Buvęs popieriaus fabrikas, paverstas šviesos ir oro erdvėje

Anonim

Prancūzijos mažame mieste esanti popieriaus gamykla gali atrodyti ne kaip vieta šiuolaikinei gyvenamajai vietai, bet šis "Planet Studio" pokalbis įrodo, kad monochromatinė magija gali būti padaryta mažai tikėtinais atvejais.

"Labahou" projektas suteikia naują gyvenimo apleistą popieriaus gamyklą, kuri 90-tieji metai nutraukė veiklą. Kuriant ribotą biudžetą, visa erdvė buvo paversta namais, kuris tuo pačiu metu apima modernizmą ir pagerbia tradicines regiono sodybas.

Projekto tema - "ryšys". Pagrindinė gyvenamoji erdvė yra tvirtai sujungta su mezzanine, sodu, prie vidinio kiemo. Vienas kambarys patenka į kitą, o vidus patenka į išorę. Rezultatas yra erdvus jausmas, kurį sustiprina aukšti lubos ir juodos ir baltos spalvų schemos. Namas yra lengvas ir erdvus, daugiausia šiuolaikiškas dekoras, nors visur yra apibarstyti daugiau klasikinių detalių.

Iš ten yra pusiau padengtas vidinis kiemelis ir Viduržemio jūros sodas su fontanu, idealiai tinka mėgautis idiliškomis dienomis Prancūzijos pietuose.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje