Esminiai prieš fotografijos patikrinimai užtikrina, kad visada atrodysite geriausiai

Anonim

Tai gyvenimo faktas, kad ne visada galime pasiimti gerą nuotrauką. Nesvarbu, ar tai apšvietimas, ar jūsų plaukai patenka, ar tiesiog ne tokia liaudi išraiška, niekada nebus tobulas.

Vis dėlto mes žinome, kad esate geriau nei tai, todėl mes sukūrėme psichinį kontrolinį sąrašą, kad galėtumėte išvengti nepatogių "Facebook" žymų ir užtikrinti, kad esate pristatomi likusiam pasauliui kaip didysis našlys.

Čia yra esminiai dalykai ir nieko nereikia, kol kažkas užsikabinęs jūsų puodelį.

Ištiesinti aukštyn

Jūs nuėjote į rūpesčius išleisti pinigus gražus kostiumas ir kaklaraištis, tik kad jis pasirodytų susilpnėjęs ir iškraipytas jūsų nuotraukose. Du dalykai: gera laikysena ir puikus sausas valymas. Įsitikinkite, kad jūsų ansamblis pradeda puikiai nuspausti (ir išvalyti), o kai blyksės lemputės pradeda eiti, sureguliuokite, atrodykite aštriai ir laikykite atgal tiesiai. Niekas nemėgstu sloucher vistiek.

Venkite "Raver's Corner" ("Disco Froth")

Taip. Mes turime omenyje perteklinį neriją ir nešvarumus, kurie gali susidaryti į burnos kampus. Ne tik tai gana bruto, bet taip pat atrodo creepy nuotraukose. Jei tai reiškia, kad ramioje kampelyje ir savo kišenės kvadrato naudojimas kaip servetėlę, taip ir būk. Tiesiog neleisk tai įvykti.

Tuck Your Tie pagal savo apykakle ir tuck savo apykaklę į savo striukę

Mes žinome, ar esate tingus ar skubotas, jūsų striukė ir kaklaraištis gali tapti požiūriais ar net pasirenkamu priedu. Bet mes turime galvoje: "jei ketinate tai padaryti. Padaryk tai teisingai ". Tai reiškia užbaigti visą susiejimo procesą, pritvirtinti savo apykaklę į savo striukę ir apdailos jį, gerai užtraukdami mazgą pagal apykaklę. Išliekant jį net truputį paliekamas, jūs atrodysite kaip 70-erių.

Pabandykite ne kalbėti (ar valgyti)

Nereikia būti nutildyti, bet kai fotografas pradeda jus įtvirtinti, tai signalas, kad jis praryja maistą ir mažina jabberingumą. Taip, atviros nuotraukos dažnai gali pabrėžti jūsų geriausią turtą, tačiau kai jūs išminkite savo draugus, tikriausiai ieškote ne geriausių.

Venkite nepatogios kaklo

Laikykis paprasta, kvaila. Nereikia ieškoti, nuleisti ar nukreipti į šoną. Tiesiog laikykite galvą aukštyn ir atgal tiesiai. Žvejoja savo galvą žemyn, suteiks jums blizgančią blauzdikaulio kaktą arba dvigubą smakrą, o ištiesti bus tik jums atrodyti kaip twat.

Patikrink savo dantis

Dantys gali padaryti arba pertraukti nuotrauką. Galbūt jūs dirbote per keletą raudonų akinių ar jaučiate petražolių kanapes. Bet kuriuo atveju, yra didelė tikimybė, kad jūsų perlamutriniai baltieji nebus ieškodami jų geriausių. Gaukite vieną iš savo partnerių, kad prieš fotografavimą pradėtumėte patikrinti, ar nepažeistos dėmės ar maisto likučiai.

Pabandykite ne mirkčioti

Žinoma, nėra aiškių, kaip tai išvengti, tačiau, jei manote, kad reikia prisiminti ateityje, išjunkite jį iš savo sistemos, kol fotoaparatai pradės snapą. Kitas patarimas yra visiškai uždaryti savo akis, kol visi sako "sūris", bet jūs galite rizikuoti atrodyti šiek tiek keista. Nėra nieko blogesnio už puikų komandinį šūvį su vienu Blinkio Billu.

Pataisykite savo plaukus

Nakties pabaigoje nė vienas plaukai neieško tobulai, ypač jei jūs sukūrėte šokių aikštelę. Tačiau prieš fotografuojant įsitikinkite, kad jūsų plaukai yra sulenkiami žemyn, stumiami atgal arba tiesiog nuo veido. Ši paslaptis yra jūsų pasirengimo renginyje renginys. Negalima eiti už borto su produktu, bet tik pakankamai, kad ranka savo plaukus vėlesniu vakaru pradės stumti į vietą.

Pasirinkite savo šypseną

Nugalėtojai yra žiūrovai. Jei geriausiai atrodysite su dantį šypsniu, pagalvokite apie kažką, dėl kurio jūs juokate natūraliausio rezultato. Jei esate daugiau smirkerio, nepamirškite laipsnio, kuriuo tu šypsojosi ir linksmina nuotrauką ir imituoja ją.

Gaukite, kad gerti iš savo rankos

Kai kurie protingi asmenys sakė, kad niekada jūsų nuotraukos nebus paimtos su geriamuoju stiklu. Mes sutinkame, tai nėra geras išvaizdas ir dažnai gali atrodyti nepatogiai, nei nuostabus. Gėrimas tiesiog kabo aplink kaip papildomas priedas. Ši taisyklė apima alų, vyną ir šampaną. Vienas gėrimas, kuris yra priimtinas, yra "Pina Colada", bet tik tuo atveju, jei esate burlentėje.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD