Floydas Mayvezeris atsitraukia nuo išsiuntimo išrankų, parodo ne 18 milijonų žiūrovų

Anonim

Tralas per "Floyd" Money "" Mayweather "socialinės žiniasklaidos sklaidos kanalą, ir jūs dažnai pasitikslinsite vidutinio daugelio milijonierių gyvenimo fotografijomis. Greitieji automobiliai, greitieji purkštukai ir beviltiški vartojimo parodymai.

A ekspozicija

#mood video kreditas: @moneyyaya Muzika: @otgenasis

Paskelbta Floydas Mayweatheris (@ floydmayweather), paskelbta 2018 birželio 1 d. 16:36 PDT.

Kai "Mayaustras" "Instagram" nepajėgia stumti savo atskyrimo imperijos, jis gali būti rastas jo paskutinio blingo pasirodymo metu. Ir tai naujausias blingas vyrų juvelyrikos koncepcija visiškai naują lygį su 18 milijonų JAV dolerių kainų žyma.

Sukurta "Niujorko" "Jacob & Co", "The Billionaire" laikrodžiai turi juvelyrinių dirbinių juostos ir veido veidą - 260 karatų iš smaragdo supjaustytų deimantų. 2015 m. Paskelbus internetinį laikraščio leidimą "Blogas žiūrėti" apibūdino jį kaip kūrinį, kuriame "Komfortas yra tikrai šalia taško".

"Nė vienas karalius niekada gyrė, kad nešioti ant jų galvos sunkiojo gabalėlio aukso metalo", - tęsia jis.

"Jei esate privilegijuotas asmuo, kuris nešioja" Jakob & Co. "milijardierius, tada manau, kad turite pareigą tai daryti, kad įspėtų žmones aplink jus apie tai, kas esate, ir šis įsipareigojimas pratęsiamas iki jo didelio dydžio ir apvažiavimo "

Tai mano naujas laikrodis, vadinamas "The Billionaire Watch". Jei nežinote apie tai, žiūrėkite "Google Billionaire". Tai 18 milijonų dolerių kaina. Aš nusipirkau šį laikrodį iš geriausio juvelyrų pasaulyje, rankų žemyn @ tadashi1980. Jis turi geresnes kainas nei bet kuris kitas juvelyras, kurį kada nors kada nors darau, ir pasitikiu, aš nusipirkau juvelyrinius dirbinius iš visų juvelyrų NYC, Vegase, LA, Detroite, Hiustone ir Majamis. Iš čia aš tiesiog pirinu iš @ tadashi1980 ugnies savo juvelyras ir nuoma @ tadashi1980 sekite savo puslapį dabar.

Paskelbta "Floyd Mayweather" (@ floydmayweather) paskelbta įrašyta 2018 m. Birželio 27 d., 7:53 val., PDT

Žinoma, laikrodis nėra subtilus jokiu būdu. Tai matuoja 58 x 47, 5 mm pločio maitinimą, kurį maitina išskirtinis "Jacob & Co" skeleto rankinis apvijų kalibras "Tourbillon" judėjimas. "Mayweather" taip pat paėmė malonų progą pagirti savo naujausią juvelyrą, kurį jis dabar teigia "geriausiu juvelyro pasaulyje" dėka neprilygstamo sandorio.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas