Didžiosios vertės vyriški laikrodžiai, kai turėsite nuo 1 000 iki 2 000 JAV dolerių

Anonim

Nepamirškite klaidų, yra daug, kad būtų pasiekta per $ 2000 vyrų laikrodžių asortimentą. Dizainas, judėjimas ir prekės ženklo paveldas turi didelę reikšmę šioje arenoje, ir mes esame čia, norėdami parodyti jums keletą geriausių sprogimų, kuriuos galime pasiūlyti.

Septyni penktadieniai V3 / 01

"SevenFriday" V3 / 01 yra vienas iš baisiausių būdų, kaip pasakoti laiką, kurį pamatysite šioje kainų grupėje. Naudojant "Additioner Principle", valandos yra suplanuotos su viduryje pažymėtu disku, pažymėtu +0, +4 ir +8, o 120 laipsnių valandos indikatorius pažymėtas nuo 0 iki 4. Įrengtas labai gerbiamas ir atsparus "Miyota 82S7" laikrodis turi dienos / nakties indikatorių ir sekundės diską, kuris taip pat veikia papildančiojo principo, kad naudojamas valandas. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad laikrodžio konstrukcija, kuri groja su vizualiais elementais ir medžiagomis, sukuria labai futuristinį išvaizdą, kad būtų atrasta pagrindinė riešo dalis.

PIRKTI

"Alpina Seastrong Diver 300 Automatic"

"Alpina Seastrong Diver 300 Automatic" yra labai funkcinis nardymo laikrodis su neįtikėtinai įskaitomu dialu ir didelėmis rankomis. Atsparumas vandeniui 300 m yra tikrai įrankis, kuris yra naudojamas vandenyje ir yra vienodas grožio objektas iš vandens. "Seastrong Diver 300 Automatic", gaminantis tradicinę laikrodžių gamybą, varomas mechaniniu savarankišku AL-525 judesiu, kurio galingumas yra 38 valandos. Stiprus nardymo laikrodžių pasiūlymas iš šios kainų kategorijos pagal stambią prekės ženklą.

PIRKTI

Frederiko konstantas chorologinis "Smartwatch"

"Horological" "Smartwatch" yra prijungtas laikrodis, rodantis informaciją per rankas, o ne skaitmeninį ekraną. Tai padaro dizainą, dėl kurio laikrodis tampa labiau apčiuopiamas ir elegantiškas nei dauguma "smartwatch" rinkoje. Naudojant "Motion X" technologiją MMT-285 judesyje, "Horological Smartwatch" taip pat skiriasi nuo savo amžininkų, turinčių 25 mėnesių baterijos veikimo laiką, kurį maitina tradicinė laikrodžio baterija. Jis gali stebėti jūsų fitneso tikslus, taip pat sugebėti sinchronizuoti laiką su prijungtu telefonu - niekada nereikia nustatyti laiko, net keliaujant.

PIRKTI

"Junghans Max Bill" automatinis

Taikant "Bauhaus" dizaino principus į laikrodžius, "Max Bill Automatic" duoda pagarbą laikrodžiai ir laikrodžiai, kuriuos vyras sukūrė už prekės ženklą. Nepaprastas dailininkas, skulptorius ir gaminių dizaineris Maxasas paliko savo ženklą laikrodžių kolekcijoje - viename iš jų pasirodė nuostabus paprastumas ir elegancija. "Max Bill Automatic" yra pagaminta Vokietijoje ir yra mechaninis savarankiškai sukamasis laikrodis, kuriame yra tik valandos, minutes ir sekundės su gražiu juoduoju rinktuvu ir 38 mm nerūdijančio plieno kortele. Nuoroda 027 / 3400.00 yra tas, kurį esate po to.

PIRKTI

Longines Conquest paveldas

Dėl istorinio tikslumo šioje kainų grupėje sunku išlaikyti Longines Conquest Heritage. Remiantis 1950-ųjų modeliais, "Conquest Heritage" yra ištikimas reprodukcija iki 35 mm dydžio ir netgi kristalo, naudojamo jo konstrukcijoje, vadinamas hesalito kristalais. Būstas yra mechaninis, savaime apvirstas judesys iš nerūdijančio plieno korpuso, "Conquest Heritage" tikrai patinka tiems, kurie mėgsta derliaus išvaizdą.

PIRKTI

Laco Fliegeruhr tipas B, Dortmundas

"Laco" turi ilgą istoriją gaminant garsiuosius pilotų laikrodžius - istoriškai dideli, įskaitomi ir tikslūs pilotai 1930-ųjų ir 40-ųjų. "Fliegeruhr" tipo D "Dortmundo" modelis yra tikrai didelis, jo 45 mm korpuso skersmuo. Skambutis yra tipiškas B tipo išdėstymas su minutėmis, žyminčiomis ratuko išorę ir vidinio žiedo valandomis, todėl valandas ir minus galima lengvai perskaityti. "Fliegeruhr" tipo "D" Dortmundo maitinimas yra rankiniu būdu sužeistas mechaninis judesys, susiejantis pilotų sugebėjimus su vintage.

PIRKTI

Oris BC3 Advanced - dienos data

Tęsdamas "Pilotų" laikrodžių temą "Oris BC3 Advanced - Day Date" yra šiuolaikiškesnė, turinti kampinį spintelių dizainą ir raumeningus karūnais. Jis yra prieinamas daugelyje skirtingų tipų, įskaitant vieną su senais liuksais, mėlynu dialu ir slaptu juodos spalvos dėklu ir skambučiu. Sukurta mechanine savaiminio apmo cija Sellita SW 220-1, BC3 Advanced Day Date - gražus, labai universalus laikrodis, kuris puikiai tinka pinigams; protingas pasirinkimas tiems, kurie ieško laikrodžio, kuris tiesiog geras, žiūri į kasdienį pasirodymą.

PIRKTI

Casio G Shock MR G

Laikrodžio pasauliui "Šveicarijos armijos peilis" akivaizdus, ​​Casio "MR-G" serija - tai vienas iš labiausiai daugiafunkcinių laikrodžių pasaulyje. Ji turi dvigubo rinkimo pasaulinį laiką, kuriame vienu metu rodomi du laiko juostos kartu su chronografu, atgalinės atskaitos laikmačiu ir šviesos diodo apšvietimu naktinio matymo ir signalizacijos metu. Įrengtas lengvas titanas su apyrankėle, "Tough-Movement" konstrukcija ir "Clad Guard" konstrukcija reiškia, kad ji gali užtrukti sunkiausiu smūgiu ir vis tiek toliau spardytis. "MRG-G1000D-1A" yra funkcionalus ir tvirtas, geras išvaizda norint įkrovos.

PIRKTI

"Stowa Marine Original"

Remiantis XX a. Pradžioje esančiu denio laikrodžiu, "Stowa Marine Original" pagaminta Vokietijoje, o ant rankos - senovinį kišeninį laikrodį. Dėl itin baltos spalvos rinkimo ir arabiškų skaitmenų, laikrodis yra labai lengvas, o jo nerūdijančio plieno korpusas yra rankinis apvirstas Unitas 6498-1, patikimas kišeninis laikrodžio stiliaus judesys, kuris jungia šio kūrinio paveldą.

PIRKTI

TAG Heuer Formula 1

Jei yra vienas laikrodis, kuris turėtų surinkti kolekciją, tai greičiausiai būtų. "TAG Heuer" Formulė 1 - puikus gabalas, leidžiantis visiems žmonėms nuvažiuoti į savo šventės kelionę. Jame yra nenuosekliai nudažyta nerūdijančio plieno apyrankė, juoda skalė ir 200 m atsparumas vandeniui. Tai svarbiausias kasdienis laikrodis, puikiai tinka kas nors atsitiktinis ar kažkas daugiau formalus.

PIRKTI

Tissot Seastar 1000 Powermatic 80

Tikslo "Seastar 1000 PowerMatic 80" yra dar vienas geros išvaizdos ir puiki kaina. Nuolaidas su įdomiu judesiu jungia gerai žinomą naro stilių ir yra nerūdijančio plieno korpuso ir guminės dirželio. "Seastar 1000" turi 300 metrų atsparumą vandeniui ir yra su keramikine bezel ir mėlynomis spalvomis, kurios suteikia šiek tiek pop juodos spalvos dial. Po šiuo atveju yra "PowerMatic 80" judėjimas su 80 valandų galios rezervuaru, neįprastas šio kainų intervalo laikrodyje, bet tikrai labai sveikintinas.

PIRKTI

Christopher Ward C9 5 dienos automatinis

Kristalio Ward C9 5 dienos automatinis suknelių laikrodis su tvistu yra neįtikėtinai gera kaina šveicariškais laikrodžiais su britų kilmės. Tai, kas išsiskiria iš visų kitų dalykų, yra jo judėjimas. "SH21", esantis nerūdijančio plieno korpuse, turi 5 dienų galios rezervą, beveik negirdėtą šiuo kainų tašku. Kartu su gražiu mėlynu dialu ir rudais diržais, tai puikus žvilgsnio laikrodis su novatorišku judesiu, kurį bet kuris žmogus gali įsimylėti.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD