Gucci oficialiai uždrausta kailiai iš savo kolekcijų

Anonim

"Gucci" oficialiai atmetė kailius iš visų savo ateities kolekcijų. Šis žingsnis yra Italijos prabangos prekės ženklo priklausomybės "Fur Free" aljansas, kuris parodys, kad ginčijama medžiaga išnyksta iš savo drabužių, pradedant nuo "Spring-Summer 2018" portfelio.

Kailis ne daugiau

Gucci Marco Bizzarri generalinis direktorius ir prezidentas pasakojo BoF, kad priėmė sprendimą sustiprinti bendrovės poziciją dėl kailių išnaudojimo ir žudymo, taip pat sukurti platesnio tvarumo planą.

"Ar manote, kad naudojantis kailiais šiandien vis dar moderni? Nemanau, kad tai vis dar moderni, ir tai yra priežastis, kodėl mes nusprendėme to nedaryti. Tai šiek tiek pasenusi ", - sakė Bizzarri.

"Kūrybiškumas gali šokinėti daugeliu skirtingų krypčių, o ne naudoti kailius".

Nenuostabus skelbimas reiškia, kad "Gucci" dabar prisijungs prie prekių ženklų, pavyzdžiui, Calvin Klein, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger ir Armani, kurie viską uždraudė naudoti kailius savo drabužiuose. Gucci pati yra sinonimas, naudojant kailį savo parašo loafers, bet Bizzarri mano, kad šis draudimas neturės įtakos verslui per daug. Kailių gaminiai kasmet yra verti maždaug 10 milijonų eurų, o "Bizzarri" teigia, kad tokias medžiagas kaip dirbtiniai kailiai, vilnos ir naujos audinių naujovės turėtų sugebėti tai kompensuoti.

Be to, pagal Deloitte atliktą tyrimą draudimas netgi gali padidinti Gucci jaunesnę vartotojų bazę su tūkstantmečiais, kurie dabar yra labiau etiškai pagrįsti nei bet kada. "Gucci" pastaruoju metu atsinaujino su tūkstantmečiais, kurie šiandien sudaro daugiau nei pusę savo vartotojų - per pastaruosius dvejus metus - 40 procentų. Holistiniu požiūriu tai taip pat paskatins tinkamą talentą kuriant prekės ženklo ateitį.

"Aš turiu tai padaryti, nes (kitaip) geriausias talentas Gucci nestos dirbti", pridūrė Bizzarri.

Sprendimas buvo užbaigtas Gucci kūrybos direktoriaus Alessandro Michele pagalba, kuri taip pat gyrė "Bizzarri".

"Mada visada buvo apie tendencijas ir emocijas, numatydama vartotojų norus ir norus. (Geriausi kūrybiniai režisieriai) gali numatyti, kažką kvapas laukia prieš kitus. Mada ir modernumas eina kartu ".

(per BoF)

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą