"Facebook" siūlo draugus, kuriuose esate

Anonim

Jei kada nors matėte "People You May Know" skirsnį "Facebook", jūs sužinosite, kad kai kurie pasiūlymai yra akivaizdūs: seni vyresnio amžiaus draugai ir kolegos su draugais, tačiau kartais "Facebook" atsitrenkia į atsitiktinius ar du, su kuriais jūs visiškai pasidalijote nėra bendro ryšio.

Tai gali pasirodyti neaišku, tačiau neseniai buvo atskleista, kad "Facebook" taip pat siūlo draugus jums, remiantis bendruoju GPS duomenų tašku, vadinasi, jūs galbūt esate toje pačioje vietoje kaip ir pasiūlymas tam tikru momentu.

"Fusion" pirmą kartą pranešė, kad tai vyksta, kai vienas iš tėvų, dalyvavusių savižudžių paaugliams rinkti, teigė, jog "Facebook" pasiūlė, kad jis drauge su kitu tėvu, kuris dalyvavo, nepaisydamas informacijos apie vieni kitus.

"Facebook" atstovas spaudai atsakė, sakydamas: "Mes nenorime naudoti vietovės duomenų, pvz., Įrenginio vietos ir vietovės informacijos, kurią pridedate prie savo profilio, kad galėtumėte pasiūlyti žmonėms, kuriuos gali pažinti. Mes galime jums parodyti žmones remdamiesi draugais, informacija apie darbą ir švietimą, tinklus, kuriuos esate, apie importuotus kontaktus ir kitus veiksnius. "

Jei draugo pasiūlymai pagal vietą yra šiek tiek pernelyg džiaugsmingi, kad patenkintumėte, galite išjungti vietovės nustatymus savo "iPhone" privatumo, vietovių paslaugose ir, jei esate "Android" naudotojas, galite aplankyti programos valdytoją, kad atidarytumėte "Facebook" leidimus ir perjungtumėte vietą "išjungti".

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės