Guerlain L'Homme Idéal: Intense, Sensual & Refined

Anonim

Magija atsitinka, kai kambaryje patalpinote dvi žymias perfumeras. Arba bent jau tai padarė, kai "Guerlain" meistrai Thierry Wassy ir "Delphine Jelk" bendradarbiavo su "L'Homme Idéal" naujausių prancūzų etiketės vyrų aromatu.

Nuostabus ir šiek tiek magnetinis, Guerlain L'Homme Idéal sujungia entuziastingą migdolą su prieskoniais ir išskirtinį bergamotą, skirtą medžio, bet rytietiškam kvapui, kuris iš tikrųjų atkreipia jūsų dėmesį į pirmąjį švilpimą.

"L'Homme Idéal" šerdį dar labiau patobulina elegantiška bulgarų rožė, malonus odinių užrašų derinys, tonka pupelės ir sandalmedis, o galiausiai pagamintas liožalams ir garsiosios vanilinės tinktūros, kurią Guerlainas tapo tokia garsus.

Tiesą sakant, "Guerlain" taip pat yra vienas iš nedaugelio kvepalų namų, naudojančių šią vanilės tinktūrą, pagrindinę ingredientą, kurią gavo Orphin laboratorija, kuri naudoja techniką, kuri susideda iš pjaustytų pjaustytų dalių puvimo į smulkius gabalėlius ir įstumia juos į alkoholį tol, kol kvepia aromatas graži šilta gintaro spalva.

"Ištikimai atkurdami originalų vanilės pintą ir jo raminančią syrupio pjūvį, jis didina ir pagerina visą kvapą, nuo viršaus iki pagrindinių užrašų", - sako "Master Perfumer Thierry Wasser".

"Guerlain's" "L'Homme Ideal" yra neabejotinai vyriško taupo spalvos butelyje su kvadratinėmis pečiais, tai yra viliojantis ir žavios kvapas, kuris, be abejonės, pasidaro panašus į draugų ir mylių galvas.

SUSIJĘS: 5 Essential Woody Fragrances Men
SUSIJĘS: 5 Essential Oriental Fragrances for Men

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas