"Evil Mastermind" už Sidnėjaus "Bin Chicken" epidemijos yra paslėpta

Anonim

Palaikykite savo draugus artimesnius priešus: šis sakinys yra labiau aktualus nei bet kada naujausioje Australijos "šiukšlių vištienos" epidemijos sode. Jau daugelį metų organizacija, kurią daugelis Sidnėjaus gyventojų laikė miesto draugu, rūpinasi sužeistais gyvūnais, skatina ekonomiką, netgi tampa Australijos pasididžiavimo simboliu, visą laiką šiek tiek pakerėjo miesto pietų valgytojų sveikatą ir sanitymą .

"The ABC" vakar teigė, kad "Taronga" zoologijos sodas iš tikrųjų gali būti atsakingas už (anksčiau) šlapynėje gyvenančių "White Ibis" migraciją į miesto centrus visur. Kaip tai? 1970-ųjų pradžioje "Taronga zoologijos sodas pradėjo eksperimentinę veisimo programą, skatinančią Australijos baltųjų ibis pasinerti į Sidnėjaus uostą" ( ABC ).

"1973 m. Zoologijos soduose buvo surinkta tik 19 ibis iš Healesvilio Viktorijoje, ir jie buvo skatinami veisti kaip laisvąsias paukštis".

Bet dabar tai, kas anksčiau buvo žinoma kaip viena iš "gražiausių ir dekoratyvinių Australijos paukščių", dabar yra "patarimas kalakutiena" ar "konteinerių naras", kuriam mes visi mėgsta nekęsti. Pakanka pasakyti: "Ibis" išgyveno didelį suvokimo pasikeitimą.

Australijos muziejaus pagrindinis mokslinis bendradarbis dr Richardas Majoras ABC teigė, kad nors "Nesąžiningai pirštas būtų tiesiai į Taronga zoologijos sodą", "yra protinga įtarti, kad programa padėjo šlapynių gyventojui prisitaikyti prie gyvenimo Miestas."

"Praeityje paukščiai apsilankė Sidnėjuje, o 1970-ųjų apsilankę Sidnėjuje buvo įrašyti paukščiai, tačiau Sidnėjuje iki 1980-ųjų nebuvo veisimo įrašų", - sakė jis.

Pasak jo, tai taip pat leidžia: "Protingai įtarti, kad Sidnėjuje atsirado taškas, kuris paskatino paukščius pasilikti ir išsiaiškinti, kaip išnaudoti miestų kraštovaizdį".

Tačiau jis taip pat sakė, kad Ibis gyventojų pasikeitimas taip pat buvo susijęs su sausra ir aplinkos būklės pablogėjimu.

"1980-aisiais buvo gana įprasta, kad 15 000 ibis bus įdėti į kolonijas užtvindytos šlapžemės Murray-Darling baseine, ir mes nematome šių skaičių Murray-Darling", - sakė jis ABC.

Tai reiškia, kad pakrantė tapo jiems priklausančia sausros prieglauda, ​​kai jie nepasinaudojo gėlavandenių šlapžemių parama. Tada atrado, kad vištienos sumuštiniai ir mėsos pakaitalai skonis geriau nei kirminai.

Taip pat

"Miestai turi gana nuspėjamą gėlųjų vandenų vandenį ir turi geras maitinimo vietas".

Jis taip pat sakė, kad jie yra mažiau gausūs, nei jų agresyvūs antikūnai, o miestų pulkai jiems atrodo; "Mes tikriausiai matėme bendrą ibis gyventojų skaičiaus mažėjimą, bet manome, kad jie yra daug gausūs" ( ABC ).

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai