"FauxnyTail" - kaip tai padaryti ir įkvėpimas

Anonim

Mėgau tai ar nekenčiu, fauxnytail yra viena iš šilčiausias atrodo, kas vyksta dabar. Vaikinai visur šokinėja ant (beveik) ilgaplaukio traukinio ir važiuoja tiesiai į žmogų puodą / fauxnytail teritoriją. Tai ginčytinas išvaizda, kurią sunku apibrėžti daugeliui vyrų. Ar tai hipster? Ar tai hipis? Ar tai tik klubas?

Mes sugriovėime su Preeno Kristoferiu Kapetanovu, kad gautume viduje surinktą informaciją apie tai, kas tai veikia, ir kaip tai padaryti. Ir nepamirškite pabandyti apžiūrėti galeriją, kad galėtumėte įkvėpti kai kurių folikulų.

Kas gali jį dėvėti

Kiekvienas žmogus nusipelno tendencijos ir stilingumo, bet žmogaus kiaušinis - ne visi. Turėdami tinkamą veido formą, plaukų tipą, bandelės vietą, drabužius ir požiūrį, išvaizda yra karšta. Be to, jūs ketinate atrodyti kaip kažkieno bjaurus dėdė, kuris per tą dieną išprotesė daugybę smegenų elementų ant rūgšties. Kristoforas pataria, kad fauxnytail geriausiai tinka vyriškiems veidams, o ne apvalios, minkštesnės formos.

Kalbant apie plaukų tipą, žmogaus kiaušinis yra šiek tiek labiau universalus. Daugeliui plaukų tipų bus tinkamas, nebent tavo krūvis patektų į vieną iš galinių spektro galų. Labai ploni, švelni plaukai negali suteikti tokio stiliaus poreikio. "Tai tiesiog atrodys kaip šiek tiek sraigė virš jūsų galvos", Christopheras pažymi, kad vargu ar bus atrodo, kad jūs einate. Labai stori plaukai taip pat nėra idealūs, nes tai daro maišelį, kuris yra stiprus, ypač mažiems veidams. Vienintelė išimtis yra vyrai, turintys daug plaukų, kurie vis tiek sugebės sugerti kukulius su tinkama apimtimi.

Šis vaizdas yra geriausiai banguotas ar garbanotas vidutinio tankio plaukai, nes jis sukurs tekstūrą dėl įsitaisymo / bangos, o keptuvė bus proporcingai formuojama į veidą.

Kaip stiliaus FauxnyTail

Tai nėra lengva feat pop kažką virš jūsų galvos be atrodo kaip Kalėdų eglutė. Paslaptis yra vieta, vieta, vieta. Kukurūzas, kuris yra tiesiai virš galvos ar pernelyg toli nugaroje, atrodo nelaimingas nelaimingas atsitikimas, o ne kvailas stilius, kurį norite.

Kad jūsų maišas būtų tinkamai išdėstytas, apsvarstykite savo veidą profilyje ir atkreipkite vizualią liniją - pradedant nuo smakro, einant aukštyn ausies ir baigiant karūną. Voila: jūs atradote bunkerių rajoną. Ten dedamas puodelis taps natūraliu žandikaulio linija ir papildys jūsų veidą.

Krizė priduria, kad truputį kažkas papildo, šiek tiek palengvinti plaukus nuo vidurio ilgio iki galų baluoto ar ombre efekto. Tai šiek tiek išsklaidys spalvą ir pridurs gražų natūralų kontrastą.

Pagaliau prisiminkime, kad fauxnytail turėtų atrodyti be rūpesčių ir atsipalaiduoti. Negalima pernelyg stiliuoti. Jei norite, reguliariai nupjaukite nugarą ir šonus, bet per daug nenaudokite manikiūro. Tai atrodo geriau, jei tai tik reikiama sumaištis netvarkinga ir nelaikoma. Čia pateikiama žinutė: "Aš tikrai negaliu vargintis, ir aš vis dar atrodo gudrus".

Peržiūrėkite mūsų galeriją apie įkvėpimus.

1/27

2/27

3/27

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier