"Givenchy" "Parisian Break" yra saldaus pabėgimo kvapas

Anonim

Kiekvienas stiliaus žmogus nusipelno pertraukos. Atostogos, kvėpavimas ir šiek tiek laiko. "Givenchy" naujausias vyrų kvapas suteikia jums tik tai "Paryžiaus pertraukėlėje".

Paveikslėlis tai: žmogus, kuris palieka savo drąsų gyvenimą už puikios išeigos palei Seną. Vadovai pasuko, o praeiviai vienodai jaudina jo neatsargumą ir eleganciją, nes jis niekada nepraranda akyse svarbiausių dalykų: gero elgesio ir stiliaus.

"Givenchy" "Parisian Break" yra šviežias medienos takas, paliktas už šio džentelmeno - saldaus pabėgimo kvapo. Pirmasis šnipas, "Parisian Break" yra neabejotinai saldus, natūralus spindesys iš petitgrain citrinos mišinių ir šviežias beveik sūrus Nepalo mėtos purvinas.

Aromatinė šalavijų širdis praplečia kvepalų gaivumą, atsiskleidžia kaip žavinga šypsotis į jausmingą drąsą, saldžiai kalbama elegantiško Haičio vetiverio ir ambroksano.

Kristaus skaidraus šviesiai mėlynos spalvos butelis dekoruotas Seino eskizais, šalia Ile de la Cité, kur yra Notre Dame katedra.

"Givenchy" "Paryžiaus pertrauka" yra toli gražu negyvenamoms pasaulietiško gyvenimo sąlygoms, o tai keliaujantis džentelmenas, kuris trokšta intensyvios laisvės, beribio nesąmoningumo ir atsidavimo formos. Nėra nieko panašaus į gerą dieną.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai