Gaukite įkvėpimą šių 50 būdų Rock Stripes beveik kiekvieną progą

Anonim

Striukės buvo beveik visada vyriškos kostiumės, bet visos juostelės nėra vienodos. Juostelėjęs žvilgsnis yra apie tai, kaip pasirinkti tinkamą kūno tipą, atitinkamai suderinti savo aprangą ir rasti pusiausvyrą tarp drąsios ir konservatyvios.

Mes turime vidinį sampą apie tai, kaip dėvėti juosteles, taip pat įkvėpimo galeriją, jei jums reikia šiek tiek papildomo skatinimo.

Striukės su kostiumu

Paprasčiausias būdas įtraukti juostas į kostiumą yra, be abejo, raištelių kostiumas. Juodos spalvos kostiumas yra korporacinė drabužių spinta, tačiau šiomis dienomis ji taip pat daro įtaką netikriam darbui. Pieštukų kostiumai nebėra verslo, kaip įprasta, dabar tai išmintis, išvaizda, kuri gali būti stebuklingai moderni ir nuotykiška. Štai kaip jį dėvėti:

  • Jei norite kažko paprasto ir elegantiško, eikite į tvirtą spalvotą marškinėlę. Sulygiuokite marškinėlių spalvą su juostos spalva, kad kartu ištrauktumėte išvaizdą. Viršu visa tai su lengvu raštu.
  • Jei norite išsiskirti, eikite drąsiai su juostelėmis ant juostelių. Taip, jūs galite sumaišyti dryžuotą marškinėlę su dryžuotu kostiumu (tačiau niekur nedėkite su juosteliu kaklu, jei jūs darote), jei nebenorite derinti to paties pločio juostelių.
  • Jei juostos "²" yra per viršuje pagal savo skonį, bet jūs vis dar jausitės šiek tiek juokingi, pabandykite gingham marškinius su kieta kaklaraištis.

"Smart Casual"

Pirmiausia turite išsiaiškinti, kas iš pirmo žvilgsnio yra protingas atsitiktinis - ir jums pasisekė, mes jau parašėme vadovą, kuris padėtų jums tai padaryti. Trumpai tariant, tai, ką žiūrite, yra blazeriukai, rankšluosčiai, megztiniai, chinos, tamsūs džinsai ir specialūs šortai. "Smart" atsitiktinis avalynė gali būti daugiausia iš "Oxfords" į "Converse", priklausomai nuo progos, tiesiog nukreipkite nuo to, kas atrodo, kad ji priklauso sporto salėje. Yra keletas būdų, kaip įtraukti juosteles į protingą atsitiktinį išvaizdą:

  • Kalbant apie trikotažinius ir marškinius, eikite į horizontalias juosteles. Klasikinė Bretono juosta puikiai tinka išvaizdą, kuris apibūdina liniją tarp formalios ir atsipalaidavusios. Turėkite omenyje, kad jūs norite suknelė savo kūno tipui. Horizontalios juostos geriausiai tinka vyrams su aukštais, liekniais rėmeliais. Trumpesnės ir (arba) sunkesnės kūno dalys bus akcentuojamos visais netinkamais būdais horizontalių juostų.
  • Su shirtingu, plonos vertikalios juostos yra kelias. Kuo didesnė juostelė, tuo mažiau stilinga. Marškinėlė, kuri sumaišioja įvairių svorių ir spalvų juosteles, yra sudėtinga galimybė. Vertikalios juostelės sukuria aukščio iliuziją ir padaro kūną labiau racionaliu ar plonesniu.
  • Daugiau išpjaustytų vyrų gali norėti eksperimentuoti su dryžuotomis kelnėmis. Tai galima padaryti, jei tikitės, kad ištrauksite jį ir atidžiai apsvarstykite likusią aprangą.

Atsipalaiduoti paplūdimys

Paplūdimys buvo praktiškai padarytos. Jūrų asociacijos suteikia jiems puikią galimybę atsipalaiduoti po vandeniu arba ant jo. Šiuo metu jūsų išvaizda yra tokia atsitiktinė, kad jūs galite daryti daugiausiai visko, ko nori, tačiau vis dar yra keletas taisyklių, vertų to laikytis:

  • Mėlyna ir baltoji juostelės geriausiai veikia. Tai klasikinis išvaizda. Jūs negalite eiti negerai.
  • Pasirinkite dryžuotas šoras ar dryžuotas marškinėliai, bet ne abu. Tiesiog todėl, kad esate ištemptas ant smėlio, mėgaujantis saule ir naršyti (arba apsirengęs atrodo taip, kaip tu gali būti), nereiškia, kad tu gali atsisakyti viso papročio prasmės.

Paspauskite mūsų įkvepiančią galeriją, kurioje vaikinai daro juosteles, kad gautumėte daugiau idėjų apie tai, kaip tai padaryti.

1/50

2/50

3/50

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD