Vadovas, kuris puikiai tinka ir laidotuvėms

Anonim

Meniu tinkamai apsirengti proga visada yra subtilus atvejis, bet niekada jis nėra švelnesnis nei lankantis laidotuvėse.

Laidotuvės yra pagarbios progos, o dalis pagarbos - tinkamai puošia. Dažniau negu stilius - tai apsipirkimas sau, išreikšdamas savo asmenybę ir parodydamas savo unikalų požiūrį į madą. Bet kai kalbama apie tai, ką dėvėti prie laidotuvių, jūs apsirenkite mirusiuoju ir mirusiojo šeima.

Jūsų apranga turi būti jūsų sielvarto reprezentacija, taigi būk subtili, subtili ir klasikine.

Laidotuvių etiketas

Laidojimo etiketas - tai tema, kuri niekada nesibaigia jūsų protu, kol staiga jums nepavyks. Dauguma vyrų klaidina per laidotuves prie rankų, tikėdamiesi geriausio, tada pamiršti apie temą, kol jie turi nulenkti per kitą.

Bet jūs esate ne dauguma vyrų, todėl norėtumėte sužinoti, ko tikimasi iš gero elgesio džentelmeno laidotuvėse. Tavo darbas yra sunkus laiko metu palaikomasis šaltinis, todėl elgtis su taktais, pagarba, jautrumu ir orumu. Toliau pateikiamos kelios gairės:

 • Jei nenorite dalyvauti laidojimo tarnyboje, nusiųskite užuojautą. Jis neturi būti ilgas, tačiau jis turi būti nuoširdus. Prašau, 21-ajame amžiuje ar ne, neprašykite užuojautos el. Laiško ar "Facebook" pranešimo. Dėl šių aplinkybių atsiranda asmeninis jūsų rašysenos prisilietimas.
 • Jei esate šeimos ar artimojo mirusio draugo, apsilankykite savo šeimos namuose, kad iki laidojimo pasireikštumėte savo užuojautą. Siūlome savo pagalbą tam tikru būdu. Atneškite maistą, todėl šeima neturi galvoti apie maistą valgydami, susižavėdami, vaiko priežiūra ar paleisti uždavinius.
 • Jei lankote pažadą ar laidotuves ir nesate arti šeimos, pristatykite save ir paaiškinkite, kaip pažįstate mirusį. Nepamiršk juos nustebinti jau sunkiu laiku.
 • Jei galite, visada eikite į laidotuves. Jie yra nemalonūs ir emocingi, tačiau tai yra svarbi pagarbos ir žmonijos raiška, o šeima niekada nepamiršo jūsų parodytos paramos.
 • Išjunkite savo išmanųjį telefoną tarnybos metu. Jūsų elektroninis paštas ir "Candy Crush" gali palaukti.
 • Negali būti pavėluotai, nebūkite anksti ir nesutrikdykite.
 • Ir pagaliau suknelė tinkamai, tai reiškia

  .

  skaityk

Laidojimo gatavos kostiumai

Juodas ar pilkas yra vienintelis būdas

Tamsios spalvos yra privaloma. Geriausias juodas kostiumas, po to tamsiai pilka ir tuomet tamsiai tamsi. Jei neturite viso kostiumo, dėvėkite tamsių drabužių kelnes su marškiniais ir kaklaraiščiais, ir kuo greičiau paklauskite, kodėl jūs neturite kostiumo. Nedelsdami ištaisykite situaciją.

Jei laidotuves vyksta bažnyčioje, palikite savo striukę ceremonijoje. Jei jis vyksta šiltame ore, lauke ir dienos metu, jūs galite palikti švarką.

Niekada nedalyvaukite laidojimo dienose džinsuose, marškinėliai, sportiniai aksesuarai ar kažkas, ko galėtumėte dėvėti savo dieną. Net jei kiti vyrai yra tokie aprengti, jie atsispirdo norui atsitikti, nebent jūs gavote konkrečių nurodymų iš šeimos.

Marškinėliai ir liemenės

Pasirinkite baltą ar juodą marškinėlę su paprastais ryšiais

Baltos marškinėlių marškinėliai yra standartiniai, tačiau juoda marškinėliai taip pat yra priimtinas variantas. Kalbant apie neckwear, eik konservatyviai. Tik kietos arba paprastos spalvos, juodos arba kitos tamsios, suvaržytos spalvos. Venkite nieko garsių raštų ar ryškių spalvų. Jūsų naujoviškiems ryšulys, aptraukti martini akiniais ar leopardo dėmėmis, turės likti namuose.

Nepriklausomai nuo to, kokį konservatyvų aprangą pasirinksite, įsitikinkite, kad jūsų drabužiai yra spaudžiami, švarūs ir be kvapo, kad jūsų batai būtų poliruoti ir kad jūs gerai prižiūrite. Laidotuvės - tai ne laikas suknelė taip, kad padėtų jums išsiskirti.

Apdailos paliesti apeiginiai aksesuarai

Pasirinkite klasikinius juodus, sidabrinius ir pilkus priedus

Atsižvelkite į temperatūrą ir orą, kai apsirengiate laidotuvėms. Pasirinkite tinkamus viršutinius drabužius, ypač jei būsite lauke. Planu dėvėti ilgą juodą sluoksnį arba tamsią drabužių paltą, jei oras yra šaltas, ir, jei lietus yra prognozuojamas, įkelkite tamsią skėtį. Jei atnešote skrybėlę, nešiokite ją tarnybos metu.

Kaip nykščio taisyklę, apsirenkite taip, kaip ir darbo pokalbį. Viskas, kas yra pernelyg rausvi, netinkama, taigi išsaugokite rožinę šilko kišenę kvadratui dar vieną progą. Mums patinka pranešimo atspalviai, tačiau, jei jiems reikės, pasilinksminti su klasikiniais saulės akiniais. Juvelyriniai dirbiniai turėtų būti kuo mažesni.

Vienas papildomas priedas, kurį beveik negalite sugesti, yra gėlės. Geles gali būti išsiųstos į laidotuvių namus, bažnyčią ar mirusiojo šeimos namus. Pridėkite kortelę, išreiškiančią savo simpatijas. Įvairios religijos turi skirtingas gėlių laidojimo laidojimo tradicijas, todėl prieš priimdami veiksmus nustatykite, kas yra tinkama. Jei šeima prašo dovanų už gėlių, gerbkite jų prašymą.

Tiesą sakant, gerbkite visus šeimos prašymus, net jei (ir ypač jei) jie paprašys jus dėvėti tą martiino stiklo naujieną.

SUSIJUSIOS: skirtumas tarp formaliojo ir pusiau formaliojo paaiškinimo

1/5

Burberry

PIRKTI

2/5

REISS

PIRKTI

3/5

Jil Sander

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį