Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

Anonim

Kai kalbama apie dizainerio gyvenimą, daugelis iš mūsų girdėjo apie sandėlio pertvarkymus, gaisrinių pastatų konversijas ir net miltų konversijas. Tikėtina, kad tai nėra tokia bendra, nors yra kalėjimų konversija. Iki dabar.

Paskutinis Vokietijos "Liberty Hotel" buvo darbo kalėjimas tik prieš dešimtmetį, bet nuo tada jis buvo grąžinamas ir pakeistas 38 kambarių prabangiu apgyvendinimu. Turtui priklauso du tvirti (ir mes turime reikšmingus atsparumo lygius) smiltainio pastatų ir yra Vokietijos pietinėje Reino krašte.

Už stipriai sustiprintų smiltainio sienų kalėjimo estetika buvo pakeista Patricia Urquiola ir Antonio Citterio "Axor" viduje. Net buvusiam įkalinimo kiemui buvo suteikta šilta civilinė atnaujinimo priemonė, jungianti stiklą, kuris dabar apima daugumą lauko ploto.

Greta esantis restoranas yra vienodai elegantiškas dalykas su Alain Ducasse absolventu virėju Jeremy Biasiol, kuris rūpinasi grobu.

Tie, kurie su dideliu akimis taip pat pastebi, kad įtvirtintos kalėjimo kamerų durys buvo paliktos atskirose apartamentuose, kad būtų galima pamanyti, kas pastatas buvo kadaise. Tikrai, kas nemėgsta kalėjimo prisiminimų istorijos?

1/6

2/6

3/6

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą