Skirtumas tarp $ 500 ir $ 5000 laikrodžio, kurį paaiškino ekspertas

Anonim

Šiame pasaulyje yra dviejų rūšių vyrų: tie, kurie tiki, kad tai yra jų Dievui suteikta teisė turėti prabangų laikrodį, ir tie, kurie tiki, kad vienintelis būdas pasakyti laiką yra su "iPhone".

Jūs girdėjote motyvaciją: "Kodėl aš turėčiau mokėti už tai, ką mano telefonas gali padaryti nemokamai?"

Tai pagrįstas tašku šiuolaikinėje visuomenėje, tačiau mes vis dar norėjome šiek tiek toliau įsimylėti skaitytojus apie tai, kas eina į laikrodį, kurio kaina siekia 500 JAV dolerių arba 5 000 JAV dolerių. Idėja yra tai, kad galėsite priimti savo tvirtą sprendimą pirkti laikrodžius, jei suprasite, kodėl gali kainuoti dešimt kartų daugiau nei kita.

Ir kodėl $ 500 prieš $ 5000? Šie du kainų taškai geriausiai atspindi atvykimo vietą už prieinamą ir aukštos klasės prabangių laikrodžių. Mes taip pat panaudojome Australijos finansų apžvalgos "Watch Editor" Bani McSpedden, kad padėtume identifikuoti kai kuriuos skirtumus.

Žiūrėk ir mokykis.

Medžiagos Maketh Kaina

Paimkite žiūrėti apie 500 dolerio maržą ir paprastai pastebėsite keletą nuoseklumo:

 • Griežtesni kraštai
 • Paprastesnės korpuso formos
 • Mažiau detalių
 • Mažiau šlifuota ir poliruoti paviršiai

Paprasčiau tariant, prieinamais žiūronų spektro galais medžiagos apdaila yra nedidelių estetinių skirtumų.

"Tai gali būti medžiagos, tačiau tai, kas labiausiai skiriasi kainų skirtumu, yra laikrodžio apdaila. Ir tikriausiai šiek tiek labiau pastebima brangesnis laikrodis ", - aiškina McSpedden.

"Apdaila, medžiagų kokybė ir gydymas, pavyzdžiui, neatspindintis stiklas ant kristalo, toks dalykas papildys galutinę laikrodžio kainą".

Ekspertai sako, kad jūs taip pat galite rasti skirtingų laikrodžių dirželių, kai kalbama apie šiuos du kainos taškus. Už 500 JAV dolerių galėtumėte gauti antspauduotą veršio odos diržą, o ne tikros aligatorinės odos - nepilnametis, bet pastebimas kokybės jausmas.

Kai kainos pakils nuo $ 4, 000 - $ 5000 ženklo, klientai gali tikėtis rasti dalykų, pavyzdžiui, deploying sagtis ir daugiau sudėtingų apdailos, naudojamos visoje gabalas.

Sudėtingi gamybos metodai

Viena iš ginčiausių žiūrėjimo kainų sričių yra laikrodžio ir jo judėjimo gamybos metodai.

Nors "McSpedden" mano, kad "trūksta koreliacijos tarp tikslumo ir kainos ilgą laiką", kiti specialistai prisiekia papildoma precizija, kuri dažnai vadina didesnę kainą.

Remiantis pastarojo pastebėjimais, būtent tai, ko galite tikėtis žiūrėti 500 dolerių regione:

 • Mažiau rankiniu būdu koreguojami
 • Mažiau tobulinti tvarkaraštį (reguliavimo procesas)

Ir štai ką tikėtis žiūrėti 5000 dolerių regione:

 • Judėjimas, atitinkantis chronometro charakteristikas, net jei jis nėra sertifikuotas kaip vienas
 • Geresnis rankų apdaila, medžiagų kokybė ir apdorojimas, naudojami laikrodyje kaip neatspindintis stiklas
 • Rankų nuskaitymas
 • Rankų graviravimas
 • Rankų emaliavimas

Bendras sutarimas yra tas, kad kuo paprasčiau judėti gaminti ir baigti, tuo pigiau bus. Mechaninis laikrodis reikalauja daugiau laiko ir darbo dėl sudėtingų mechaninių judesių, kuriuos reikia surinkti asmeniui. Kai kurios dalys gali būti pernelyg subtili, kad mašina galėtų pakartoti.

"Kvarcinių laikrodžių judėjime kainų skirtumas yra labai mažas, " aiškina McSpedden. "Jie naudoja modulį, o šis modulis nėra brangiausias dalykas".

Tikroji dizaino kaina

Patikėkite tai ar ne, laikrodžio dizainas mažai įvertina galutinę laikrodžio kainą, nesvarbu, ar tai būtų 500 ar 5000 dolerių. Tai, pasak "McSpedden", labai abejoja dizaino ir kainos koreliacija.

"Aš nemanau, kad tai kainuoja. Jei kalbate apie gerai suprojektuotą laikrodį, daugeliui jų būtų sakoma, kad $ 230 dolerio laikrodis "gerai suprojektuotas" yra "gerai suprojektuotas", nes jis nėra per daug ornamentuotas arba pernelyg blizgus. Tiesą sakant, jo paprastumas yra tai, kas jį apibrėžia. "

"Jūs taip pat pasakytumėte apie Vokietijos" Nomos Glashütte "už 5000 JAV dolerių. Vėlgi, švarus dizainas yra panašus, bet nemanau, kad tai daug kainuoja. "

Nors tai gali būti tiesa minimalistinio stiliaus laikrodžiui, yra keletas pastebimų skirtumų tarp išsamiau suprojektuotų laikrodžių šiuose kainų segmentuose. Tai, žinoma, grįžta prie gamybos procesų, o ne nuo projektavimo etapo.

Mažesniam laikrodžiui, kurio kaina yra 500 USD, galima gauti:

 • Gausite skambučius, kurie atrodo labiau dvimatis
 • Gilios rankos, kurios yra galvanizuotos arba rankomis dažytos, o ne kaitinamos iki tam tikros temperatūros, kad būtų pasiektas atspalvis

Aukštesnės kainos laikrodžiai, kurių vertė 5000 JAV dolerių, gali būti:

 • Daugiau tekstų per dial - manau hobnailing detales ir stilizuoti skaičiai, kaip rasti Longines "Master kolekcija
 • Keraminės plytelės, skirtos atsparumui įbrėžimams, palyginti su nerūdijančio plieno

Brendžio ir reputacijos sąnaudos

"McSpedden" daro gerą tašką, kai sako, kad tai, ką jūs tikrai mokate šiandien, laikrodyje yra meno kūrinys ant riešo.

"Neatsitiktinai, kad prestižiniai prekių ženklai kainuoja daugiau, nes prekiniai ženklai gali mokėti daugiau už juos. Tai, už ką mes mokame, yra verta turėti tą malonumą, kurį norėtume suvokti kažką gražaus. "

"Dabartinis žiūrėti verslas yra pelninga įmonė, o jei esate gerbiamas prekės ženklas, galėsite už tai mokėti daugiau".

Nors tai gali būti tiesa kai kuriems aukščiausios klasės laikrodininkams, tam tikri standartai turi būti laikomasi, kad pasisotintų į 5000 dolerių vertės ženklą.

Tai gali būti rankų surinkimas ir rankinis apdirbimas. Už $ 5000 ženklo yra ta vieta, kur linija tarp meistriškumo ir prekės ženklo reputacijos gali suplakti. Ženklai gali kainuoti daugiau už laikrodžius, bet kokybės skirtumas tarp 5000 $ gabalo nėra taip akivaizdu iš pirmo žvilgsnio.

"Kartais nėra akivaizdžių medžiagų ar judėjimo skirtumų, " priduria McSpedden.

"Be aukščiausios klasės, jūs negalite pasakyti skirtumo nuo judesio pabaigos. Jei žiūrėsite į jį iš laikrodžio pusės, tai nėra kažkas, dėl ko turėsite sumokėti. "

Laikrodžiai iš abiejų stovyklų

Jei jau esate tokia toli, turite turėti idėją apie tai, ko norite laikrodyje, ir kiek norite išvystyti.

Tai nėra atsitiktinumas, kad kai kurie iš geriausių vertybių žiūri apie 500 dolerių, taip pat tie, kurie gaminami dideliais kiekiais.

Pagalvokite, kad prekės ženklai yra tokie:

 • Seiko
 • Tissot
 • Movado
 • Alpina
 • Oris

Į 5000 dolerių segmentą galite tikėtis, kad matysite laikrodininkus:

 • Baume & Mercier
 • Tudoras
 • Nomos
 • Tag Heuer
 • Montblancas
 • Bremontas
 • Bell & Ross

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas