"Dunhill ICON Elite": "Bottled British Masculinity"

Anonim

Šis straipsnis buvo finansuojamas "Dunhill"

Jei esate žmogus, kuris pasiryžęs siekti kompetencijos, žmogus, kurio charakteris ir stilius yra nesenstantis elegancija, arba žmogus, kuris turi rafinuotus manieros, yra paveldėtas giliu pagarba tradicijai ir geriausiais dalykais gyvenime, tada, pirma, Sveikiname tave. Antra, koks jūsų parašas yra kvapas? Jei norite palikti ilgalaikį įspūdį, "dunhill" ICON Elite yra mūsų nauja asmeninė mėgstamiausia.

Galbūt jau žinote Dunhill ICON diapazoną. "Elite" yra trečioji sudėtinga prekės ženklo adaptacija - šiuolaikiškas ir nesenstantis, gražus, vyriškas kvapas.

Iš tiesų, vyriškumas yra pagrindinis viso Dunhill ICON diapazono, o ypač Elite, bruožas. Kvepalų siela yra pastatyta ant stipraus Sicilijos Bigarade, Vetiverio ir Sandalwood bazės, gaminančios kietą medieną, sudarančią kvapo parašą.

Tvirti prieskoniai, pavyzdžiui, "Cardamon" ir "Black Pepper", suteikia šiek tiek daugiau gylio ir jėgos dunhill ICON Elite, o "Heart Blue Sage" ir "Juniper" laikosi elegantiškos. Galiausiai, galingas "Ebony Wood" derinys atsiranda nuo "Black Suede", siekiant parodyti kvepalų smulkesnę detalę ir ekspertų meistriškumą.

Kalbant apie butelį? Na, jis sukelia daugiau tos pačios britų elegancijos, kaip ir jo kvapas. "ICON Elite" butelio dizainas, įkvėptas iš "Alfredo Dunhill" turtingo britų automobilio paveldo, yra įmestas į aptakus onikso stiklą. Jame taip pat yra prekės ženklo parašo variklio sukimosi modelis, neįtikėtinai tikslus ir sudėtingas dizainas, kuris atkreipia dėmesį į detales ir neprilygstamą inžinerijos įgūdžius, kuriuos charakterizuoja Dunhill.

Unikalus, šviežias, aštrus ir medienos dunhilio "ICON Elite" skirtas žmogui, kuris dalijasi savo laiką tarp miesto ir šalies, įkūnijęs norimą ir neabejotiną britų prabangą tiek namie, tiek užsienyje. Tai skirtas žmogui, kuris, pirmą kartą purškęs savo parašo kvapą, išreiškia pasitikėjimą be arogancijos, apeliacijos be ego. Paprastai Dunhill "ICON Elite" yra tikras džentelmenas.

"Dunhill ICON Elite" 100 ml yra 140 JAV dolerių, o "ICON Elite 50 ml" - 100 JAV dolerių tiek " Myer", tiek " David Jones" parduotuvėse. Gaukite nemokamą dovaną įsigydami "Dunhill ICON Elite100ml" iš David Jones arba Myer. Viena dovana vienam klientui, kurią galima įsigyti nuo rugpjūčio 7 d., Kol pasibaigs atsargos, ir nėra prieinama kartu su bet kokiu kitu pasiūlymu.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD