Dizainas, skirtas džinsams, kad puikiai tinka

Anonim

Nuo kaubojų iki hipių, indie rokerių iki preppy jocks, džinsai yra tai, kad vienas mados elementas peržengė laiko, lyties ir daugelio mados drabužių spinta. Būtent todėl geriausių džinsų prekių ženklų nustatymas vyrams vis dar yra labai svarbus šiandien.

Tačiau džinsinio džinsų atvirumas masėms nereiškia, kad pirkti porą natūraliai ateina. Laikas suprasti tinka ir audinys yra būtinas. Po to ateina prekės ženklo atradimas, kuris puikiai išteina tinkamais ir audinio aspektais. Arba, jūs galite tik gauti savo džinsus pritaikytus ir pritaikytus.

Laimei, yra geriausių džinsų prekės ženklų, skirtų vyrams, kruopščiai ištirtų ir parašytų jums vadovas.

Prieš pradėdami nardyti į geriausius prekės ženklus iš džinsinio audinio, pažiūrėkite į kai kurias denimizacijas. Mūsų atrankos vaizdai turėtų būti jūsų smegenys pažymėti, kas kietas ir kas kvaila, kai kalbama apie vyrų džinsus.

Denim by Vanquish

Geriausi džinsai ir japonų amatininkai yra kaip du žirniai pod, kuris neturėtų būti šokas, kai patikrinsite Japonijos prekės ženklą "Denim by Vanquish". Abejinga komanda, jie nustatė sau tikslą "įkūnyti stilingą vyrišką idealą". Siekdami šio tikslo, jie gamina "street style" įkvėptą džinsą, kuris bus tinkamas namuose, naudojant "go-to sneaker / tee combo". Jų populiariausia linija yra nuolatinis bendradarbiavimas su "Fragment", tačiau jie dažnai vykdo bendradarbiavimą - užtikrina, kad jų džinsas neapsiribotų, ir visada yra kažkas nepakartojamo, kad galėtų pasiūlyti žmonėms. Stebėkite naujus bendradarbiavimus ištisus metus, kad atsipalaiduotumėte prie savo gatvės drabužių spinta (nes dangų draudžiama jums sugauti, dėvi tuos pačius daiktus du kartus).

APSIPIRK DABAR

Rag & Bone

Niujorke įsikūrusi "Rag & Bone" yra jaunesni nei kai kurie jų konkurentai, pradedantys 2002 m., Tačiau tai nereiškia, kad jie sugalvojo. "Offshore" gamybos pasaulyje R & B vis dar gamina kai kurias savo linijas Niujorke, be jokių trūkumų naudodamas aukščiausios klasės kraštus. "Rag & Bone" sukuria įkvėpimą iš švaraus, paveldo siuvimo, bet vis tiek siūlo sunkiai dėvintą žaliavinį džinsą vaikinams, kurie visą dieną nesiruošia sėdėti ant biuro kėdės. Pradžioje apsiribojant keliomis Manhetene esančiomis parduotuvėmis, "Rag & Bone" ką tik nusileido žemyn, taigi nepasitenkinimas pašto išlaidomis - galite užsisakyti "David Jones" pora.

APSIPIRK DABAR

Apgailestaujama

Jums tikriausiai tampa akivaizdu, kad Japonija vadovauja kovai gaminant sunkų džinsą, kuris galėtų išgyventi branduolinį Armagedoną. Spellbound priklauso trečiajam seniausiam džinsinio gamintojui Japonijoje, Domingo kompanijoje (taip pat verta ieškoti ne džinsinio rinkinio). Jų stilius yra tvirtas spektro galas, todėl jie tvirtai pasirenka sunkias dienas, kai tvartas ar dviratis. Spellbound išdidžiai dėvina "Made in Japan" etiketę, o jų džinsai paprastai yra 14oz, taigi jie yra universalus, vidutinio svorio konstrukcija, kuri neleis jus nuversti į bet kokį klimatą ar metų laiką. Konkurencingai kainuoja, todėl tikrai verta žvilgsnio.

APSIPIRK DABAR

Albamas

"Albam" sujungia nuolatines anglų gamybos rankas su "blue-chip denim", pasirinktu iš japonų gamintojų. Jie siūlo nedidelę, saugomą džinsinio audinio pasirinkimą, kuris neturi išgalvoto susiuvimo, nykimo ar detalių, kurie kenkia jų nesąmoningam, utilitariniam etosui. Tai rinkinys, kuris puikiai tinka dienos dienai ir pagamintas taip, kad netrukus netrukus turėsite nerimauti dėl antros kelionės į parduotuves. "Albamas" nėra "Aussie" parduotuvėse, tačiau, jei norite, kad netrukus pamatytumėte "Big Ben", nepereikite eiti į p. Porterį.

APSIPIRK DABAR

Balmain

Pasibaigus pokario Paryžiuje, "Balmain" nuo 1945 m. Pasiekė aukščiausią mados konkurencijos laiptelį. Prieš pradėdamas pasirodyti, Balmain nėra tokia aukšta mados forma, kurią matote tik ant kilimo ir tūpimo tako ar fotografuojant. Jų dabartinė kolekcija yra gana minimali, su apribota spalvomis ir švelniu siuvimu. Žvelgdami į jų džinsus, jų dviratininkų dviratininkai neatsiims vietovės su mygtuko žemyn ar paprastu keliu. Lengva įtraukti į esamą drabužių spinta, nesvarbu, kaip ką tik palikote Paryžiaus mados savaitę. Dabar paminiau, kad "Balmain" yra prabangos prekės ženklas, tiesa? "Balmain" džinsai gali padėti jums grįžti per didįjį, todėl dirbate rimtu biudžetu, kol prisiimsite porą.

APSIPIRK DABAR

Nudie Jeans

Švedijos prekės ženklo "Nudie Jeans" etosas yra apie pasakojimą. "Nudies" poros imsis savo pobūdžio, pasikartojančio perversmo, kuris yra unikalus vaikui būdingam gyvenimo būdui ir elgesiui. Todėl kiekviena pora yra kitokia. Šiomis dienomis jūsų rankos ant Nudies pora tapo tam tikru praeities ritualo rituoju; subtilus kiškis dainuoti, kad žinote savo verslą (ar apsimesti). "Nudie" taip pat dirba remonto dirbtuvėms įvairiuose pasaulio miestuose, patyrusiems vaikinams, kurie stumia jų rinkinį šiek tiek per toli, ir neturi jų už namų remonto darbų (tai yra daugelis iš mūsų) .

APSIPIRK DABAR

"Dolce & Gabbana"

Dizainerių Domenico Dolce ir Stefano Gabbana bendradarbiavimas, sukurtas bendradarbiaujant D & C, yra gerai žinomas dėl puikios kilimo ir tūpimo tako, rodo, kad įprasti vaikinai, tokie kaip jūs ir aš, niekada nekviečiami. Panašu, kad prabangos prekės ženklas siūlo didžiulį džinsinio pasirinkimo pasirinkimą bet kokiam įvykiui, kurį galėtumėte įsivaizduoti. Aš nejuokauju. Jei negalite rasti jo su "D & C", jūs tikriausiai yra nepakankamas perfekcionistas, su kuriuo niekas nemėgstu apsipirkti. Galite rasti tiesiosios kojos baisių džinsų, puikiai tinka slinkioms dienoms, šalia siauraus baltos spalvos pasirinkimo galimybės, kad pasirodys garstyčios su kokteilio renginio šlepetėmis. Sujungianti charakteristika yra "Made in Italy" etiketė, taigi jums reikės labai sunkiai atrodyti dėl gamybos proceso kaltės. Jie yra viršutinėje kainų skalės pabaigoje, bet savaitgalis nuo alaus tikriausiai padės jums investuoti.

APSIPIRK DABAR

Levi's

"Levi's" yra seniausia šio sąrašo "Jean" kompanija. Nuleisti rankas. Čia per amžius jie patogiai prilygsta net vyresniesiems prekių ženklams. HQ San Franciske, "Levi's" - tai, be abejo, amerikiečiai, pavyzdžiui, beisbolo ir kalorijų užkandžiai. "Levi's" buvo atsakingi už mėlynų džinsų sprogimą visose Amerikoje 20-ojo amžiaus amžiuje, turėdamas išskirtinį ženklą, kuris iš karto atpažįstamas tiems iš mūsų, kurie tam tikru metu atvyko į tūkstantmečio parduotuves. Jie čia dėl geros priežasties. Kaip ir dauguma žmonių, tikriausiai turėtumėte keletą gerų pasakojimų apie nesunaikinamą 501 porą, kurią jūs nuvedėte per purvą dėl įvairių nelaimių. Nors jie nebėra išimtinai pagaminti Amerikoje, jūs vis tiek galite priklausyti nuo kietų džinsinių džinsų, kurie yra rimtai plunksnos žaidimai. \

APSIPIRK DABAR

ACNE Studios

Vieną minutę suteiksime jums pauzę iš japonų etikečių. ACNE prasidėjo kaip neoficiali įmonė 90-ųjų pabaigoje Stokholme. Dizaineris, graziai labdaringas, išmintingas pagal jo išvaizdą, sukūrė šimtą porų neapdorotų džinsinių džinsų ir padavė juos savo draugams. Šiuo metu džinsinis audinys yra daug mažesnė moterų ir dizaino pastangų dalis. Tačiau ACNE vis dar vertinama aukščiausių moteriškų drabužių ešelonų, skirtų žvaigždžių džinsams, pagamintiems Italijoje ir Japonijoje. " New York Times" net nusipelnė "ACNE", žadindamas, kad skurdus jean tendencija daugeliui mūsų patiko (kalti ar ne). ACNE estetika išlaiko skandinavišką pasipriešinimą, nes jis yra tinkamas, jei norite džinsus, kurie yra suprojektuoti pagal paprastumą. Geriausia dėvėti pagrindinių dalykų ansamblį, skirtas mažoms raktinėms dienoms. Jie paleidžia penkias pirmąsias tinkamas kategorijas, kurios turėtų matyti tave per naktį mieste ar grįžti namo.

APSIPIRK DABAR

APC

Paryžiaus prekės ženklas APC ("Atelier de Production" ir "Creation", mes suteiksime jums galimybę naudotis "Google Translate"), kuris buvo atidarytas verslui 1987 m., Ir nuo tada atsirado keturiasdešimt kolekcijų. Jie ir toliau naudojasi Japonijos ežero priemoka, kuri, jei nesate girdėjusi, nesijaudina ar nesunaikina dėl unikalios apdailos proceso, kuris visada tęsiasi ten, kur jis turėtų būti. Kartu su prekių ženklais, tokiais kaip Edwin ir Nudie, jie siūlo neapdorotą džinsą, kuris palaipsniui perima jūsų gyvenimo stilių. Kiekvieną naktį iš miesto, kelio reiso ir pabėgti iš policijos bus atspausdinti save ant kremų ir blukimas jūsų džinsus. Žinoma, "APC" yra dar vienas džinsinio prekės ženklas, kuris išbandė savo rankas už džinsų komforto, bet tai yra jų džinsai, į kuriuos grįžta jų klientai, ir yra vertingas išvaizdą, jei esate pradedantis japoniško džinsinio entuziastingo entuziastingo.

APSIPIRK DABAR

DSquared2

Nesunku pamiršti, kad yra ir kitų džinsinio gamintojai, kurie negyvena Europoje ar Japonijoje. Veikia vienodi dvyniai, DSquared2 skelbia tarptautinį dėmesį savo šūkiu "Gimė Kanadoje, gyvenanti Londone, Made in Italty". DSquared2 jokiu būdu nėra pernelyg mažas arba kuklus. Jų džinsai dažnai yra iš anksto išblukę ir suplyšę, o tai puikiai tinka blokėms, kurioms trūksta tradicinio dėvėjimo proceso, reikalingo kitoms prekėms. Nepaisant to, kad anksčiau buvo sukurta 90-čioji "Grunge" estetika, kokybiško italų meistriškumo užtikrinimas reiškia, kad netrukus jums nereikės nerimauti dėl dvigubos kaktos.

APSIPIRK DABAR

Visvimas

Tokijo bazė "Visvim" tęsia japonų žavėjimą paveldo, darbo rūbų ir penkių žvaigždučių meistriškumu. Savininkas ir vyriausiasis menininkas Hiroki Nakamura palaiko kietą atsidavimą derliaus rinkimui, o "Visvim" buvo natūralus praturtinimas dėkingi už drabužius, kurie praeis dešimtmečius, sugeriančius naudotojo bruožus. Dėl savo džinsinio rinkinio "Visvim" pradėjo precedento neturintį statybos procesą "Socialinė skulptūra". Iš esmės jis dengia savo individualius verpalus, prieš rekonstruodamas jas į asmenines specifikacijas, kurios papildo drabužio patvarumą (mes to tikrai neįsiminame, bet tai veikia). Tai puikus džinsinio geeks, kurie vertina visą gyvenimą santykius asmuo gali turėti su džinsais pora. Dėl išskirtinio amatininkų gamybos "Visvim" neleidžia džinsus. Nebijokite, nors. Jei gausite porą šių, tikriausiai jums nereikės kito.

APSIPIRK DABAR

Orslovas

"Orslow" nepageidauja greito mados žaidimo. Iš Hyogo prefektūroje pritraukti nuo džinsinio centro Tokijo, jų misija yra investuoti į drabužių statybos procesą lėtesniu, labiau apgalvotu būdu, kuris gerbia darbo drabužių paveldą. Savo žodžiais tariant, jie "demonstruoja greitai besikeičiančios visuomenės ir mados industrijos prieštaringumą ir lėtinasi". "Orslow" taip pat traktuoja darbo drabužius kaip stilių, kuris nepraras radarą, nepaisant mados tendencijų aukštyn ir žemyn. Poros "Orslow Standard" džinsus pažymėkite tinkamomis dėžutėmis, siūlančiomis Japonijoje pagamintą kraštutinį džinsą, universaliu 13, 5 oz svoriu, kuris praeis šimtmetį. Pricier nei jūsų pradinio lygio džinsai specialistai, bet tikriausiai tampa akivaizdu, kad geras džinsas niekada neturėtų būti vienkartinis pirkimas vistiek.

APSIPIRK DABAR

Edvinas

"Edwin" yra ilgalaikiai džinsinio drabužio karoliukai, kurie versijoje nuo "47". Pasveikinimas iš džinsinio mekos Tokijo, Edwino nuoseklumas yra pasididžiavimas, nes per dešimtmečius jis išgyvena neramių smailių ir mados silpnybes. Jų rinkinį dažnai būdinga žiedine verpale siūlai. Aš išgelbėsiu džinsinio šnipo mumbo-jumbo, bet tai iš tikrųjų reiškia, kad audinys toleruoja daug daugiau bausmės nei reguliariai, net jei tai yra brangus procesas. Jie taip pat daro džinsus nuo lengvo 8oz iki itin patvarios 16oz poros, taigi yra kokių nors nenumatytų atvejų - ar jums reikia važiuoti poros vasarą, ar vienai dienai, kai bandysite aptarnauti savo automobilį namuose. Ieškokite smulkių atrankų parduotuvių centre esančių skylių parduotuvėse, nes kitais atvejais internetiniai mažmenininkai tau geriausiai tinka.

APSIPIRK DABAR

Hawksmill Denim Co

"Hawksmill Denim Co" yra svarbus priminimas, kad Japonija dar nėra visiškai monopolizavusi pusiausvyros deramų danų gaminių (dar). "Hawksmill Denim", sukurtas Didžiojoje Britanijoje ir pagamintas Europoje, yra populiarus prekių ženklas, kurio kaina yra labai prieinama ir yra gerokai mažesnė už daugelį kitų markių, atitinkančių tuos pačius paveldo, meistriškumo ir medžiagų kokybės kriterijus. "Hawksmill", kaip ir dauguma džinsinio marškinėlių, vertų jūsų moliuskų, vertina džinsinio stiliaus istoriją. Jie sukonstruoja savo džinsus ant senovinių "Union Special" mašinų (senosios mokyklos siuvimo kontraputai), o ne automatinių mašinų, kurias palaiko masinės rinkos dalyviai. Tuo metu jūs tikriausiai matėte žodį "kraštovaizdis", pakankamai tarsi tarsi nutildytumėte, bet HDC neapsimoka mažiau, pritariant 14oz svoriui, kuris turi sezoninę vertę.

APSIPIRK DABAR

RRL

RRL yra Ralphas Laurenas, kuris perima Amerikos Vakarų istoriją, Amerikos istorijos laikotarpį, kuriame daugybė filmų ir netinkamai suplanuotos kostiumo partijos. Pavadinta po "Double RL", jo atostogų valstiečių Amerikos šiaurės vakarų dalyje, "RRL" paėmė iš Amerikos senųjų vakarų šventinius pamokymus, be atrodo, kad atrodo kaip " The Alamo" John Wayne . Gamybos srityje jie nori "Cone Mills" džinsinio audinio. "Cone Mills" yra viena iš paskutiniųjų vietinių greitkelių gamyklų JAV A ir jau 125 metų ar netoliese esančių "hungry" Amerikos rinkų poreikius, taigi jie žino savo verslą. Atsižvelgiant į tai, kad "Cone denim" turi aiškią kilmę remiant amerikietišką darbuotoją, RRL paveldo reikalavimas nusipelno antrojo išvaizdžio. RRL siūlo iš anksto išplauti ir neapdorotus variantus, taigi jūs neturite jokių stiliaus apribojimų.

APSIPIRK DABAR

Patarimai, kaip geriausiai tinka džinsams

Dizainas yra skirtas formuoti kūnui - ištempti save, formuojant susidėvėjimą ir pažeidimus, kai nusidėvėjimo dienos. Džinsai turėtų būti patogūs, nesukeliant kompromiso dėl stiliaus ir išliekant šiek tiek racionalizuojant, o tai sustiprina, žinant, kad yra teisingas ar liemens dydis (matuokite tiesiai žemiau jūros lygio arba klubo kaulo viršuje ir palikite pirštu tarp savo kūno ir juostos matmeniu leisti judėti).

Turint tai omenyje, čia yra pagrindinis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį ir kaip jie gali būti panaudoti jūsų drabužių spinta.

Skinny Fit Jeans

Skinny skirtas liesoms kojoms.

Tušti džinsai yra tie, kurie tinka labai jaukiai - nuo klubo, iki šlaunų, iki kulkšnies pagrindo. Geriausia vaikams su lieknesniais, aukštyn ir žemyn rėmeliais. Nors siluetas prarado mados ventiliatoriaus bazę su ploni ir atsipalaidavę pjūviai, kurie populiarėja, odelės turi būti dėvimi liesos, todėl eikite į tokį dydį, kurį galite padaryti.

Džiungliai puikiai atrodo puikiai su ūdomis ir retro sportiniais sportbačiais, skirtuose miesto vibei, arba su apipjaustytu dviratininkų striukiu ir "Chelsea" batai, kai nukreipiame roko šiks.

Patarimas: dėvėkite savo naujus liesus džinsus aplink namą (lazing ant sofos), kad paspartintumėte natūralų tempimo procesą. Jie bus pasiruošę jų pirmojo spaudimo viešai nešioti ne kartą.

PARDUOTUVĖ SKINNY JEANS

SUSIJĘ: geriausi kelnaitės vyrams

Straight / Slim Fit Jeans

Mūsų labiausiai tinka čia D'Marge

Tiesūs / lankstūs džinsai puikiai važiuoja su daugeliu kūno tipų, tačiau ypač gerai tinka vaikinams, kurie sportuoja tinkamą ir sportinį kūno tipą. Džinsai turėtų šiek tiek apkabinti šlaunis, kelius ir veršelius, o atlaisvinti aplink kulkšnis. Skinnier vaikinai gali taip pat dėvėti šį stilių, kad galėtų labiau atsipalaiduoti. Suporuokite su paprasto balto ar kaklo bokšteliu ar specialiai pritaikytu švarku ir švelniu derby bateliu nakčiai.

Patarimas: " Slim fit" dydis turėtų būti nupirktas arčiau "tikrosios". Liemens džinsai, palyginti su plonais džinsais, bus mažesni nei ištempti, nes paprastai jie yra mažiau laisvi, todėl prieš pirkdami džinsai jau turėtų būti tinkami aplink juosmenį.

PARDUOTUVĖS STAŽIU DENIMŲ ŽENKLAI

Atpalaiduojamas / laisvas džinsas

Chill, Winston

Ši tinka tinka vaikinams, turintiems daugiau nešmenų ir vienodesnių kojų. Atlenkiamas / laisvas tilpimas praktiškai nukrenta tiesiai žemyn nuo juosmens, kabantis natūraliai ir atitinkantis dėvėtojo kojos formą. Dar daugiau atsitiktinis išvaizdą nei kiti tinka, tamsesnės spalvos puošniai atsipalaiduoti tinka džinsai. Nuleiskite rankogalius, kad plašesnės kojos formos ir kulkšnis.

PARDUOTUVĖ RELAXED DENIM

Patarimas: nusipirk tai tinkamai, kaip ir tada, kai perkate įprastas kelnes. Turėtumėte sugebėti užtvirtinti diržą be liemens sąnario. Sulaužkite kulkšnius netinkamai, kad sukurtumėte akimirksnį, pridėdami daugiau formos.

Dizaino ir džinsų tipai

Dauguma džinsinio teksto prasideda nuo gyvybės žaliavos, ieško tamsios ir spalvos, kol nuplaunama ir apdorojama. Be juodos, pilkos spalvos ir spalvoto džinsinio audinio (kurį mes iš tikrųjų nepatvirtiname), čia yra pagrindiniai mėlynos spalvos skalbimo tipai, kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

Klasikiniai drabužių džinsai

Klasikiniai vibesai

Klasikinis plovimas, dar žinomas kaip vidutinis mėlynos spalvos žanras, yra saugiausias ir priimtiniausias džinsinio spalvos atspalvis. Norint gauti tokį išvaizdą, žaliuoju džinsu nuplaunama, o po to balinimo priedas tampa minkštinamas. Klasikinis plovimas geriausiai tinka ne tik atsitiktiniams džinsams (atsipalaidavusioms ir klasikinėms), bet ir nešiojamiesiems.

PARDUOTUVĖS "CLASSIC JEANS"

Vintage Jeans

Senoji mokykla atvėsta

Sukurta tiems, kurie nori senų mokyklų dalykų - dabar, vintage plovimas užtrunka ilgai, kol neįvyksta nauja džinsų pora (tai gali užtrukti keletą metų). Įrašytas "nelaimingas džinsinis audinys", žaliuoju džinsu yra naudojamas intensyvus skalavimas (priklausomai nuo to, kaip šviesa bus paskutinė spalva), taip pat šlifavimas prie siūlių, kelio ir šlaunų.

Šis stilius atrodo kietas su išblukimu, skylėmis ir netgi skoningai perauga.

Tamsi skalavimo džinsai

Tamsesnės dienos

Tamsios skalavimo džinsai yra arti pirminio žaliavinio neapdoroto džinsinio pradžios, bet buvo plaunami vieną ar du kartus, kad išlaikytų spalvą, bet praranda standumą, kuris ateina su žaliu džinsu. Dažnai su variacija, atspalviu aplink siūles, kelius ir kišenes, tamsiai mėlyna iš šio džinsinio dirba kaip juodos kelnės. Puikios spalvos liesiems džinsams su šviesos džinsinio striukės arba klasikinio stiliaus šlepetėmis, pritaikytais daugiau protingų atsitiktinių laikų.

Kita tamsi veislė yra jūsų standartiniai juodi džinsai. Atspalvis yra pasiekiamas dažydami džinsus ir sukuria greitą, ramią išvaizdą, ypač kai dėvima kaip visos juodos spalvos aprangos dalis.

Raw / Selvage

Suteik šiam laikui įsilaužti

Tai džinsas yra neplautas (žaliavinis), tankus ir standus. "Selvage" džinsas yra tada, kai dviem medvilninio ritinėlio galais yra naudojami džinsai, iš kurių galima pagaminti tik kelias poras, signalizuojant porą baltos lygiagrečių linijų ant rankogalių. Tai žaliavos versija ir unikalus požiūris į džinsinį audinį.

Žaliosios džinsai yra panašūs į senovinius daiktus, nes jie gali trukti daugelį metų, praėjus mėnesiui, kad atsirastų nusidėvėjimo požymiai. Būdami tamsi, jie yra puiki alternatyva vilnos kelnėms ar protingiems žiūronams. Kūjai lengvai susidaro, kai dėvimi kaip liesas ar plonas tinklas ir per pirmuosius šešis mėnesius venkite džinsus perplauti.

PARDUOTUVĖS RAW DENIM BRANDS

Galutinis žodis

Džinsai yra saviraiškos pareiškimas, komfortas ir atsitiktinis kietas vibes bet kuriuo dienos apranga. Turėdami tamsesnę spalvą ir kūgio formą, jie gali aprengti ir naktį. Taip atlikite savo džinsinio tyrimą. Denim yra apie tai, kaip išlaikyti daiktus paprastus, mažinant puošmenų, logotipų ir atsitiktinių pataisų ar siūlus. Kai kalbama apie geriausius džinsų prekės ženklus vyrams, paimk laiko žinoti, kokia medžiaga ir tinka geriausiai jūsų gyvenimo būdo ir kūno tipui.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai