Nepirkite kostiumo, kol nežinote skirtumo tarp pigios ir brangios

Anonim

Vidutinis Joe gali būti atleistas už tai, kad nemano, kad reikia investuoti į brangų kostiumą. Bet kas nori būti vidutiniškai? Nepaisant to, kad prabangių kostiumų išvaizda ir jausmas geriau nei jūsų greito miško šiukšlių, lieka vienas klausimas: kodėl kai kurie kostiumai kainuoja 100 JAV dolerių, o kiti - 1000 arba daugiau dolerių?

Atėjo laikas išmokti (ir iš naujo išklausyti) kai kuriuos iš jūsų pagrindinių veiksnių, sudarančių vyrų kostiumą - rasti tą, kuris atitinka jūsų poreikius; ar tu pigus vaikinas ar dapper gent.

Audinio kokybė yra tinkamas veiksnys, kurį lengva atskirti tik jausdamas ir turintis pagrindinį gamtos ir sintetinių pluoštų supratimą. Tada yra tinkamas - kai kurie prekės ženklai gamina gatavus kostiumo striukes, kurios natūraliai pjauna pečius ir apkabina juosmenį.

Tačiau sunkiau (ir svarbiausia) pirkti kostiumą yra faktinė konstrukcija. Mes girdėjome terminus pilnas audeklas, pusė drobė ir sulydyti kostiumus. Dabar pats laikas priimti šią kalbą. Tokiu būdu padidinsite supratimą apie tai, ką jūs iš tikrųjų perkate ir iš esmės, meistriškumą, už kurį mokate.

Visas drobė

Apvalkalas - tai kostiumo striukė (ne kelnės). Bėgimas nuo peties iki striukės galo, drobė susideda iš ašutų, kuri sėdi po apvalkalo apvalkalu (arba išoriniu audiniu). Kaip gera pora džinsų, drobė drabužius gerai ir liejasi į savo kūną laikui bėgant; suteikiant atgal judėjimo laisvę ir individualų pritaikymą.

Bet tokiu nepriekaištingu meistriškumu atsiranda didelių išlaidų. Siuvimas drobė po apvalkalu yra nepastovus, daug dygsnio darbo ir tai daug laiko. Ir ten yra menas, tai reiškia, kad reikia kvalifikuoto specialisto ir dėl savo įgūdžių, siuvėjai kainuoja pinigus.

Pilnas drobės striukė, kaip kostiumo dalis, yra investicinis gabalas, sukurtas per pastaruosius metus, jei pasirūpinta. Laikydamasis neutralių, klasikinių atspalvių, tokių kaip juoda, mėlyna ir pilka, šio kostiumo "dolerio ir drabužio" santykis (atsižvelgiant į tai, kad jūs nešiojate jį likusiam jūsų gyvenimui) įrodo, kad tai verta išlaidų. Ir tu atrodysi žudikas.

Sujungtos kostiumai

Dėl pigesnių tarp jūsų yra lydyto striukės, kuri atsiranda ant daugelio gatvių mažmenininkų ir greitojo maisto parduotuvių lentynų. Susiliejimas reiškia lydinio kostiumo pamušalą, kuris yra klijuojamas (ne rankiniu būdu) į kostiumo apvalkalą - tiek priekinės plokštės, tiek lentynose.

Palyginti su audeklu, striukė yra tvirtesnė ir laikui bėgant nepritaikys kūno. Tačiau, lydyto kostiumo kaina yra mažesnė už garsiosios kainos kainą.

Nors lydyto liemenėlių žymiai pagerėjo - kaip ir viskas, klijuota - klijai skaldomi laikui bėgant nuo nusidėvėjimo ir sauso valymo. Estetiškai, lydyto kostiumo įperkamumas reiškia, kad galite nusipirkti vieną be daug mąstymo ir eksperimentuoti su spalvomis ir atspaudais (pvz., Lango ar čerpių). Nesvarbu, ar iš jo nusidėvėjęs vienas ar du sezonai, taip sunku.

Pusė drobė

Palyginti su pusiaukelės apranga, rasite vidurinę žemę. Tai suteikia struktūrinę naudą iš visiško drobės, bet be masinės investicijos. Pusė drabužio kostiumo naudoja siuvami drobė gabaliuką krūtinėje ir striukės atlošo ir apkausto apatine striukės dalimi.

Tai leidžia jums turėti drabuziuotos struktūros svarbiausią kostiumo dalį - pečių - ir išlaikyti kainą žemyn, turėdamas mažiau rankų likusią dalį.

Konstrukcija leidžia natūraliai puošti kostiumą virš jūsų krūtinės, be stipraus atrodo, kas atsitinka su lydytu kostiumu. Šios striukės taip pat trunka ilgiau ir trūksta burbuliukų problemų, kurios ilgainiui atsiranda su sulydytomis striukėmis, nes klija atsiranda.

Jei esate linkę kaupti keletą darbo kostiumų - skirtingų spalvų ir modelių, tada pusė drobė gali būti geriausias jums ir jūsų piniginėje. Be to, jo struktūra mato, kad jūs gaunate specialaus siuvimo pjūvį virš viršutinės striukės dalies, neišsprendžiate savo potencialių taupymo namų dengimui.

Vilnos vs. Kašmyras

Vilna yra labiausiai paplitęs kostiumo audinys ir yra dviejų pagrindinių verpalų veislių: šukuotinių (kai pluoštai yra šukuojami prieš sukdami) ir vilnonių (nešukuotų). Trumpai tariant, vilna yra austa, kad suformuotų tradicinius flanelius, tvydus, gabardinus ir freskę.

"Superwool" yra terminas, kuris taip pat yra išmestas per daug. "Super 100-180" (didėjant 20 kartų), skaičius nurodo, kiek kartų šukuotinė vata buvo sukama, kai ji buvo pagaminta. Kuo didesnis skaičius, tuo tikslesnis ir lengvesnis audinys, tuo brangesnis kostiumas.

Tačiau lengvesni vilnoniai kostiumai ("Super 140", "160" arba "180") neapsaugo jų formos. Jie nėra patvarūs. Bet kas daugiau nei 140 turėtų būti laikoma ypatingomis progomis, nes audinys yra daug smulkesnis nei labiau įprastas "Super 100". Aukštas "Super" yra aukštas techninės priežiūros lygis, todėl pasiruoškite prieš perkant.

Dauguma jūsų drabužių kostiumų bus pagaminti iš vilnos, nes audinio prabanga eina su sudėtinga striukės konstrukcija. Keliaudami nešvartajam striukui, taip pat pasirinkti sunkesnę svorio vilną, tokią kaip tvidas ar angliška vata. Šie drabužiai geresni už jūsų kūną ir suteikia daugiau struktūrizuotų išvaizdos, tačiau kaina bus pakeliama dėl vilnos turinio.

Kasečių mišinys yra prabangesnė vilnonio kostiumo versija. Kašmyras kilęs iš minkštos ožkos, kuri gaminama vilnai gaminti. Ir tai sunkus, rankų darbas, išgaunantis vilną, o tada šukuojant jį į kostiumų verpalus. Taigi, tai brangu. Labai itališka kašmyrui suteikia gražų blizgesį kostiumai, bet, jei tai ne jūsų puodelis arbatos, laikykitės daugiau anglinių matinių vilnos arba medvilnės.

Medvilnė vs. Lininė Vs. Seersucker

Medvilnė yra antras populiariausių kostiumų audinys ir gaunamas iš augalinių pluoštų. Medvilniniai kostiumai perkeliami ir puikiai kvėpuojasi, ir yra tinkami minkštumui. Tačiau medvilnė atsilieka prabangos skyriuje, palyginti su vilna audiniais.

Idealiai tinka vasaros mėnesiams, linas yra lengvas, erdvus ir puikiai kvėpuoja dėl savo poringos struktūros. Bet ji lengvai sukasi. Supratimas, kad švelniai pridėti charakterį padeda skalbinių priežastis. Bet iš esmės tai yra neprofesionalus kostiumas; suvynioti ar suvynioti. Truputį patarimas: laikykitės sunkesnės patalynės, kad išlaikytumėte formą ir apsiaustumėte.

"Seersucker" yra dar vienas mėgstamiausias šiltesniais mėnesiais. Jis austas "sujungtas" būdu, suteikiant jam raukšlėtą išvaizdą. Formuojant dalį žavesio, įtrūkimai turėtų būti įtraukti į jų atsitiktinumą.

Sumažėjęs sintetinių audinių kiekis

Tai yra pigūs audiniai ir apima poliesterį, viskozę ir acetatą. Jie nėra natūralūs pluoštai, todėl jie nėra kvėpuojantys, todėl vasarą sunku dėvėti. Ir sintetika yra griežtesnė ir atrodo pigiausia pažvelgti. Dauguma sulydytų kostiumų bus pagaminti iš sintetinių audinių, kurių vilnos ar medvilnės kiekis pakyla atsižvelgiant į kainą. Vienintelis privalumas, kad šis audinys yra tas, kad jie yra raukšlių ir yra gana patvarus.

"Suit Maker" ekspertų nuomonė

Paprastai pigesnė kostiumo kaina, tuo pigesnis audinys ir daro. Iš esmės su brangiu kostiumu galite tikėtis ištirti tris pagrindines sudedamąsias dalis: audinį, tinka ir pagaminti. Tačiau įmanoma, kad jis būtų tinkamas pigiau, bet ne visais atvejais, bet tai įmanoma.

Kalbant apie gyvenimo trukmę, tai priklauso nuo to, kokių prekių ženklų jūs žiūrite. Pvz., Dideli tarptautiniai prekių ženklai - jei jūsų mokėjimas virš 1500 dolerių paprastai trunka ilgiau, nes jie naudoja subtilus ir puikius audinius. Taigi, šiuos produktus reikia dėvėti taupiai.

Ką mes siūlome mūsų vidaus rinkai yra kažkur viduryje. Kur naudojamos aukštos kokybės aukštos kokybės audiniai ir pagaminti, su ilgaamžiškumo priemone ir ilgaamžiškumu, atsižvelgiant į aukščiausios kokybės firminius produktus. Tai laukia šiandieninis vartotojas.

Dom Bagnato - dizaineris / direktorius

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD