"Desert Luxe" viešbutyje "Amangiri Resort And Spa"

Anonim

Nebuvo niekur atrodo taip gerai. Išvykimas į Jutos dykumą - tai 34-asis kompleksas, kuris yra toks išskirtinis, kad Bradas ir Angelina turi užsisakyti kambarį (nesvarbu, ar jie yra gerbėjai).

"Amangiri Resort And Spa" pasiekia prabangaus ir svetingumo lygį, kurį niekada maniau įmanoma ne tokioje pačioje vietovėje kaip dykuma. Awe-inspirującą dizainas ateina mandagumo architektų trio, kuris sukūrė kurortas, kuris puikiai susimaišo su didingų dykumų kraštovaizdžio uolomis ir uolomis. Natūralios spalvos, medžiagos ir tekstūros valdo aukščiausią.

"Amangiri" siūlo 34 liukso apartamentus, suskirstytus į 2 sparnus: 13 "Desert View Suites", 14 "Mesa View Suites", 1 terasa-liukso (suite), 1 baseino liukso (suite), 2 terasa su baseinu, "Girijaala" liukso (Suite) ir "Amangiri" liukso numeriu. Centre yra Paviljonas, kuriame yra svetainė, galerija, biblioteka, valgomasis, privatus valgomasis ir rūsys.

Mes galėtume toliau tardyti, kaip apsvaiginti nuotolinį kurortą, bet pažiūrėkite į monotonišką stebuklą. Pasinaudokite savo kredito kortele - norėsite nedelsdami užsisakyti.

1/14

2/14

3/14

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės