Geriausi laikrodžiai, kuriuos galite gauti iki 1000 USD dabar

Anonim

Niekas nėra gimęs turtingas. Gerai, kai kurie yra, bet kitiems mums yra laikinieji laikrodžiai - laikrodžiai, kurie įveda kelionę į didžiulį tikslumo laikų pasaulį.

Mes kalbame apie stebuklingą 1000 JAV dolerio markę - kainų tašką, rodantį skirtingo pobūdžio laikrodžius ir tam tikrą kokybę, nesulaužant banko.

Alpina Startimer pilotas chronografas

Mes tik einame ir pasakysime. Jei negalite sau leisti "IWC Big Pilot", tada "Alpina Startimer Pilot Chronograph" yra laikrodis, kurį galėsite įsigyti. Laikrodis labai panašią estetiką be didelės kainos, tuo tarpu vis dar yra šveicariška. Komfortas? 44 mm nerūdijančio plieno korpuse yra Alpina kalibras AL-372 kvarcas, o ne automatinis judesys. "Alpina" judėjimas daro puikų darbą, nors ir su chronografų funkcijomis, kurios rodo 60 sekundžių, 30 minučių ir 1/10 sekundės. Laikrodžių, minučių ir sekundžių rankos, įskaitant žymenis, visos baigiasi baltos spalvos, kad būtų kontrastas su ryškiu mėlynu dialu. Laikrodis yra poliruotas su įbrėžimams atspariu safyro kristalu ir rudos odos dirželiu su kontrastiniu siūlu.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis: 44 mm
Funkcijos: chronografas, data, valanda, minutės, sekundės
Atsparumas vandeniui: 100 m

PIRKTI

Hamiltono kakavos lauko titano laikrodis

Prisijunk prie tamsios pusės, nesulaužant banko. "Hamiltono" "Khaki Field" laikrodžiai turi 42 mm juodą PVD titano korpusą ir fiksuotą juodą titano apmušimą, suporuotą su juodu tekstiliniu dirželiu. Juodame rinkinyje yra kontrastingos šviesos rankos ir arabiški skaitmenys, kurie taip pat yra su 24 valandų žymenimis. Papildomos funkcijos apima datos langą, esantį 3 valandos ženklu, kurį lemia Hamiltono kalibro H-10 automatinis judėjimas su 80 valandų galios rezervuaru. Nebėra blogo pasiūlymo dėl šveicariško laikrodžio su 1000 dolerio ženklais.

Korpusas: titanas
Dydis 42mm
Funkcijos: data, valanda, minutės, sekundės
Atsparumas vandeniui: 100 m

PIRKTI

Frederiko konstantas chorologinis "Smartwatch"

Tie, kurie mėgsta rožinį auksą, bet ne kaina, gali pasirinkti "Frederique Constant" siūlomą "Swiss" pagamintą nerūdijančio plieno pasiūlymą. 42 mm korpusas buvo pagamintas iš rozo aukso tono ir suporuotas su metaliniu mėlynuoju mėlynu dialu ir aligatoriaus odos dirželiu. Tuo kainų tašku turėsite atsiskaityti su fiksuoto rėmo, bet tai neturėtų būti per daug dalykas, atsižvelgiant į detalės ant laikrodžio. Raudonojo aukso tonas rankos ir kintamos indekso ir romėniško skaitmens valandos žymekliai tampa elegantiško žvilgsnio gabalėlio, kurį papildomai apibrėžia kombinuotos datos / 1/100-ojo antrojo rinkinio rinkinys 6 val. Judėjimas yra surūšiuotas Frederiko pastovaus kalibro FC-285 kvarco judesiu ir padengtas nelygiu atspariu safyro kristalu.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis 42mm
Funkcijos: data, valanda, minutės, sekundės, kalendorius
Atsparumas vandeniui: 50 m

PIRKTI

Farer Carter II

Puikus dizainas ir funkcionalumas yra nugalėtojas čia su "Carter II" GMT, todėl patraukli galimybė keliautojams. Yra dvigubos laiko ir datos funkcijos, kurias valdo Šveicarijos pagamintas Ronda 515.24h judesys, o šešėlinis nerūdijančio plieno korpusas, sumontuotas 39.5 mm storio, yra patogus nešioti. Skirtuke yra perpranta skaitmenų, priešingai nei turtingas juodas dviejų toninių skambučių rinkinys. Visas gabalas yra poliruotas su tvirtu bronzos vainiku, safyru padengtu stiklu ir odine dirže.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis: 39, 5 mm
Funkcijos: GMT, valanda, minutės, sekundės
Atsparumas vandeniui: 5ATM

PIRKTI

Glycine Airman SST 12 Automatinis

Tai yra tinkamas prieinamos sidabro spalvos laikrodžio pavyzdys, kurį papildo sidabrinė akių apyrankė. Kurių 43 mm nerūdijančio plieno korpuse trūksta kilnojamo rėmo, tai sudėtinga detalė pateikiama ant mėlynojo gradiento rinkimo. Šviesos sidabro tonas rankos, indekso valandos žymekliai ir 24 valandų žymekliai ant išorinio ratlankio sukuria originalų ieškojimą. Taip pat yra datos rodymo 3 valandos ženklas, kurį lemia automatinis judesys. Šveicariškas laikrodis yra apdailinamas su įbrėžimams atspariu safyro kristalu.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis 43mm
Funkcijos: GMT, kalendorius, valanda, minutės, sekundės
Atsparumas vandeniui: 200 m

PIRKTI

Gucci GG2570

Mada fiends nereikia daug išleisti įsigyti stilingas laikrodis. Gucci's GG2570 siūlo 41 mm nerūdijančio plieno korpusą, kuriame yra patikimas kvarco judesys. Šio kūrinio funkcijos yra valandos, minutės ir sekundės, sidabro rankos kontrastuojamos su juodu dialu. Taip pat yra datos langas 6 valandos ženkle. Laikrodis užpildytas žaliu ir raudonu nailonu.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis 41mm
Funkcijos: data, valanda, minutės, sekundės
Atsparumas vandeniui: 100 m

PIRKTI

Bamfordo laikrodžių departamentas "Mayfair"

Klasikinis paprastumas yra už Bamfordo laikrodžių departamento sub-1000 $ siūlymo tema. 40 mm šveičiamame nerūdijančio plieno korpuse yra "Miyota 2035 Quartz" judesys ir juodas rinktukas su baltomis "Super-LumiNova" rodikliais. Išorėje yra vienkryptis besisukantis rėmelis, safyro krištolo lęšis ir juodos odos diržas. Nebėra blogo britų kūrinio gabalas šiuo kainų tašku.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis: 40 mm
Funkcijos: valanda, minutės, sekundės
Atsparumas vandeniui: 10 bar

PIRKTI

MIDO "Ocean Star" kapitonas

Šveicariškas "MIDO" prideda išskirtinį atspalvį su nerūdijančio plieno auksu padengtu auksu. Yra uni-directional sukama rožinė auksu padengti bezel su juodą viršutinį žiedą, kuris teka gražiai į juodą dial su šviesos rožių aukso tonas rankas ir indekso valandos žymekliai. "Caliber 80" automatinis judesys suteikia 80 valandų galios rezervą, taip pat chronografą, didelę datą, dieną, valandą, minutę ir mažas antrąsias funkcijas. Atsparus įbrėžimams safyras ir juoda guma dirželis užtikrina, kad laikrodis gali atlaikyti aktyvų gyvenimo būdą.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis: 42, 5 mm
Funkcijos: igdte, diena, valanda, minutė, maža sekundė
Atsparumas vandeniui: 200 m

PIRKTI

Baume & Mercier Classima

"Baume & Mercier" atneša netikėtą išvaizdą už prieinamą kainą, pavadintą "Classima". 40 mm sidabro tonas nerūdijančio plieno korpusas suporuotas su juodu odiniu diržu, yra tik pradžia. Laikrodyje yra baltos spalvos rinkinys su sidabro tonas rankomis ir indekso valandos žymekliais, o romėniškieji skaitmenys žymi 3, 6, 9 ir 12 valandų pozicijas. Taip pat yra dienos rodymo 3 valandos padėtyje. Tikslus kvarco judesys ir atsparus įbrėžimams safyro kristalas puikiai užlaiko laikrodį.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis: 40 mm
Funkcijos: data, valanda, minutės
Atsparumas vandeniui: 50 m

PIRKTI

Ball Fireman Automatic

Su "Fireman Automatic", vyrišku gabalu, demonstruojančiu tradicinį stilių, "Ball" sukuria šveicarišką estetiką prie žaidimo. 40 mm nerūdijančio plieno korpusas suporuotas su nerūdijančio plieno apyrankėle. Ant juodo rinkimo yra šviesos sidabro tonas valandos ir minutės rankos, o sekundžių rankos yra ryškiai geltonos spalvos. Taip pat yra datos rodymo tarp 4 ir 5 valandos pozicijų. "Ball" laikrodis varomas automatiniu judesiu, turinčiu 38 valandų galios rezervą.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis: 40 mm
Funkcijos: data, valanda, minutės, sekundės
Atsparumas vandeniui: 100 m

PIRKTI

Raymond Weil Freelancer

"Raymond Weil" šio segmento įspūdingas gabalas yra didesnio nei 42, 5 mm nerūdijančio plieno korpusas, sumontuotas juodos gumos juostos su kontrasto raudonomis siūlėmis. Mėlynasis skambutis reikalauja dėmesio sidabro tonas rankomis ir arabų skaičių valandų žymekliais, o minutę žymekliai puošia išorinį ratlankį. Automatinis judesys suteikia 38 valandų galios rezervą, tuo tarpu atsparus įbrėžimams safyro krištolas išlaiko tokius dalykus, kurie yra panašūs į šį šveicarišką gabalėlį.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis: 42, 5 mm
Funkcijos: data, valanda, minutės, sekundės
Atsparumas vandeniui: 100 m

PIRKTI

Oris Artix Automatinis

Kitas visiškai nerūdijantis plienas, kuriuo galima įsigyti šį kainą, yra "Oris". 39 mm nerūdijančio plieno korpusas suporuotas su nerūdijančio plieno apyrankę. Centre yra mėlynas skambutis su šviesos sidabro tonas rankomis ir indeksai su arabų skaičių valandų žymekliais. Oriss kalibras 733 automatinis judesys su 38 valandų galios rezervuaru naudojamas pateikti šio šveicariško gabalo data, valandos, minutės ir sekundžių funkcijos.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis 39mm
Funkcijos: data, valanda, minutės, sekundės
Atsparumas vandeniui: 100 m

PIRKTI

Shinola Guardian

Kažkas šiek tiek skiriasi nuo to, ką matėme, yra "Shinola", Amerikos laikrodžių kompanija, užsiimanti šia kainų segmente. Tai atsitiktinis žvilgsnis, kuriame yra 41, 5 mm smėlio plaušo PVD juodos dėžutės, sumontuotos ant tan aniline latigo odos dirželio. Judėjimas yra rūšiuojamas argonito 705, išdidžiai pastatytas Detroite iš Šveicarijos dalių.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis: 41, 5 mm
Funkcijos: valanda, minutės, sekundės
Atsparumas vandeniui: 5ATM

PIRKTI

Sekford tipo 1A

Švarios ir paprastos linijos saulės spinduliuojančiam mėlynojo skambučio laikrodžiui yra "Sekford" aukos raktas. Tai viskas apie blizgančius britų dizaino ženklus, kurie yra vientisai suporuoti su šveicariška inžinerija. Rezultatas - 40 mm nerūdijančio plieno korpusas, kuriame yra auksinis Ronda 702 kvarco judėjimas. Juodoji odinė juosta ir mineralinis krištolo lęšis puikiai sukasi.

Korpusas: nerūdijantis plienas
Dydis: 40 mm
Funkcijos: valanda, minutė
Atsparumas vandeniui: 3 bar

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai