"Floydas Mayweatheras" išleido 26 milijonus JAV dolerių pinigais šioje "Beverly Hills Mansion"

Anonim

Jie nieko nedaro "pinigais". Praėjusį mėnesį po jo pergalingos pergalės prieš Conor McGregor, Floydas Mayweatheras turi didžiulę atlygį, sudeginančią kišenėje esančią skylę. Dėl tokios didžiulės sumos jis gali pritraukti daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių pelną iš viso premijos pinigų per savo neprilygstamą karjerą.

Kas yra čempionas, kai jis turi tiek daug nulių, kad smūgis? Žinoma, investuokite į nekilnojamąjį turtą. "Mayweather" neseniai sumažėjo 26 milijonus JAV dolerių (grynaisiais pinigais ) į naująjį naują adresą "Beverly Hills".

Mansion išsiskleidžia virš 15 000 kvadratinių pėdų pagrindinės 90210 teritorijos. Pagal sąrašą, kuriame yra šeši miegamieji, 10 vonios kambariai, formalus gyvenamasis kambarys ir valgomasis, biblioteka, gurmanų virtuvė, šeimos kambarys ir kokteilių baras su įspūdingu vyno kolekcijos vaizdu. Čia taip pat yra personalo apartamentai, treniruoklių salė, SPA, keturių automobilių garažas ir 20 vietų kino teatras su savo koncesijos stendu.

Nekilnojamasis turtas turi keletą didingų senamiesčio palmių, skirtų puikiam Los Andželo gyvenimui, ir baseino zoną, kuri nebūtų nepastebėta ant Majamio Pietinio paplūdimio. Juodosios ir marmurinės juostelės denio plotas yra didelis ir prabangus, yra sūkurinė vonia ir baseinas su daugybe erdvės pramogoms. "SoCal" toms retoms naktinėms naktims yra netgi ugnies duobė.

Ankstesniam turto savininkui priklauso milijardieriaus verslininko žmona, o filmo prodiuserius tapo aukščiausios klasės "Hollywood Hills" nekilnojamojo turto vystytoju.

Gana vaikinas atrodo gana patenkintas savo nauja pirkimu. "Mayweather" per pastaruosius dvi dienas praleido Instagram'o beprotybę. Arba, kaip jis vadina, "mano pilis".

Mano vyno rūsys mano Beverly Hills pilyje.

"Floyd Mayweather" (@ floydmayweather) bendrai paskelbta pozicija 2017 m. Rugsėjo 18 d., 10.30 val., PDT

Beverly Hills gyvenimo būdas. Sveika, turtinga ir be streso.

"Floyd Mayweather" (@ floydmayweather) bendrai paskelbta nuotrauka 2017 m. Rugsėjo 19 d., 11:20 val. PDT

Prieš pradėdami žiūrėti Sportscenter mano "Beverly Hills Palace" kino teatre, patogu sėdėti 50 žmonių.

"Floyd Mayweather" (@ floydmayweather) bendrai paskelbta nuotrauka 2017 m. Rugsėjo 20 d., 4:25 val., PDT

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės