Eddie Redmayne parodo, kaip suknelė atsipalaiduoti šviežiose Gucci

Anonim

Jis grojo viską nuo Stepono Hawkingo iki vedlių medžioklės žvėrių, o dabar galite pridėti "luxe" gatvės stiliaus ambasadorių prie šio sąrašo.

Mes kalbame apie Eddie Redmayne ir jo naujausią asmeninę išvaizdą, kuri lengvai paskatino jį geriausiai apsirengusiam vyrui praėjusios savaitės "San Diego Comic-Con International" renginyje. 36 metų britų aktorius viską laikė atsitiktine, tačiau akivaizdu, kad jis nusprendė jį pakelti į kitą lygmenį - išdrįstume sakyti, netgi aukštesnį už tą patį įvykį esantį Ryan Reynoldso "baltųjų kojų" krepšinį.

"Redmayne" suporavo blizgančią "Gucci" siuvinę medvilnės bombonešio striukę per megztą megztinį ir suknelę marškinėlę labai kietu protingo atsitiktinio išvaizdos ir papildomo pop, dėka Gucci motyvų. Sluoksniuoju išvaizda buvo padengta dailu dekoruoto rankogalių ir poros baltų "Gucci Ace" siuvinių sportbačių, puikiai suderintų siūlių spalvos. Tai viskas detalėje vyrams, net jei tai yra atsitiktinis.

Žinoma, esant ambasadoriumi į šveicarišką prabangių laikrodžių ženklą, "Redmayne" taip pat leido savo mėlynai rinktą "OMEGA Aqua Terra" laikrodį kalbėti. Vėlgi, tai geresnė detalė, puikiai suderinta su jo striukė ir sugrąžinta išvaizda.

Jis gali veikti, jis gali modelis, o jis gerai suknelė. Visi myli Eddie. Na beveik visi.

1/4

2/4

3/4

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens