Europa uždrausti atmintines, nes europiečiai nepatinka jausti

Anonim

Prieš "Facebook" - "Cambridge Analytica" privatumo skandalą, rusų įsilaužėliai, perėmę jūsų kamerą, buvo vienintelis dalykas, dėl kurio jūs turėjote nerimauti dėl interneto. Tačiau dabar jūs turėtumėte tvirtinti, kad "Zuckerberg" turi slapukų kolekciją, skirtą išskirtinai tavo kiekvienam fetišui.

Vaikystės džiaugsmas.

Bet kokiu atveju, nuomonė yra padalinta į autorių teisių ir privatumo įstatymų ateitį ES, o ES Teisės reikalų komiteto nariai balsavo dėl jų griežtesnės. Kainos yra didelės: " EuroNews " teigimu, "šiuo klausimu modernizuojamos autorių teisių taisyklės skaitmeniniam amžiui".

Dvejų metų diskusijoje buvo siekiama, kad menininkai ir autoriai būtų sąžiningesni atlyginami už savo darbą ir kad socialinės žiniasklaidos milžinai būtų patikrinti.

"Šiandien pagrindinė problema yra ta, kad vartotojų produktų turinio platformos, tokios kaip" YouTube ", " Facebook ", " Dailymotion ", " Vimeo "ir kt., Neveikia sąžiningai", - sakė " EuroNews " Europos autorių ir kompozitorių bendrijų grupės generalinis direktorius Véronique Desbrosses.

"Jie naudojasi teisės spragos, kad atlygintų kūrėjams, tačiau jie tapo pagrindiniu būdu pasiekti kultūrinį turinį internete."

Kaip ir tikėtumėte, skaitmeninės platformos prieštarauja direktyvai, "13 straipsnis", pagal kurį tokioms įmonėms kaip "Youtube" ir "Facebook" būtų reikalaujama pašalinti turinį, kurio autorių teises jos negali patvirtinti.

Vaizdo įrašo kreditas: laidinis.

"13 straipsnis yra pavojingas, nes jis iš esmės numato, kad platformos turi užblokuoti viską, ką žmonės skelbia, turintys turinį, kuris priklauso kieno nors kitam asmeniui", - sakė " EuroNews " "Anna Michel", "Wikimedia" ES politikos patarėja.

"Mes esame susirūpinę dėl didžiosios daugumos vartotojų, kurie turi teisę naudoti kito turinio, nes jie daro parodijas, nes jie daro politines pastabas, nes cituoja".

Pasak " Reuters", tai gali reikšti, kad internetiniai memes, kurie remiasi vartotojų laisve, "riff į kitų žmonių nuotraukas, muziką ar vaizdo įrašą" gali pasibaigti. Ne tik tai, bet kai kurie teigia, kad tai gali turėti priešingą poveikį tai, ką ES ketina tapti dar viena priemone, skirta vartotojams kontroliuoti ir šnipinėti.

Europos Parlamento "žalieji" parlamentarai Julija Reda sakė " Reuters", kad Komisijos sprendimas bus naudingas tik didelėms žiniasklaidos bendrovėms.

"Ketinimai gali būti geri, tačiau problemos sprendimo būdai yra katastrofiški ir pakenks žmonėms, kuriuos jie nori apsaugoti".

Vikipedijos įkūrėjas Jimmy Wales sutiko, įspėdamas " Reuters", kad filtrai: "Galima sukurti pagrindą invaziniam visų interneto turinio stebėjimui, o naujų rūšių išskirtinės teisės apriboja žmonių bendravimo informaciją internete".

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens