Artimuosiuose pasilikti versle su draugais nebus

Anonim

Mes visi žinome, kaip tai vyksta dabar. Du draugai pradeda verslą. Jie puikiai spustelėja, subalansuodami viena kitos stipriąsias ir silpnąsias puses, įveikdami tikimybę kurti kažką, kuria jie gali didžiuotis.

Be to, du draugai pradeda verslą. Jie pradedami optimistiškai prieš bandymus ir sunkumus pradėti verslą nuo nulio pradeda imti savo rinkliavas. Jie sako, kad jie pasiekia didžiulį kritimą, "Packer / Gyngell" stiliaus smūgį ir ilgą teisinę kovą, kurią galiausiai įveikia žiniasklaida.

Taigi, kas greičiausiai atsitiks? Galų gale nėra jokios statistikos apie tai, kaip tikėtina, kad draugai pradeda verslą, nesėkmę ar sėkmingai. Kiekvienas turi skirtingą draugystę ir skirtingus būdus dirbti kartu.

Bet sakykite, kad norite eiti į verslą su partneriu, kaip jūs pasirenkate sėkmę? Skaityk.

Sužinokite, kaip jūsų partneris dirba iš naujienų

Geras idėjas ne visada lemia gerus santykius

Yra tam tikras žmogiškumas, kai kai kurie žmonės supažindinami su darbo aplinka, panaši į dukterinių spindulių pluoštą, kuris buvo pagamintas iki 11 ir atleistas.

Ne daugybė draugystės išgyvena tai bet kokiu lygmeniu, jau nekalbant apie tai, jei jūs abu investuosite į projektą. Jei jūs ir jūsų draugas norite pradėti verslą, pažiūrėkite, kaip jie vykdo verslą ir kaip jie elgiasi darbo vietoje.

Jei anksčiau dirbo anksčiau, dar geriau. Tiesiog todėl, kad sugalvojote gerą idėją, nereiškia, kad jūs ketinate tai padaryti kartu.

Užtikrinkite, kad jūsų vertybės būtų vienodos

Viskas apie akį į akį. ne taip

Netrukus tampa gana aišku, kokia verslo partnerystė, ar jūsų motyvai yra suderinti. Visiems žmonėms galite kalbėti apie tai, ar esate revoliucinga, ar siūlote kažką naujo savo rinkai, jei vienas iš jūsų yra tik grynųjų pinigų atžvilgiu, tai nesieks sėkmingos partnerystės.

Jei esate pakankamai geri partneriai, kad galėtumėte pradėti verslą kartu, jūsų tikslai turėtų būti pakankamai glaudžiai susiję su kasdieniais nesutarimais, susijusiais su verslo pradžia.

Naudok savo patirtį, bet žinosite kiekvieno kito ribas

Neišleisk manęs atlikti beždžionės darbą

Tai taikoma beveik bet kokiam verslo steigėjui, tačiau faktas lieka tas, kad jei jūsų partneris kelerius metus dirbo tam tikroje srityje, tai nebūtinai reiškia, kad jie imasi didžiosios augančios organizacijos dalies.

Žinoma, taip gali būti pradžioje, tačiau bet kokio sėkmingo verslininko įprotis yra žinoti, kada pakviesti patyrusį veteraną bet kokiai žinomai pozicijai, kai baigsite savo įgūdžius.

Jūs negalėtumėte pristatyti linijos virimo, kad taptumėte virėju viršuje naujuose restorane, jei jie nebūtų jūsų draugai, todėl nedarykite su kuo nors tik todėl, kad jie yra jūsų draugas.

Venkite pagundos susirasti daugiau draugų

Tai verslas, o ne labdara

Niekas nepašalina darbo vietos kultūros kaip klijavimo aplinka ir, jei praleidote gerą laiką, natūraliai augančią komandą, įtraukiant savo išplėstos draugės grupės narius gali labai lengvai paversti lojalių darbuotojų kartą.

Žinoma, jūsų draugas gali turėti įgūdžių, kurie neaiškiai sutampa su jūsų atvira pozicija, bet, jei jūs įstumite juos ir jie pasirodys esąs visiškai pasibaisėję savo darbe, tai bus nepatogiai leisti jiems eiti ir dar labiau nepatogiai, kai kiti jūsų darbuotojai suvokia padarytą klaidą.

Visada pasiruoškite pereiti iš

Patikrinkite save, kol nesunaikinsite

Savo ruožtu, verslas su draugu negrįžtamai susipina jūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą. Tai nėra kažkas, dėl ko galite išvengti ar apsimesti, kad tai nėra problema, ir niekas neišbandys draugystės, pavyzdžiui, verslo nesėkmės, į kurią praleidau laiko, pinigų ir pastangų.

Galų gale, nieko verslo nėra verta nugalėti draugystę, todėl, jei kažkas pasidarytų rūgštus, įsitikinkite, kad nėra nieko, kas teisiškai pavers vieną iš jūsų iš organizacijos.

Pasirengusi gauti turtingą?

Labai blogai Sužinokite, kodėl jūs niekada nebūsite turtingi, remdamiesi šiais įprasti įpročiais ir bruožais. Po to sužinokite, kaip strategiškai praturtinti savo dolerio sąskaitas.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą