Dronestagramas atskleidžia 2016 m. Labiausiai išmintingų drone nuotraukas

Anonim

2016 m. Buvo dideli metai dronams. Pilotai juos užpuolė Dubajuje. Markas Zuckerbergas norėjo juos naudoti, kad užtikrintų interneto prieigą prie pasaulio. Olandijos policija apmokė erelius, kad juos ištrauktų iš dangaus. Dailininkai taip pat šoktelėjo ant drožlių vagono, naudodamiesi technologija, suteikdami unikalią planetos perspektyvą.

"Dronestagram", populiarus nuotraukas dalinantis socialinis tinklas, skirtas "drone" nuotraukoms, 2016 m. Pasibaisėtinas, šiais metais sukuriamas 20 nuostabių vaizdų, kuriuos pagimdė jos bendruomenė. Jų pasirinkimas pabrėžia aerografijos fotografijų grožį įvairiose srityse: žemės ūkį, sportą, nuotykius, laukinę gamtą, kraštovaizdžius, kultūros paveldą, romantines akimirkas

.

Paveikslėliai skleidžia visą pasaulį nuo Niagaros krioklių šurmuliuojančių Šiaurės Amerikos vietų, paukščių išpuolio Prancūzijos Polinezijoje, Chilio ūkio Indijoje, Australijos ir Brazilijos paplūdimių.

Kai kurios lankytinos vietos, pvz., Levandų laukas Prancūzijoje ar Italijos Cinque Terre, yra fotografų fotografuojantys dalykai, tačiau jie jaučiasi švieži, kai matosi iš dangaus lygio. Kiti, pavyzdžiui, Rusijos slidinėjimo lenktynių formavimas ar išsiveržiantis vulkanas Reuniono saloje, gali būti vertinami tik su vaizdu į orą.

Jei atostogų sezonas atneš naują gyvenimo dovana dovanėlę į savo gyvenimą, šie kvapą gniaužiantys vaizdai nustato jūsų "Instagram" juostą 2017 m.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier