Pamirškite protą: tyrimas atskleidžia, jog joga yra susijusi su varginančiu narsizmu

Anonim

Ar dvasingumas yra tik narcizo kodas? Jau keletą metų mes manome, kad mes esame ciniški bastardžiai, norėdami juoktis žmonėms, kurie vadina religinę patirtį. Ir taip: mes (vis dar esame!) Pavydus jogų "trumpas abs ir tonuotas bateliai. Bet taip pat: mūsų kritika yra pateisinama! Tiesiog užduoti mokslą.

Joga turėtų būti 90 minučių atvirų akių meditacija, kuri moko jus savimi, yra iliuzija. Kuo geriau tu supranti, tuo labiau išsilavinę tu. Teoriškai tai kruopščiai nesąmoninga ir graži ideologija.

Tačiau neseniai atliktas tyrimas tiesiogiai prieštarauja tai, konstatuodamas, kad šiuolaikinė meditacija ir jogos praktika iš tikrųjų gali pakilti jūsų ego. Sautamptono universitetas (kuris paskelbė savo išvadas psichologinės mokslų žurnale ) pernešė 93 jogos mokinius ir 15 savaičių trukmės vertino savęs stiprinimą.

Pirmiausia jie įvertino dalyvių supratimą apie savęs didinimą, klausdami, kaip jie lyginami su savo klasėje vyresnioji jogos mokykla. Tada jie paėmė testą, kuris apibūdino pagrindines narcisistines tendencijas (pvz., Dalyviams teko įvertinti, kaip giliai frazės "Aš būsiu gerai žinomas dėl gerų darbų, kuriuos aš padariau", jiems taikytas). Galiausiai, kaip pranešė " Quartz", jie administravo savęs vertinimo mastą, klausdami dalyvių, ar jie sutiko su teiginiais, pavyzdžiui: "Šiuo metu aš esu aukštas savigarbos".

"Kai moksleiviai buvo vertinami per valandą po jų jogos klasės, jie parodė gerokai didesnį savęs didinimą pagal visas tris priemones, nei tada, kai praėjusiomis 24 valandomis jie darė jogą (kvarco)."

Panašius rezultatus gavo grupė savanorių, kurie praktikavo meditaciją. Kuris kyla klausimas: ar dalyviai šią "ego-quietening" veiklą padarė neteisingai, ar Budas buvo linksmas senas melagis?

Pirmasis atrodo greičiausiai. Tiesą sakant, yra daugybė mokslininkų, kuriuos Vakarų budizmo mokytojai pasiūlė ilgai teoriškai: "Negalima praktikuoti akis į savęsdėjimą, kuris turėtų apibūdinti šių pastangų tikslus" ( Kvarcas ). Nors jogas ir meditacija iš pradžių buvo skirti kaip ego ramybės būdai, daugelis naujokų praktikuojančiųjų juos atlieka kaip savęs tobulinimo pagrindinį tikslą.

Kuris yra pakankamai teisingas. Tačiau, kaip nurodo Andrew Hampson iš "Bad Yogi Retreats"; jūs negalite turėti savo apšvita ir valgyti. Taip pat: tik todėl, kad jogos dėka jūs jausitės gerai apie save, nereiškia, kad jis tampa savanaudis.

"Mokymo būdas ir būdas, kuriuo aš praktikuoju, yra viskas, kas yra" realus ", o ne būti pretenzingas ar arogantiškas dėl pozų, kurias galite padaryti".

"Ir aš tvirtai tikiu, kad kiekvienas, kuris siekia sveiko stuburo ir ramus proto, dvasiniu požiūriu eina teisinga kryptimi", - sakė jis.

"Sakydama, jogje tik viena tikroji jogos versija yra tarsi sakydamas, kad yra tik viena tikroji muzikos rūšis".

"Bottom line yra, jei jūs kruopščiai perkeliate savo kūną ir sąmoningai kvėpiate, tada jūs praktikuojate jogą. Tai viskas baigta! Jogos vardas ar stilius nėra svarbus, kaip prakaitas ar mellow joga nėra svarbus. Svarbus yra sąmoningas kvėpavimas ir protingas judėjimas ", - sakė jis.

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį