Tavo brolių ir seserų bauginimas užsiima geresniu žmogumi vėliau gyvenime

Anonim

Augimas, kovojimas su savo broliais ir seserimis yra ne tiek pravažiavimo teisė, kiek kasdienio maldos. Ir nors daugelis jaunesnio brolio buvo negailestingai užburtas jo vyresnių seserų, ir daugelis vyresnioji sesuo buvo nuolat sudirgusi tik dėl savo daggy li'l bro jo buvimo, paaiškėja, kad šis konfliktas tampa geresniu žmogumi.

Kembridžo universiteto penkerių metų studija parodė, kad šiek tiek šeimyninė įtampa iš tiesų yra naudinga vaikams.

Tyrimai įtraukti "Vaikų vaizdo stebėjimai, bendraudami su tėvais, broliais ir seserimis, draugais ir svetimais; interviu ir klausimynu, kuriuos atlieka tėvai, mokytojai ir patys vaikai; ir įvairūs įvertinimai, skirti išbandyti vaikų sugebėjimą su kalba, jų planavimo įgūdžiais, darbo atmintimi ir slopinimu "( University of Cambridge ).

Nors mokslininkai perspėjo, kad intensyvus broliškos varžybos gali sukelti "elgesio problemas, vėliau gyvenime", buvo įrodyta, kad lengvesnės formos skatina jaunesnių brolių ir seserų psichinę ir emocinę raidą, didina jų brendimą ir ugdo jų socialinius įgūdžius.

"Viena iš pagrindinių priežasčių atrodo tai, kad brolis yra natūralus sąjungininkas. Jie dažnai būna vienodi bangos ilgiai, ir jie greičiausiai įsivels į tam tikrą grojimą, kuris padeda vaikams ugdyti psichinių būsenų supratimą "( UOC ).

"Clare Hughes", kurios knyga " Socialinis supratimas ir socialiniai gyvenimai" apima mergaičių varžybas, " Guardianui " pasakojo: "Kuo labiau kovojantys broliai ir seserys, tuo labiau jie teigia, o vyresnis vaikas išleidžia jaunesnį vaiką, tuo labiau jie mokosi sudėtingų pamokų apie bendravimą ir kalbos subtilybes. "

Dėl to, nors jaunesni broliai ir seserys nesugebėjo išreikšti tiek emocinių būsenų kaip ir vyresniojo brolių ir seserų amžiaus treji metai, šešerių metų metu jų socialinis supratimas sparčiai didėjo, o jie kalbėjo apie emocijas panašiu lygmeniu.

Kaip parodė kiti tyrimai, pasisakymas dažnai yra geriausia gynybos forma - kažkas, apie ką Hyena pupelės taip dosniai parodė.

Kitaip tariant, jaunesni broliai ir seserys iš pasaulio turėtų būti padėkoti savo "despotiškiems" vyresniems broliai ir seserims. KAIP GALIMA GREIČIAU.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD