Vadovas, skirtas apmokestinti "Bitcoin" ir "Cryptocurrency" pelną

Anonim

Woohoo, nemokama pinigai

Kripto beprotybė ir "Bitcoin bonanza" tvirtai laikosi interneto. Tai labai panašus į 1800 m. Auksą. Tie, kurie pirmą kartą persikėlė, bus visi juokiasi iki banko, o likusi dalis, greičiausiai, bus laikoma dulkėmis.

Viena iš daugelio prekiautojų nesąžiningo pelno problemų yra mokesčių problema. Kai nuspręsite, kad turite pakankamai, ką daryti su savo gražiu pelnu? Ar tu juos deklaruojate p. Taksmanui? Argi jūs viską slėpiate į Šveicarijos banko sąskaitą, pavyzdžiui, 1960-ųjų metų obligacijų piktadarį?

Atsipalaidavę laukinės idėjos, rytoj perkelsite 50 000 dolerių į savo banko sąskaitą, kad ruošiatės gauti maksimalią mokesčių kreivę, todėl norėtumėte tai galvoti.

Mes kalbėjome su buhalteriais, crypto-guru (jei yra tokio dalyko?) Ir draugų draugais, kurie žino, kas yra "Bitcoin", kuris kažkada turėjo "Bitcoin", kad suprastų kitas galimybes.

Geros žinios yra tai, kad kriptografinė valiuta vis dar yra natūra pilkos srities, todėl jums gali būti sėkmės

.

bet tai mažai tikėtina, kad truks amžinai.

Kas tvirtina p. Taksmanas.

"Bitcoinas nėra nei pinigai, nei užsienio valiuta, o bitino produktų tiekimas nėra finansinis prekių ir paslaugų mokesčio (GST) paskirstymas. Tačiau "Bitcoin" yra kapitalo prieaugio mokesčio (CGT) tikslas. "

Trumpai tariant, jei jūs gaunate pelną iš "Bitcoin", nors jis ir nėra pripažintas "pinigais", vis tiek turite mokėti mokesčius už bet kokį kapitalo prieaugį, tarsi parduodate akcijas ar turtą.

Peršokti į Australijos verslo svetainę ir dainuoja tą pačią dainą.

"Australijos mokesčių inspekcija (ATO)" Bitcoin "ir kitos kriptografinės valiutos nelaikomos pinigais ar užsienio valiuta. Vietoj to, jie laikomi turtu kapitalo prieaugio mokesčių tikslais, todėl jie labiau panašūs į barterio susitarimą. "

Nepaisant to, bet koks "biržos" sandoris turi būti užregistruotas, kaip nurodo mokesčių inspekcija žemiau.

Jei gausite mokėjimą Bitcoin, turėsite įrašyti:

  • sandorio data
  • suma Australijos doleriais (žinomas Bitcoin mainai gali tai pasakyti)
  • koks buvo sandoris
  • kas buvo kitas asmuo ar verslas (pakankamas Bitcoin adresas)

"Bitcoin" klientų mokėjimai taps jūsų apmokestinamųjų pajamų dalimi. Gavęs "Bitcoin" už prekes ir paslaugas, jūs taip pat galite sumokėti GST.

Jei jūsų kripto laikote ilgiau nei 12 mėnesių.

Panašiai kaip akcijos ar turtas, jei Bitcoin buvo laikomas tam tikrų asmenų investavimu ir patikėta daugiau nei 12 mėnesių, gali būti taikoma 50% CGT nuolaida, siekiant sumažinti apmokestinamąjį pelną. Ši taisyklė turėtų būti taikoma ir altcoinams, tačiau jums reikės pateikti įrodymų, kad pirkote originalius Bitcoin pirkinius, naudojamus įsigyti Altcoins.

Jūsų Bitcoin gali būti laikomas asmeninio naudojimo turtu.

Jei įsigijote "Bitcoin", norėdami nusipirkti prekių ar paslaugų asmeniniam naudojimui (ty lattes ir pageidaujančioms mašinoms), o pradinė pirkimo kaina buvo mažesnė nei 10 000 USD, bet koks padidėjimas bus neapmokestinamas, nes jis yra "asmeninio naudojimo turtas". tai geros naujienos!

Jei naudojate bitino, kad įsigyjate prekes ar paslaugas asmeniniam naudojimui ar vartojimui, bet koks kapitalo pelnas ar nuostoliai, susidarę parduodant bitine, nebus vertinami (kaip asmeninio naudojimo turto), jei bitino kaina yra 10 000 JAV dolerių ar mažiau.

ATO pateikia daugiau informacijos apie tai, kas klasifikuojama kaip CGT turtas ir kuris yra neapmokestinamas. Iš tiesų ATO kriptografinių valiutų vadovas yra itin trumpas ir paprastas, net ir idiotams, kaip ir dauguma kriptografinių prekybininkų.

"Bitcoin" naudojimas prekių ir paslaugų mainams.

Tarkime, kad jūs sukūrėte vos 300 000 JAV dolerių ant "Ripple" (XRP), o jūs pažvelgėte į naują "Porsche 911 GTS". Galėtumėte ieškoti automobilių pardavėjo, kuris mielai leis jums pirkti išgalvotą naują "Porsche" su savo kriptografine valiuta.

"Melbourne-based car dealership" "Motorbiz" yra vienas verslas, kuris naudoja tendencijas. "Writing" metu "Motorbiz" patvirtino, kad jie kasdien gauna paklausimus, kai skelbia, kad jų automobiliai naudojami "Bitcoin".

Smulkaus verslo savininkai gali sužinoti, kaip priimti Bitcoin kaip mokėjimą per Wikipedia puslapį. Geriau vis dar pamatyti, ką Australijos vyriausybė turi pasakyti apie tai.

Tuomet klausimas tampa, kaip paaiškinti mokesčių mokėtojui, kaip įsigijote tokį gražų, švytinčią naują "Porsche 911"

.

Vėliau jūs ieškote bendrovių, kurios priima kripto kaip mokėjimo už paslaugas. Konsultacijos? Mokymas? Specialūs masažai? Galimybės yra neribotos.

Jei norite sužinoti visas įmones, kurios priima "Bitcoin" mokėjimus, peršokti čia.

Įdėkite monetas į debetinę kortelę su "TenX".

Singapūre įsikūrusi "TenX" yra savo kripto valiutos, bet skirtumas. Jie siūlo galimybę įsigyti debetinę kortelę (už 10 USD), kuri leidžia įkelti "Bitcoin", "Etherium" ir kitus kriptus į "TenX" kortelę.

Tada galite naudoti savo "TenX" debetinę kortelę, kad galėtumėte sumokėti už mažai gyvenimo lobius

.

. išgalvotas vakarienes, sojos lattes, pragaras net išgalvotas naujas "Rolex". "TenX" taip pat siūlo patogią mažą programą, kurioje galite stebėti savo paskyrą ir įkelti daugiau "Bitcoin". Tikrai puiki koncepcija ir verta tirti.

Perspėjimo žodis su "TenX" - jūsų pelnas nėra konvertuojami į grynųjų pinigų valiutą, o jie lieka savo kriptūpiu valiuta, todėl jūs esate kripto valiutos rinkos vertės gailestis. Jei rinkos rezervuarai, jūs galite prarasti pelną.

Taip pat verta paminėti, kad "VISA" išjungė šias mokėjimo rūšis Europoje.

"Daugelis" Bitcoin "mokėjimo kortelių tvarkomos naudojant" Visa "teikėją" WaveCrest ", Gibraltare įsikūrusią bendrovę. "WaveCrest" elektroniniu paštu atsiuntė kortelių turėtojus, pranešdama jiems "Visa", kad ji uždraudė uždaryti visas išankstinio apmokėjimo korteles ". -" Telegraph UK "

Perkelkite savo Bitcoin pelną į "Paypal".

Jei jūs tikriausiai naudosite savo pelną internetinėms prekėms ir paslaugoms, "Paypal" gali būti geras pasirinkimas.

"Paypal" trūkumai yra mokesčiai, kuriuos perkelti ir išleisti yra gana dideli. Paslauga, kaip "Unichange", yra 500 JAV dolerių už kiekvieną operaciją, kuri yra asilas skausmas. ExchangeMyCoins siūlo panašią paslaugą, tačiau tai gali užtrukti iki 3 dienų, kol lėšos pateks į Paypal sąskaitą.

Mokėk kelis sąskaitas.

Kai kurie protingi avinėliai pradėjo " Satoshi" kambarį. Neabejotinai mažiausias žodinis vardas kada nors, nepaisant to, kad jūs galite mokėti visus savo sąskaitas per Bitcoin Australijos doleriais. Jei visą naktį bikonus gavote, tai gali būti puikus būdas sumokėti tą sąskaitą už elektros energiją.

Verslo menas yra geras tarpininkas

Satoshi salė yra tik tai.

Tai buvo didžiulis lošimas.

Tarkime, kad prieš metus "Penny" kriptografinės valiutos metu jūs tiesiog paėmė didelį "olimpiatą". Mes techniškai tai yra azartiniai lošimai, kuriuos tokiu būdu galėjo matyti mokesčių inspekcija. Tai ilgas laureatas, ir greičiausiai bus atliktas auditas, tačiau jei jūs galite įrodyti, kad nesate prekybininkas dienos metu ir tai buvo gerbėjas, tai gali atrodyti jums gerai.

Ir kitiems tau.

Jei esate didelė žuvis su šimtais tūkstančių kriptotino pelno, labiausiai tikėtina, kad norėsite kuo anksčiau pasikalbėti su geru buhalteriumi su visais lengvai uždirbtais pelnais. Jie galės jus nukreipti teisinga kryptimi, kol jūsų pelnas bus per daug.

Atsižvelgiant į tai, kad "Bitcoin" burbulas yra pinigai uogiene, mokesčio mokėtojui mažinti nėra daug dalykų. Tai tiesiog reiškia, kad anksčiau galėsite nusipirkti savo pajūrio namuose Bondi, nesukeldami įtartinų antakių.

Atsisakymas - jokiu būdu mes nepritariame jūsų mokesčių lengvatoms vengiant kaip Australijos piliečio, o tai yra tik grubus gaires apie tai, ką jūsų teisės yra neatsiejamos kriptografinės priemonės.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens