Grooming Brands, jūs nežinojo, buvo Australijos

Anonim

Yra tikimybė, kad jei jūs skaitote tai, jūs jau sumokate pakankamai dėmesio savo grooming, ir teisingai. Nepaisant to, pernelyg daug vyrų patenka į spąstus arba iš pirkimo pigių rūsių grooming produktų iš savo vietos prekybos centrų ar mokėti pernelyg didelių sumų dizainerio odos priežiūros nuo prašmatnus universalinė parduotuvė.

Laimei, kaip ir su alkoholiu, drabužiais ir beveik viskuo, ko verta turėti, daugybė aistringų amatininkų iš čia, Australijoje, pradėjo keisti žaidimą, gamindami aukščiausios kokybės produktus, kurie yra prieinami visiems žmonėms žemyn .

PATRICKS

Pasaulinio lygio varžovas

Slicker, nei bet kuris vidutinis plaukų produktas, kurio jūs kada nors rasite parduotuvių lentynoje, "PATRICKS" pakilo į pasaulį vyrų prabangaus viliojimo su savo išskirtiniu nuotaikos ir vyriškumo skoniu. Už vardo vyras yra Bondi vietinis ir verslininkas Patrick Kidd. Po to, kai turėjo savo kirpėją ir liudijo vyrus, kurie nuolat naudojasi vidutiniškomis produkcijomis, Kidas nusprendė pradėti savo kvestą, siekdamas sukurti vyriškos lyties patobulinimų. Galų gale "PATRICKS" plaukų stiliaus gaminiai gimė su rimtu pasišventimu, suteikdami nepriekaištingą plaukų estetiką ir gyvybingumą per atsargų slaptą formulę. Be šukuosenų gaminių, "PATRICKS" taip pat turi šampūnas ir kondicionierius su žinomais tarptautiniais pardavėjais nuo MR PORTER iki "Barneys NY".

PIRKTI

Dukterinių prekės ženklų kompanija

Dėmesys detalėms

Trumpai apie "Aussie grooming" sceną "Džentelmeno prekės ženklas" jau šiek tiek laiko, ir tai daugiausia priklauso nuo jų atsidavimo kiekvienam ingredientui, kurį jie įdėjo į savo produktus. Jų bendras pasiūlymas - tai meilės formos, bet gana paprastas odos priežiūros pasirinkimas. Pagalvokite apie dienos drėkintuvą, kuriame yra laukinių kakadu riešutų, biodinaminės makadamijos aliejaus ir ekologiškų botaninių aliejų iš visos šalies.

PIRKTI

Uppercut Deluxe

Gimta dėl patikimų pasirinkimų stokos

Kaip tvirtino, kad kiekvienas, kuris turėjo nykštukų šukuoseną, padoraus vyrų plaukų priežiūros gaminių žemė buvo santykinai baronas. Uppercut gimė iš šio vakuumo - dviejų kvinlandiečių, kurie buvo nusivylę tuo, kad trūko kokybiškų vietinių produktų, kurie atitiktų senosios mokyklos kirpyklą, kurią jie norėjo paleisti, produktą. Likusi dalis yra istorija, o "Uppercut" yra viena iš populiariausių vyrų plaukų priežiūros priemonių (ir dabar, odos priežiūros priemonių) Australijoje. Tikėtina, kad "Uppercut" buvo parduodamas mažiausiai vienoje parduotuvėje ar kirpykloje, bet neklystu. Tai vis dar kokybiška įranga.

PIRKTI

Charles + Lee

Naujasis vaikas ant bloko

Prieš metus kilęs "Absolute" naujokas Charlesas + Lee sprogė į sceną, siekdamas padaryti odos priežiūrą veiksminga, įperkamą ir, svarbiausia, be jokio formato rinkodaros žargono ar kvailio. "Charles + Lee" viskas yra be žiaurumo, pagaminta Melbourne iš ekologiškų, natūralių ingredientų ir pagaminta tik su RSPO sertifikuotu tausojančiu palmių aliejumi. Ką dar galėtum paprašyti?

PIRKTI

Auginamas alchemikas

Suprojektuota abiejų lyčių atstovams

Nors "Auginto alchemiko" abu lytiniai asmenys yra visapusiškas odos priežiūros prekės ženklas, visa jų filosofija verčia paminėti viską. Išaugintas alchemikas suvienijo karštą norą įpurškti geriausius botanikos produktus į visus savo produktus su griežtu moksliniu įsitikinimu, kuris kontroliuoja kiekvieną aspektą, kaip kartu auginami alchemistų asortimentai. Net buteliuko medžiagos yra kruopščiai parinktos, kad niekas nepakenktų jų kruopščiai sukonstruotiems gaminiams.

PIRKTI

Hunter Lab

Pagaminta taip, kad būtų paprasta ir efektyvi

Kitas "Melbourne" sukurtas prekės ženklas "Hunter Lab" atsirado dėl noro padaryti vyrų odos priežiūrą paprasta, vyriška ir veiksminga dar kartą. "Hunter Lab" serija sukurta taip, kad atitiktų stilių ir pakuotes, kurios galėjo išeiti tik iš tokios vietos kaip Melburnas. Jos tikslas - atstatyti žmogaus veidą pinigų formuotojui, kuris turėtų būti naudojamas naudojant geriausius natūralius ingredientus.

PIRKTI

Karalius Brownas

Australijos mėgstamiausia

Karalius Brownas Pomade, kaip pagarsėjęs savo mastu pavadinimu, greitai tampa mėgstamiausia pomade prekiniu ženklu aplink kirpėjams ir vonios kambarius Australijoje. Kiekvienas "King Brown" alavas yra išpiltas Australijoje, su įvairiais klasikiniais ir matiniais apdailais, kurie tinka jūsų konkrečiam skoniui.

PIRKTI

Milk & Co

Iš žmogaus, turinčio daug aukso olimpinių medalių

Nepaisant to, ką mes pasakėme apie prekinių ženklų prekybą parduotuvėmis, neabejotinai "Milk & Co", Australijos olimpinio plaukimo čempiono Michael Klim idėja, padarė bangas vyrų odos priežiūros srityje per pastaruosius 9 metus. "Still made in Australia", pagaminta iš 95% natūralių jūrinių ingredientų, "Milk & Co" yra puikus pradinio lygio diapazonas bet kuriam žmogui, norinčiam tinkamai pasirūpinti savo oda, nesulaužant banko.

PIRKTI

Valor

Vikingo jungtis

"Valor" naudoja "Viking" metodą, skirtą skutimosi ir barzdos priežiūrai, kaip rodo jo kruopščiai Šiaurės tematikos pakuotė. Ką reiškia vikingų požiūris? Tai reiškia natūralius, ekologiškus, nesenstančius produktus, kurie palaiko tradicinius teptukus ir skustuvą. Kiekvienas "Valor" produktas, nuo savo skutimosi muilo iki kūno plovimo, yra rankų darbo Byrono įlankoje ir be palmių aliejaus, cheminių kvapų, parabenų ar sintetinių putplasčių.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD