Sveikatingumo ekspertai atskleidžia vienintelį laiką, kada turėtumėte praleisti treniruotę

Anonim

Kaip žiemos ritės aplink ir šaltas spragtelėjimai sunaikinti visiems nuo kolegų ir partnerių iki to, vaikinas-the-to-you-on-bus-who-can't-stop-čiaudėti, tai sunku metų laiku palaikyti formą.

Ir tada atsitinka. Jūs pradedate atsikratyti šalčio, tačiau tuo pat metu suprantu, kad per savaitę neturėjote treniruoklių salėje (ir visą dieną treniruojate į biurą, naudodamas šiek tiek daugiau nei akių ritininis raumenys), jūs susiduria su senatvės dilema: sportuoti ar ne sporto salėje?

Kada tai gerai, kad prakaitu tai ir kada turėtumėte pailsėti? Tai priklauso nuo to, kokios pratybos jūs ketinate daryti ir kaip esate sergantis. Apskritai, buvo įrodyta, kad mažo intensyvumo veikla, pvz., Vaikščiojimas, tempimas ir jogas (ne Bikramas), kuriems reikia nedaug išieškoti, padidina imunitetą ir netgi gali padėti greičiau pasiekti.

Tačiau jei jaučiate, kad didelio intensyvumo sesija ar ilga kardio treniruotė gali pakenkti jūsų imuninei funkcijai ir pagreitinti laiką, kai sergate. Mažas arba didelis intensyvumas priklauso nuo jūsų dabartinio fitneso, amžiaus ir įprastų fizinių pratimų. Mažo intensyvumo treniruotė turėtų palikti jus jaustis gerai ir energingai, o didelės intensyvios treniruotės paliks jus jaustis kaip jūs tiesiog paleidote maratoną (užuomina: nedėkite maratono).

Paskambinėjome Stepheną Masseį, "Bondi" gydytojų gydytoją, kuris sakė, kad žmonės turėtų įsiklausyti į savo kūną, bet niekada nenorėti ir "prakaituoti". Pasak jo, "nuovargis jau reiškia, kad jūsų kūnas naudoja savo energiją kovai su infekcija ir jūs neturėtumėte atimti imuninės sistemos, pernelyg darydami save ". Taigi, laikykitės lengvųjų pratimų - ne daugiau.

"Atrodo, kad tam tikra lengva mankšta dėl lengvos ligos turi naudos, kurią, kaip manau, dažniausiai būna psichinės. Dėl šios priežasties aš siūlau lengvą širdį, tokią kaip vaikščiojimas, lengvas bėgiojimas ar plaukimas, norint lauke papildomai naudotis švariu oru ir vitaminu D. "

Mikeas Webbis, buvęs komendantas PT, sutiko, sakydamas: "Jei esate tikras ligonis, o ne tik dramos karalienė, tuomet pailsėk! Leiskite savo imuninei sistemai turėti visus savo energijos išteklius, kad išvengtumėte išpuolio iš vidaus, pridėdami daugiau streso kūnui ir pratęsdami atsigavimą. Tik jūs žinote, kaip jaučiasi jūsų kūnas, todėl pamiršite savo treniruoklio programą ar treniruotės programą kelioms dienoms, kol jaučiatės geriau ir grįšite prie jos. Tavo ateities kūnas tau dėkos už tai ir grįš tvirtesnį ". Nors jis pripažįsta, kad gali būti lengviau susitvarkyti su vyresniais, kuriuos gausite.

"Jei esate miręs, esate per daug susirgęs".

"Tai būdavo mano jaunesnioji" Commando "požiūris į mokymą, nes aš jį suprasiu kaip protinį ir fizinį iššūkį, bet dabar, kai aš esu šiek tiek vyresnis, išmintingesnis (galbūt) ir šiek tiek mažiau ego valdomas, aš išmokau klausytis mano kūnas ir žinau, kai man sakoma, kad nori pailsėti ir susigrąžinti ".

Kalbant apie "kokio tipo ligonį esate", kaip nurodė " Precision Nutrition", žemiau kaklo simptomų, tokių kaip kosulys, skausmas raumenyse, karščiavimas ir nuovargis, viduriavimas ir vėmimas, tai laikas pasiimti keletą dienų ir grįžti į pratimas, kai jūsų simptomai ar infekcija praeina. "

Kai esate geros sveikatos, kieta treniruotė sukuria fizinį streso atsaką jūsų kūne - ir prisitaikymas prie to yra tai, kaip mes tampa tvirtesni ir stipresni. Tačiau ištraukimo taškas čia yra sustabdyti šiuos didelio intensyvumo treniruočių, kol nepasieksite geresnių rezultatų. Taigi: laikas "Netflix" ir "Sneeze".

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas