"The Coolest Sneaker Brands on the Planet" vadovas

Anonim

Bet tai, kas prasidėjo kaip vien tik tendencija - tai prabangos sujungimas su aktyviu dėvėjimu, tapo vyrui mados reiškiniu. Ir kuklus sneaker vaidino didelę dalį. Ne jau nuo devynioliktojo dešimtojo dešimtmečio sneakis buvo toks svarbus vyrų stiliaus kanonui. Tačiau "Noughties", jie yra sudėtingi ir elegantiški. Ir už tai mes turime Europos mados namus ir kai kuriuos stilingus sporto ženklus.

PARDUOTUVĖ: Mūsų mėgstamiausios sneaker parduotuvės

PIRKTI SNEAKERS @ END PIRKTI SNEAKERS @ MR PORTER

Žinok savo pagrindus

Kaip rodo pavadinimas, pagrindiniai tipai yra tie, kuriuos galite lengvai įsigyti savo vietiniame mažmeninės prekybos tinkle ir sudeginti per 12 mėnesių drabužius. Paprastai pagamintas iš drobės ar odos specialiesiems leidiniams, pagrindai svyruoja nuo aukštųjų iki mažų, nėrinių ar slydimo su "Converse" ir "Vans", kurie yra populiarūs prekių ženklai.

Jie yra pigūs ir klasikiniai, ir iš tikrųjų neatsižvelgiama į tai. Laikykitės šių atsitiktinių dienų kicksų, naudodami tees, džinsus ar chines ir džinsinius šortai - nepakankamai liukso, skirto siuvimui.

Retro OG sporto sneaker

Retro sportbačiai priskiriami snieglentėms, kurie per pastaruosius keletą metų atsinaujino. Kaip ir pagrindai, jie siūlo nesenstančią siluetą ir yra patogūs, tačiau jie skiriasi, tarkim, "Chucks" pagal bendrą pranašumą. Jų derliaus atvaizdas daro juos puikiais odos kandidačiais, taip pat klasikine oda.

Tačiau spalva - tai vieta, kur šviečia sporto šakos. Išbandykite prekinius ženklus ir modelius, tokius kaip "New Balance", "Nike Air Max 90" ir "Reebok Pump", daugybe spalvų derinių. Man patinka papildomas ir analogiškas spalvų derinimas puikiai tinka batų džinsus ir marškinius. Jei norite kostiumų ir švarkų, laikykite drabužius neutraliu, jei norite spalvotų retro pėdų. Priešingu atveju, baltos spalvos pilkos spalvos, juodos ir juodos spalvos atspaudai puikiai tinka ir kartu su batais.

Naujasis sportinis sneaker

Nike Dart Sock

Šie sportbačiai iš tikrųjų yra skirti aktyviam treniruotėms sporto salėje arba lauke, todėl būkite atsargūs. Nauji sportiniai modeliai apima "Nike Roshe Runs" ir "Adidas Ultra Boost"; jų hiper-spalvos tonai - oranžinė, žalia ir mėlyna - elektrifikuodama bendrą žmogaus drabužių spinta - jei dėvisi teisė.

Šie sportbačiai puikiai atrodo puikiai suporuoti su "atletiškumo" įrankiais: treniruočių kelnais, neopreno bombonešiu ir tee. Laikykitės nuošalyje nuo atsipalaidavusių, banguotų džinsų, kad nebūtų atrodyti kaip boganas, o tradicinis kostiumų kelnių pojūtis neveikia per aktyvią šių batų vibe. Galimos nefluoro atspalviai, neutralus judesys padeda sujungti šias technines sportines batelius su kasdieniu dėvėjimu.

Super jachtų sneaker

Saint Laurent

"Super jachtų sportbačiai" pritraukia pagrindinius sportinius smūgius į naują prabangos lygį, leidžiantį vyrams vilkėti sumanius drabužius. Nors stilingos versijos palaiko tą pačią siluetą ir veikia kaip ankstesnės rūšys, tokios etiketės kaip "Givenchy", "Valentino" ir "Saint Laurent", naudojamos krokodilo odos, ponių odos ir "python", todėl mažai praleidžiamos karvės šerdelės yra gana dažnos.

Šių sportinių batelių kaina daro jas investicijų gabalais ir turėtų būti kruopščiai prižiūrima, kaip ir jūsų suknelės bateliai. Niekada nešiokite šių treniruoklių salėje ir neapsaugokite savo aprangos pagal sudėtingus standartus; Šių batų slydimas, sėdimas sumaniai pagal atsitiktinį kostiumo išvaizdą. Pasiruoškite po striukę armuotą ar džemperį, o ne apykaklės marškinius, o apipjaustyti kelnaitės be kojinių prideda papildomą kraštą.

Avant-Garde "Hectic" sneakers

Futuristinis avangardinių sportinių šukuosenų stilius reiškia, kad reikia rūpintis, kad atrodytų teisingai. Ne visi vyrų stiliaus tipai, batai, pagaminti iš Ricko Owenso ir Yohji Yamamoto, yra skirti vyrams, pripratę prie juostos, prislopinto spalvų išvaizdos, sėdinčio drabužinės spalvos ir didelio dėmesio.

Šie batai dažnai yra aukščiausios kokybės siluetu ir sujungia prabangias odas su sportiškais, techniniais audiniais, skirtais hibridams, pratęsti prabangių kojinių. Panašiai kaip reikalaujama aprangos poravimas, šių sportbačių spalva yra geriausia kieta baltos ir kietos juodos spalvos, suteikiant svetimų formų batus ir jų išorinius audinius.

SUSIJĘS: dėvėti kelnaitės su kostiumu yra žmogaus bilietas į laisvalaikį

1/24

Adidas

Tikras klasikinis "Adidas" pasiūlymas, gatvės ir prabangių bendradarbiavimas. "Adidas" yra kailio, kuris tinka visiems.

PIRKTI

2/24

"Converse All-Star"

Gali būti, kad originalus sportiniai bateliai, "Converse All-Star" yra universalūs ir ilgalaikiai.

PIRKTI

3/24

Jack Purcell

Klasikinės "Converse All-Star" premium versija. Galima drobė ir oda.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį