Vadovas pirkti puikią žiemos kvapą

Anonim

Taip pat, kaip vyrai keičia savo drabužius sezonais, vienodai svarbu keisti savo kvepalus.

Kodėl taip prašau? Kur vasaros kvapiosios medžiagos, pageidautina, yra šviežios ir energingos, žiemos kvapiosios medžiagos turėtų apvynioti aplink jus kaip kašmyrui skarą, tuo pat metu pasitelkiant jūsų odos jausmus.

Būti pereinamuoju šaltesnių mėnesių laikotarpiu, dabar yra puikus laikas ištirti šiuos naujus kvapus ir pristatyti ryškiai drąsų kvapą, kuris žymiai padidins jūsų drabužių spinta.

Kur pradėti

Šiluma sukelia aromatą išsklaidyti nuo odos, sustiprindama bet kokį nusidėvėjusią kvapą. Štai kodėl mes rekomenduojame, kad kvapas visada būtų taikomas impulsų taškams, nes tai yra vieta, kurioje jūsų oda yra šilta. Ar jūs taip pat kada nors susimąstėte, kodėl jūsų traškūs citrusiniai vaisiai lieka vasarą, bet žiemą nevažiuojantys atstumai? Tai yra keletas priežasčių.

Pirma, žiemą mes daugiau uždengsime savo kūną, todėl mūsų oda nebus tokia pat eksponuota. Dėl šaltesnio oro, kvepalai taip pat nebus skleisti aplink jus ir šiltesniais sezonais. Aromatas taip pat puikiai tinka drėgnai odai, o šaltu oru mūsų oda natūraliai yra sausesnė. Todėl tai yra puikus laikas ištirti daugiau gerų kvapiųjų medžiagų.

Rudens kvapiosioms medžiagoms vis tiek turėtų būti traškūs, todėl ieškokite aromatinių ar kvepiančių aromatų. Kai temperatūra nukrenta dar toliau, pagalvokite apie turtingas medines aromatas - tas, kurios leidžia manyti, kad esate priešais riaumojančią stovyklą, slaugos vienintelį salyklo viskį.

Geriausi kvepalai šaltesniems mėnesiams

P Frapin et Cie 1697

Kaip pagarbą seneliui Pierre'ui Frapin'iui, Béatrice Cointreau pradėjo P Frapin ir Cie, kad atkurtų savo vaikystės namų intymus jausmą. Kvepalų kolekcija pasižymi šilumos, vaisių, gėlių, palėpių ir paprastų malonumų savo vaikystėje, kurios spalvos šeimos dvaro sielą Konjako regiono širdyje. 1697 yra turtingas ir, žinoma, švelnus kvapas su aštriais romo, oda ir konjaku užrašais.

Feuilles de Tabac pagal Miller Harris

Tai yra tas pats kvapas, kurį turi turėti kiekvienas žmogus. Aš garantuojau, kad kiekviena moteris norės nusikrausti tavo kaklą, jei tu dėvins šį kvapą. Aš dirbu Miller Harris Londone, ir aš norėčiau duoti šį kvapą tik vyrams, kad maniau, kad vertas duoti šią galią.

"Miller Harris" - tai amatininkų prekės ženklas iš Londono, o "Lyn Harris" perfumeras sukuria tradiciškai įkvėptą šiuolaikišką tvistą. "Feuilles de Tabac" yra šilta ir šiek tiek vaistažolių su tabako lapais, Kubos kaskariolių aliejumi ir Malajiečių pačūliais. Džentelmenas, taikykite atsargiai. Ponios, saugokitės, ar jūsų vyras nešioja šį kvapą.

Juodas iki Comme de Garcons

Juodas yra idealus žiemos kvapas, jei nebijote drąsiai pasirinkti kvepalų. Tai dūminis, tamsus ir, kaip ir dauguma Comme de Garcon kvapiųjų medžiagų, labai neįprasta. Oda, beržinė gudra ir pipirai daro šį kvapą priklausomybe, tačiau keistai ramina. Jei jums patinka lengvosios jūros aromatinės medžiagos, juoda yra ne jums.

Patarimai, kaip padaryti savo žiemos kvapą Paskutinis

Yra penki pagrindiniai patarimai, kaip geriausiai išnaudoti savo žiemos kvapą, ir neatsižvelgiama į raketų mokslus.

# 1 Pasirinkite sunkesnį kvapą
Sunkesnės kvapiosios medžiagos geresnės, jei pjausite šaltu, sausu oru.

# 2 Naudokite atitinkamą kūno skalbimą arba dezodoraną
Ką jūs niekada nenorite, yra du stiprūs kvapai, kuriuose susiduriate ir kenkia vieni kitiems. Naudokite neutralų kūno plovimą ar dezodoraną, kad tik parfumerija būtų žvaigždė.

# 3 Drėkina odą prieš taikymą
Nesvarbu, ar tai yra tinkamas drėkinamasis preparatas, ar neišdžiūvusio, tai padės. Mano mėgstamiausia vyrams yra drėkinantis vaistas, toks kaip vazelinas. Tai labai vyriška - tiesiog purškite ir eik. Nereikia įtrinti.

# 4 Taikykite savo kvapą prie skara arba plaukų
Tai pakartos kvapą tose vietose, kuriose tai svarbiausia jūsų potencialiai datai (-ams).

# 5 Pasirinkite "Parfume" arba "Parfum" "The Cooler Months"
Tai šiltesniais mėnesiais atsiliks nuo šalčio geriau nei Kelnas.

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"