Pasinerkite į geriausius metų konkuravimo povandeninio fotografo nuotraukas

Anonim

Fotografija padeda mums pamatyti mūsų planetą (ir už jos ribų) visiškai naująja prasme. Čia D'Marge, mes stebėjome pasaulio neįtikėtiną laukinę gamtą, apsvarstėme galaktikos paslaptis ir žiūrėjome į mėgstamiausius miestus iš kosmoso.

Mūsų kitas fotografijos nuotykis perkelia mus į teritoriją, kurią paprastai mato tik plaukiojantys narai. Metų "Povandeninis fotografas" konkursas paskelbė nugalėtojus 2017 m., Suteikiant mums retus žvilgčioti į tai, kaip jūros būtybės medžioja, maudasi ir žaidžia po paviršiumi.

Prancūzijos naras Gabrielis Baratjūs surinko didžiausią prizą už savo nuotrauką " Šokiai aštuonkojai" . Vaizdas užfiksuoja grakštus galvosūkius Majotės lagūnoje, nuo Afrikos pietryčių pakrantės. Teisėjas Alexas Mustardas pavadino jį "baletine ir piktybine".

"Šis paveikslėlis rodo, kad aštuonkojai reiškia verslą, kuris medžioja sekliame lagūnoje", - sakė "Mustard". "Jų judėjimas taip skiriasi nuo bet kokio žemėje esančio plėšrūnas, tai iš tikrųjų galėtų būti svetimas iš kito pasaulio. Tai tikrai įsimintinas padaras, gražiai fotografuotas.

Teisėjas Peteris Rowlandsas pagyrė "gyvą kontrastingą spalvą, detalesnes subtilus tekstūras" ir "puikų pozą".

SUSIJĘS: Laimėtojai nuo 2016 m. "British Wildlife Photography Awards"

Kiti didieji nugalėtojai yra Nickas Blake (kuris perėmė britų povandeninį fotografą už savo vaizdo iš "The Blue" ), Horacijus Martinezas (kuris laimėjo "Up-And-Coming" povandeninį fotografą " Okeanijos danguje" ) ir Nicholao Georgiou (kuris pelnė labiausiai perspektyvų britų povandeninį fotografą Orca Pod ).

Nugalėtojai ir dalyviai taip pat buvo paskelbti įvairiose kategorijose, įskaitant makro, vrazes, elgesį, plataus kampo ir portreto. Čia rasite geriausius ir visus 2017 m. "Povandeninio fotografo fotografo" konkurso nugalėtojus.

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį