"Grindr" dalijasi ŽIV "Status" ir "Location" naudotojų vietos duomenimis, tai yra "Visuomeninis forumas"

Anonim

"Gay dating app" "Grindr" yra naujausia technologijų kompanija, kuri bus užfiksuota tariamu privatumo pažeidimu.

Neseniai paskelbtoje "BuzzFeed" ataskaitoje paaiškėjo, kad populiari pažinčių programa skleisdavo slaptą informaciją vartotojui, pvz., Savo klientų ŽIV statusą, buvimo vietą ir elektroninį paštą bent dviem trečiųjų šalių paslaugomis. Atsižvelgiant į tai, kad "Grindr" pasižymi 3, 6 mln. Aktyvių aktyvių vartotojų visame pasaulyje, tai nėra geras ieškojimas Amerikos kompanijai.

Grindras greitai grįžo į kaltinimus, sakydamas "BuzzFeed", kad duomenų dalijimasis yra "standartas" šiame sektoriuje, ir pabrėžė tai, kad programa visada buvo "viešasis forumas".

Nors šis paaiškinimas netinka vartotojams, kurie pasitiki tokios rūšies bendrovėmis, jų duomenys yra visada (žr. Neseniai paskelbtą "Facebook" privatumo pažeidimą). Taip pat akivaizdu, kad daugelis iš šių didžiųjų bendrovių iš tiesų neparodo savo duomenų bazės informacijos išorinėms grupėms.

"Grindr" gynyboje programa leidžia vartotojams nurodyti savo ŽIV statusą ir paskutinio sveikatos patikrinimo datą. Iš ten programa naudoja išorines paslaugas, tokias kaip "Apptimize" ir "Localytics", kad būtų galima stebėti, kaip su ja susiję vartotojai.

Būtent šiame proceso etape Grindr siunčia informaciją apie jų naudotojų ŽIV statusą kartu su sveikatos patikrinimo datomis, GPS vietovės duomenimis, telefono numeriu ir elektroniniu paštu.

Kiekvienas žmogus yra bitching, bet aš tikiu, jei jis išgelbėjo jus nuo ŽIV, jūsų, kaip ačiū uuuuuuuu grindr

- Chrisas (@ haddysworld) 2018 m. Balandžio 3 d

"Grindr" technologijų viceprezidentas Scott Chen paaiškino, kad bendrovė parduoda ir parduoda naudotojų duomenis trečiosioms šalims ar reklamuotojams - jis "dirbs" tik su tiekėjais, kad tobulintų programą, tačiau tai reiškia dalijimąsi duomenimis.

"Yra duomenų išsaugojimo strategijos, skirtos toliau apsaugoti mūsų naudotojų privatumą nuo atskleidimo", pridūrė Chenas.

Bendrovės atstovas spaudė toliau, sakydamas, kad jei vartotojai nenori, kad jų duomenys būtų bendrinami, jie neturėtų būti savanoriškais.

"Svarbu prisiminti, kad Grindras yra viešasis forumas. Turėtumėte atidžiai apsvarstyti, kokią informaciją įtraukti į savo profilį. "

Bryan Dunn, "Localytics" produkto viceprezidentas, atsakė į šį klausimą, paaiškindamas, kad jo įmonė "automatiškai neskiria" vartotojo asmeninės informacijos.

"Kiekvienas klientas turi nustatyti, kokią informaciją jie siunčia" Localytics ", o" Localytics "apdoroja duomenis tik kliento naudojimui", - sakė jis.

"Mes nesidalijame ir neatskleiskime kliento duomenų".

"ACLU kalbos, privatumo ir technologijų projektų direktorius Ben Wizner sakė BuzzFeed'ui:" Tikiuosi, kad vienas nedidelis sidabro pamušalas čia bus toks, kad vartotojai ir piliečiai supras, kad privatumo režime yra milžiniškų spragų. "

"Asmeninė informacija yra laisvai perkama ir parduodama pasaulinėje rinkoje."

Grindrą 2009 m. Įkūrė Joel Simkhai. Nuo 2016 m. Programa buvo parduota Kinijos lošimo bendrovei "Beijing Kunlun Tech Co."

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier