Essentiška klasika: "Pirelli" kalendorius

Anonim

Kai Sophia Loren 72 metų amžiaus pasirodė pusiau plika 2007 metų "Pirelli" kalendoriui, jos sprendimas buvo prieštaringas. 1987 m. Paskelbtame kalendoriuje buvo tik juodieji modeliai. Šių metų kalendorius bus pirmasis, kuriame bus pridėtas pliuso dydžio modelis. Kitaip tariant, "Pirelli" kalendorius visada buvo prieštaringas, radikalus, į priekį mąstantis ir provokuojantis - tai keturi žodžiai, kuriuos mėgsta taikyti daugumai dalykų, bet ypač gražioms moterims.

Istorija

Dėl kažkokio tokio legendinio Pirelli kalendoriaus yra stebėtinai kuklus ištakos. Giovanni Battista Pirelli įkūrė kompaniją, kuri 1872 m. Pavadino Milane. Pirelli iš pradžių specializavosi gumos ir išvestinių procesų srityje, daugiausia dėmesio skiriant padangų ir kabelių gamybai. Ieškodama būdų, kaip atsiskirti nuo konkurencijos, "Pirelli UK Limited" 1964 m. Sugalvojo revoliucinę idėją: spalvingas, nuogas ir spalvingas nuogas Pirelli kalendorius.

Parelli kalendoriaus įžanginėje leidyboje buvo "Pirelli" pagrindinių rinkų modeliai, kuriuose vaizduojami padangų apmušalai (taip, tikrai) ir nufilmuotas fotografas, žinomas už savo darbą "The Beatles". Jo prieinamumas buvo (ir yra) itin ribotas - jis suteikiamas tik kaip verslo dovana ribotam skaičiui "Pirelli" klientų ir žymių VIP narių, todėl likusieji iš mūsų dar labiau nusiteikę atsikratyti žvilgsnio. Gerai grojusi, Pirelli.

Kalendorius buvo nutrauktas 1974 m. Prasidedančiam laikotarpiui kaip naftos krizės sukeltos nuosmukio strategija pinigų taupymo. Laimei, ji buvo prisikėlusi po dešimtmečio ir nuo to laiko išliko gamyboje. Šiandienos "Pirelli" kalendoriai nutildo automobilių detales, siekiant pabrėžti įspūdingas tarptautines vietas ir dar labiau įspūdingus jų modelius. "Pirelli" kalendorius vis dar yra traileris, kuris demonstruoja labiausiai ieškomus fotografus ir modelius visame pasaulyje.

Populiariame kultūroje

"Pirelli" kalendoriuje pasirodžiusi nuotrauka yra fotografų ir modelių prestižo taškas. Panašūs vardai, tokie kaip Annie Leibovitz, Mario Testino, Nick Knight, Patrick Demarchelier, Terry Richardson, Karl Lagerfeld, Helmut Newton ir Steven Meisel visi išleido savo lęšius į leidinį. "Pirelli" kalendoriaus puslapių gražūs veidai (ir kūnai) yra Cindy Crawford, Kate Moss, Helena Christiansen, Sienna Miller, Naomi Campbell, Gisele Bündchen, Doutzen Kroes, Heidi Klum, Karolina Kurkova, Caroline Trentini, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio., Isabeli Fontana, Anja Rubikas ir Natasha Poly.

Kur nusipirkti

"Pirelli" kalendoriai nėra parduodami. Gamyba yra ribota, o nuosavybė yra išskirtinė. Jie yra labai palankūs kolekcionuojami daiktai, bet sėkmės rankomis. Daugumai iš mūsų tai yra tokia pat artima, kaip kada nors.

Įdomios Straipsniai

"B House" yra puikus modernus namų biuras

Šios nuotraukos pateikia vaizdinių objektų dydį į perspektyvą

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Aleksandras Skarsgård, Sunnery James ir Ansel Elgort

Rendezvous su Blair Sinnott už šimtus