Netikras patarimas Kiekvienas žmogus turi vengti blogo kirpimo

Anonim

Vakar gavau labai šūdą, vienodą kirpimą. Tai buvo 30 minučių, o tūkstančiai folikulų aš niekada negrįšiu. Ką daro dar blogiau, tai būtų buvę išvengta, jei pasisakydavau. Dėl įrašo aš grįžau, kad jis būtų ištaisytas. Tai pablogino.

Kita vertus, geras kirpimas yra apčiuopiamas patyrimas. Gyvenimas net keičiasi. Keičiasi gyvenimas, dėl kurio norėtumėte eiti į "Oprah" ir šokinėti ant sofos.

Paslaptys, norint gauti sofa-šokinėti, verta sumažinti yra pasirengimas ir bendravimas. Pirma, žinokite, ko ieškote. Puikus kirpimas:

  • Nukreipkite dėmesį nuo mažiau pageidaujamų veido savybių ir padidinkite savo geriausias savybes
  • Negalima jokių linijų, tamsių dėmių ar kitų matomų demarkacinių taškų
  • Laikykitės savo natūralių plaukų linijos kuo daugiau
  • Gerai atrodykite su gaminiu ar be jo, tačiau jis vis tiek gali atrodyti geriausiai, su maža pagalba

Aš jaučiu blogą kirpimą viduryje pic.twitter.com/MKOoIDl26K

- ⚡️Sushie Monster☺️ (@Sushiemonster) 2018 m. Kovo 27 d

Žinokite, kas tinka jūsų veidui (prieš eidami)

Tai yra viena iš tų retų atvejų, kai žvelgdamas į save veidrodyje, tarnauja kitam tikslui nei slaugos tavo tuštybė. Prieš pasirinkdami kirpimą, susipažinkite su savo veido geometrija.

Skirtingos veido struktūros yra tinkamos skirtingiems plaukų stilių, taigi reikia atsižvelgti į savo veido, galvos, plaukų linijos ir plaukų gale esančią formą ir dydį. Žinant, kaip jūsų plaukai auga ir sėdi ant galvos, daug lengviau pasinerti ir išbandyti kažką naujo. Nesijaudinkite paimti kelias savybes, jei tai padės. Mes nepasakysime.

Pro Patarimas: geras stilistikas galės padėti. Kirpykla, žinanti savo daiktus, gali rekomenduoti tinkamą galvos formos ir plaukų tipą. Kai randa ką nors, į kurį galite pasitikėti, palaikykite mieliam gyvenimui - jūs patekote į vieną iš vyrų šukuosenų.

Gauk įkvėpimą (prieš eidami)

Nors viskas, kas išdėstyta pirmiau, yra svarbus dalykas, taip pat naudinga atvykti į stalą (iš tikrųjų, kad šis "kėdė") būtų skirtas tam tikram dalykui. Kurie plaukai yra tokie geri, jūs rimtai manote, kad juos pjausite ir chirurgiškai pritvirtinę savo plaukus į galvą? Pateikite nuotrauką savo stilistui (palikite skalpelį namuose). Turėdami aiškią supratimą apie tai, ko norite pasiekti, jums lengviau.

"Pro Tip": laikykite jį šalia namo. Jei turite storu, garbanotu plauku, nepateikite kažko gero ir tiesaus paveikslo. Darbas su savo natūraliais plaukais, o ne prieš jį. Jūs sutaupysite daug sielvarto, jei ieškosite dvasių, turinčių panašių plaukų tipų, plaukų linijų ir veido formų, kirpimą.

SUSIJĘS: 20 vyrų šukuosenų inspiracijos galerijų

Dėl gerumo sakyk pasikalbėti

Jūsų mergina gerai, kai ji bando duoti jums stiliaus patarimus, bet mandagiai atsisakys savo indėlio (ir jei viskas nepavyks, priminkite jai apie tai, kad ji bus miela, jei norėsite nuspręsti, kurie batai ir krepšiai eina su suknele, kurią dėvi )

Ji gali bandyti paversti jus idealizuotu įvaizdžiu savo galvoje, kuris iš tikrųjų nėra praktiškas ar glostantis jums.

Be to, nebijokite kalbėti su savo pjaustytuvu. Jei jūsų supjaustytas pjūvis neatrodo tas, dėl ko sutinkate, pasakyk kažką. Kuo greičiau jūs leiskite stilistui žinoti, kad viskas prasiskverbia, tuo lengviau jie sugrįš į tinkamą. Viena klaidinga apkaba gali būti išgelbėta.

Visi neteisingi užrašai nurodo tam tikrą folikulų pasmerkimą ir galbūt grįžta atgal.

Turi gerai nusipirktą produkto arsenalą

Geriausias pjovimas yra tik dalis proceso. Jūs išeisite iš salono, kaip jūs pasivaikščioti raudonuoju kilimu, supjaustyti ir suplanuotos iki tobulumo, tačiau jūsų kirpėjo sunkus darbas bus ištrintas, kai tik jūs atsikelsite į dušą, pateksite į treniruoklių salę arba atsidursite itin stipriai vėjo. Atsargiai laikykitės visų pagrindinių šukuosenų produktų, kuriuos turėsite išlaikyti savo naują išvaizdą nepakitę.

"Pro" Patarimas: prieš išvažiuodami iš savo stiliaus, sumažinkite žemyn. Jis gali jums tiksliai pasakyti, ko jums reikia, kad pakartotinai atrodytų salonas, ir įsitikinkite, kad grįžtate namo su produktais, kurie papildo jūsų plaukų tipą.

SUSIJĘS: Geriausi vyriški plaukų produktai šiandien rinkoje

Reguliarių Tune-Ups grafikas

Savalaikiškumas yra šalia (sekso) dieviškumo. Tai, kas atskiria profesionalų sportininką nuo savaitgalio mėgėjų, yra praktika ir atsidavimas; tai, kas atskiria gerai prižiūrėtą žmogų iš naujoko, yra priežiūra. Jūs nepasiekiate viršutinių ešelonų, nenaudodami darbų. Geras stilistikas, greičiausiai, rekomenduos paskyrimą kas 4-6 savaites, kad jums atrodytų dandy, bet pasitarkite su savimi prieš išvažiuodami į jūsų išlaikymo specifiką.

Blogiausio atvejo scenarijus: Taigi, jūs turite blogą šukuoseną? Geros naujienos yra tai, kad vėl atsigaus. Kitos geros naujienos yra tai, kad galite ją išspręsti. Blogos naujienos yra tai, kad pataisytam pjūviui taisyti reikia rimtų įgūdžių - kitaip tariant, ją nustatyk vaikas, kurį turėjote išvykti į pirmąją vietą, ir nebandykite sau, nebent jūs ketinate eiti Bruce Willis plikomis .

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"