyrai atrodytų aukštesni, plonesni ir plonesni pečiais. Galutinis produktas yra ne pigus, bet ir ženklo meistriškumo parašo kokybė.

Prekiniai ženklai: Zegna

Kostiumo parduotuvė

1A Crossley Street

"Suit" parduotuvė reikalauja, kad asmeniniai reikmenys garantuotų tinkamą tinkamumą, todėl būtina iš anksto užsisakyti susitikimą. Papuošalai yra parengti Patrick Johnson iš P. Johnson Tailors, todėl tai yra gana tvirtas statymas, kad šie vaikinai žino, ką jie daro. Čia įveskite keturiasdešimt šešias savaites, kad gautumėte po pradinio montavimo.

Prekiniai ženklai: kostiumų parduotuvė

Carbone Master Dailors

297 Lygon Street, Brunswick

Šis šeimos verslas, kuris priklauso Melbourne tėvo ir sūnaus galios duo "Pino" ir "Dominic Carbone", žada aukščiausios kokybės audinius visuose savo pasirinktiniuose drabužiuose. Dar svarbiau, kad jie laikosi trijų pagrindinių principų, kuriais jį kurti. Tiksli kokybė, dėmesys detalėms ir senosios mokyklos elegancijos oras, kad niekur kitur nebus. Įkurta 1959 m., Poros įsitvirtino kaip rimtas konkurentas vietos siuvimo versle. Jie taip pat aprūpina vestuvių kostiumus, formalų aprangą, apmuštus marškinius ir šiuolaikines paltas.

Prekiniai ženklai: Carbone Master Dailors

P. Johnson

1 Crossley Street

Patrick Johnson ir Tom Riley yra dapper ponai, kurie padarė P. Johnson pavadinimą šiandien. Komanda vadovaus klientams per viską ir viską, kai kalbama apie užsakymą atliktus matavimų, audinių ir stilių užsakymus. Tada ši informacija nusileidžiama į Europą, kur apipavidalintas kostiumas išgyvena.

Brands: P. Johnson

SUSIJĘS: vadovas Sidnėjaus geriausio kostiumo siuvėjų

Joe Black

149 Little Collins gatvė

Joe Black didžiuojasi kurdami kostiumus kiekvienam žmogui, nesvarbu, ar esate profesionalus skandalistas ar baristeris.

"Joe Black" apmuštos ir "made-to-measure" kostiumai yra suprojektuoti taip, kad jų laikysena būtų tokia pati, kaip ir žmogaus urvas, į kurį įeina salyklo šokoladas ir šaltas alus. T įpėdinis geriausia funkcija? Individualizuotos kostiumai yra paruoštos po keturių savaičių po konsultacijų - puikiai tinka šiems paskutinės minutės renginiams.

Prekiniai ženklai: Joe Black

Oscar Hunt

43 aparatinė juosta

Jei esate vyras, kuris trokšta vyriškos mažmeninės prekybos aplinka, apsupta visų dalykų, tada "Oscar Hunt" yra jūsų pasirinktas pasišventimas. Jų "made-to-measure" kostiumai yra taškas su klientais, kurie gali išbandyti kolekcijas arba įrengti tarp pliušinių odinių fotelių. Įvairovė taip pat yra "Oscar Hunt" laimėtoja, kurios tikslas - pristatyti gatavus kostiumus, kurie atspindi asmeninį stilių.

Prekiniai ženklai: Oscar Hunt

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas