DJ gali netyčia atskleisti Banksy tapatybę

Anonim

Ar "Massive Attack" narys yra "Banksy" už žmogus?

Banksy tapatybės klausimas patraukė fanus ir nekenčiančius asmenis, o tai dar kartą pasakoja apie naujieną iš anglų kalbos DJ Goldie.

Per "Scroobius Pip" savaitinio "Distraction Pieces" podcast'o pasirodymą Goldie turėjo pasakyti apie nepakankamą gatvės menininką:

"Dėl kažkokio panašaus grafiti, kuris įkvėpė pasaulį su šriftu ar kažką daryti su bet kuriuo, kas dėvi beisbolo keptuvę ir besišlifuojančius sportbačius, jo centre vis dar neteisingai suprantama. Bet duok man burbulo laišką ir padėkite jį marškinėliai ir parašyk "Banksy" ant jo ir mes išrūšiuoti

.

Mes galime jį parduoti dabar. Nebūdamas Robo nepasitenkinimas, manau, jis yra puikus menininkas. Manau, jis apversta meno pasauliu. "

Robas. Robas, kas?

Goldie nenurodė - tiesiog trumpam pristabdome ir pakeitė temą - tačiau gerbėjai pavadino du įtariamuosius.

Pirmas variantas: jis Robin Gunningham, žmogus, kurio " Daily Mail " buvo "atmesta" kaip "Banksy" dar 2008 m., Nors niekada negalėjo patvirtinti teorijos.

Vienas variantas: jis yra Robert Del Naja, dainininkas ir "Massive Attack" įkūrėjas. Kartu su muzika, Del Naja taip pat gamina vizualinį meną pavadinimu 3D. "Goldie" ir "Del Naja" yra seni draugai, o Goldie jau anksčiau teigė, kad "Del Naja" meno kūriniai yra jo įtaka. Devynioliktojo dešimtmečio pabaigoje jie vyko tame pačiame grafiti apskritime.

Praėjusiais metais žurnalistas Craigas Williamsas atliko penkių mėnesių tyrimą, kurio metu jis padarė išvadą, kad "Del Naja" iš tiesų yra už Banksy - ir kad Banksy yra ne vienas asmuo, o gatvės menininkų kolektyvas, kurio vadovaujantis Del Naja.

Del Naja paneigė reikalavimą, pavadindamas jį "pageidaujamu mąstymu" ir "gera istorija, bet deja, ne tiesa". "Jis taip pat yra", - sakė Del Naja. "Jis dalyvavo kaise spektakliuose. Tai tik logistikos ir sutapimo dalykas, nieko daugiau. "

Žinoma, tai vargu ar įtikinamai tiems, kurie mano, kad Del Naja yra tas žmogus. Banksy freskomis dažnai pasirodė tose vietose, kur "Massive Attack" neseniai grojo, ir "Banksy" pateikė "Del Naja" 2016 m. Knygos " 3D" ir "Massive Attack" meną .

"Goldie" slydimas nėra įtikinamas įrodymas, kad "Del Naja" yra Banksy "Clark Kent", tačiau tai yra daugiau nei pakankamai grist, kad vėl pradėtų gandai.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier