Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"

Anonim

Ji gali šokti kaip baltas berniukas, ji gali užduoti sunkius klausimus su šypsena ir ji gali priversti žmones juoktis. Dabar Ellenas Degeneresas gali pridėti dar vieną įspūdį savo įspūdingam repertuarui - didžiuojamuoju 175 000 dolerių vertės "Rolex Paul Newman Daytona Reference 6241" savininku.

Pasak praeities "Hodinkee" pardavimo, labai populiarus "Paul Newman Daytona" laikrodis buvo šiek tiek tamsus arklys savo debiutinėmis dienomis. Jame buvo baltos spalvos skambutis su juodais subregistratais, mygtukais nuspaudžiamu chronografu ir įspūdingu juodo akrilo gaubtu. Šie "egzotiški" susitikimai 1969 m. Nebuvo labai vertinami, o modelis septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimtajame dešimtmetyje, kol itališki kolektoriai juos atrado, davė Pauliui Newmanui Dietonui pravardę, pamatę akiratį, kuris sukasi .

Perkeliama į priekį daugiau nei 30 metų ir laikrodis yra vienas iš labiausiai pelningų derliaus "Rolex", kuris kada nors pateko į rinką. Ir čia mes turime pokalbių šou priimantįjį Elleną DeGeneres'į, kuris atsitiktinai užplaukė ant savo riešo trečiojo "Netflix" komedijų epizodo " Automobiliuose, kuriuose yra kavos".

Parodos prielaida yra būtent tai, ką jūs manote. Džeris Seinfeldas, komikas, susitinka su kito komiaro Elleno DeGeneres'u, kad galėtų kalbėtis apie viską, kaip pokalbių menedžeris pradėjo komediją, šeimą, arklius ir patarimus mada.

Dar svarbiau, kad derliaus "Rolex" suporuotas su tinkamu automobiliu, kai Seinfeld 1977 m. "Toyota FJ40 Land Cruiser" surenka "DeGeneres". Žemiau esančio vaizdo įrašo nematote "Rolex", bet galite pamatyti, kaip susitinka pora.

Tai nebūtų pirmą kartą, kai garsenybė parodė plačiajai visuomenei populiariausių laikrodžių kolekciją. Davidas Beckhamas neseniai uždirbo 55 000 dolerių laikrodį su pagrindine balta tee Tokijuje, o "Floyd Mayweather" išleido visus 18 milijonų svarų sterlingų deimantus.

(per Hodinkee)

1/3

2/3

3/3

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį