"Fitness Expert" atskleidžia paslaptį, kurią suklupo jūsų dvidešimtmečiai

Anonim

Jaunasis žmogus, atėjo laikas kalbėtis. Švelnus dvidešimtmetis yra dešimtmetis, užpildytas (ne) nuotykiais, eksperimentais ir augančiu žmogumi. Šioje kelionėje dvidešimt kažkas žmogaus kūnas susiduria su daugybe priešų, dažnai savarankiškų ir visiškai išvengiamų. Bet tai, kas yra jauni, viskas gerai?

Mes kalbėjome su dviem sveikatos ir fitneso srities specialistais, kad išspręstume neatidėliotiną klausimą apie tai, kas dažnai būna jūsų kūne per dvidešimtojo dešimtmečio ir kaip jūs galite rūpintis, kad užtikrintumėte, kad jis taps be rūpesčių gerokai už jūsų trisdešimt metų.

Nustatykite įprastą ir laikykitės

Mes nenorime būti motinomis D'Marge, bet kai kvalifikuotas fitneso ekspertas pabrėžia būtinybę laikytis žaidimo plano, turėtumėte tikriausiai atkreipti dėmesį. Jordanas Ponderis, kuris yra "Transform Health" įkūrėjas Sidnėjuje, sako, kad didžiausias susirūpinimas dėl vyrų dvidešimtmečiuose subalansuoja socialinį gyvenimą, reguliariai sportuojant. Neapsigaukite, galvodami, kad jūsų kūnas gali užmušti, nes jis yra pagrindinis.

"Jūs sugrįžtate atgal, bet dėl ​​to, kad stresas nėra toks didelis, " - sako Ponder. "Vėluoju dvidešimtuku, kai stresas ir atsakomybė didės, kažkas pradės mokėti". Pagalvokite perkant turtą, prisiimdami kasdienį darbo spaudimą ir valdydami ryšius.

Kalbant apie dvidešimties kūno laikymą geriausioje formoje, labai svarbu kiekvieną dieną treniruotis bent valandą pakankamai intensyviai. Tai gali būti sporto salė, važiavimas ar plaukimas. Tai užtikrins, kad energijos lygis išliktų nuoseklus tuo metu, kai vėlyvojo dvidešimties metų laikotarpiu žmogaus metabolizmas lėtina didelį laiką.

Paprasčiausiai pasakyk "įdiekite įprastą, už kurią esate atsakingi. PT susitikimai, asmeninės klasės, kurias jūs užsisakėte, negali praleisti, antradienio dviračiu

.

yra atsakinga per įprastą ".

Padidinkite savo mitybą

Jūsų dvidešimties dietos patikrinimas užtikrins, kad jūsų kūnas turi visas maistines medžiagas, kurių reikia imuninei sistemai padidinti. Vienas iš didžiausių klaidingų supratimų apie šį amžiaus grupę yra jų mirtingumo laipsnis.

Sveika ir subalansuota mityba yra viskas, ko reikia, kad būtų galima išvengti lengvai išvengiamų ligų. "Dieta protinga, pusryčiai ryte kasdien. Ką jūs galite padaryti save, o ne valgyti, kuri tampa tendencija šiomis dienomis ", - sako Ponder.

"Taip pat apriboti alkoholio vartojimą iki dviejų dienų per savaitę ir neleisti, kad socialiniai gėrimai pasirodytų daugiau nei reikia."

Laikykitės savo psichinės sveikatos patikrinimo

"Privée" klinikos daktaras Zakasas Turneris teigia, kad visų amžiaus grupių vyrai jų dvidešimtmečiai vyrai dažniausiai miršta nuo savižudybių, nelaimingų atsitikimų darbe ar išvengti sužalojimų.

Labai svarbu, kad šios amžiaus grupės vyrai kalbėtų, kai psichiškai kovoja. Pagal Turnerį tai padarys ilgesnį ir sveikesnį gyvenimą.

"Kai kalbama apie vyrui dvidešimtmečius, nebijokite paprašyti vieni kitus ir draugus, kaip jie elgiasi protiškai. Vienu iš būdų suprasti psichinės sveikatos sutrikimus yra "viskas gerai".

Pabandykite "Headspace", kad galėtumėte patikrinti savo smegenis. Nesunku sekti meditacija.

Pasirinkite tinkamą alkoholio rūšį

Patikėkite ar ne, jauni vyrai duos daugybę savo dvidešimties, ir yra teisingas ir neteisingas būdas tai padaryti. Kai įeinate į profesionalų darbo ar madingą verslo sceną savo dvidešimtmečiuose, tai yra bendras faktas, kad verslas yra linkęs įveikti alkoholio pagalba.

"Jauniems žmonėms pabandykite gerti šiek tiek pigesnio alkoholio ir išleisti kažką šiek tiek brangiau; geresnis distiliuotas alkoholis, turintis mažiau konservantų, pavyzdžiui, 100% agavos tekilos. Gera tekila yra mažiausiai apdorotas alkoholis, todėl ji nepalieka pagirių ".

"Šiame etape tai yra protingesnis. Sužinokite, kaip atkurti geriau. Daugelis žmonių šį dešimtmetį praleidžia kas savaitę. Išsiaiškink, kada galėsite ir negalėsite nurašyti ir rasti pajuokos vaistų, kurie jums tinka ".

Jei esate linkęs į pagirį, geriausia ryte yra kiaušiniai. Taurinas taip pat padeda sumažinti pykinimą ir galvos skausmą.

Savarankiško valdymo

Didžioji dalis savo dvidešimties metų išlaikyti savo sveikatą yra savikontrolė. Pirmą kartą per šį dešimtmetį pirmą kartą atradus narkotikus ir alkoholį, neabejotinai padidės tikimybė, kad bus sužalota ar mirta.

"Atrodo, kad šiuo laikotarpiu mes esame rizikingesni, - sako dr Zakas Turneris.

Savo dvidešimties metų savęs rizikos vertinimo patarimai yra šie:

  • Sistemų įdiegimas, kad negalėtumėte rizikuoti arba rizikuoti
  • Žinokite, kokius vaistus vartojate. Savarankiško testo vaistų rinkiniai yra nemokami arba juokingai pigūs, ir jums reikia tik dalelių tabletes, kad ją išbandytumėte, kad nustatytumėte, ar tai MDMA, ar kažkas, galintis baigti savo gyvenimą
  • Jei ketinate rizikuoti daryti haliucinogeninius vaistus, atlikite tai kontroliuojamoje aplinkoje arba kur nors, kur jūs negalite pakenkti sau

Atkreipkite dėmesį į pokyčius jūsų kūne

Dauguma jų dvidešimtmečių vyrų turės savo kūną. Jei pastebėjote, kad jūsų imuninė sistema šiuo metu yra silpna, tikriausiai patenkate į tuos, kurie dirba nenuilstamai, prieš pertrauką užsienyje. Tai čia, kai prasideda liga. Kitaip tariant, jūs galite turėti jauną ir tamprią kūną, bet jūs negalėsite išvengti miego ir poilsio. Kūnas reikalauja ištaisyti, kovoti su virusais ir susigrąžinti.

Vienas kitas kūno pokyčių stebėjimo sritis yra baltymų įvedimas į organizmą.

"Negalima galvoti apie kiekvieną baltymų papildą yra greitas papildymas yra labai svarbus", sako Turneris.

"Skaitymas baltyminių miltelių ir gėrimų atgal yra privaloma, nes jie daugiausia yra saldūs. Mes senesni, nes turime didelę baltymų dietą ".

Kalbant apie odą, šis klausimas Australijoje ilgai išsiveržė. Saulė degina jūsų jaunesniais metais, ypač paauglių metais, masiškai iš anksto išlaisvina vyrus į melanomas vėliau gyvenime.

"Dar daugiau nei kitais metais, kai jūs daug laiko praleidžiate saulėje, " sako Turneris.

Dėl šio dešimtmečio tikrinant savo prostatą, ekspertai sako, kad tai dar nėra būtina. Vietoj to jauni žmonės turėtų užduoti klausimus apie savo šeimos istoriją ir kalbėtis apie tai, kas serga, kai jie serga ir kodėl jie mirė.

"Jei turite dėdė, senelis ir kažkas, kuris mirė nuo žarnyno vėžio, turėtumėte turbūt pasikalbėti su GP. Išsiaiškink, kas šeimoje įvyko, ir ar esate linkęs į diabetą, vėžį ir net nuplikimąsi. Visa tai yra užkirsti kelią ateičiai. "

"Žinokite apie savo kūną, bet nenorite jį diagnozuoti" Google ".

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas