"Derby" 2015 m. Vyrų mada su "#Peronistyle"

Anonim

"Melbourne Cup Carnival" yra "D'Marge", bendradarbiaujant su "Peroni". Sekite kasdieninį veiksmą čia #PeroniStyle

Manoma, kad lietus yra sėkmės ženklas. Taigi 2015 m. Melburno taurės karnavalo metu tai buvo labiausiai laimingiausių dienų žaidėjai. Išjungę lenktynių trasą, mes vėl grįžome į mūsų draugus Peroni, kad išspausdintume "Derby Day" madas, išskirdami geriausius apsirengusius vyrus per "#PeroniStyle".

"Derby" dienos suknelė paprastai būna juodos ir baltos spalvos. Tačiau pastaraisiais metais "Flemington" hipodromoje pilvųjų ruožų pilvasis slėpėsi, o pastelės ir pistoletai jautėsi itin tinkama.

Vienkartiniai kostiumai iš lango, patikrinkite, ar bendri kanapės ir alaus su "Beetlejuice" kreidelės juostelėmis - tie aštrūs apatiniai marškiniai ir austi šilko kaklaraiščiai, įrodantys tamsią arklys tą pačią dieną, kai pilkos spalvos taškeliai ir tapetų spalvos.

Karinio jūrų karinio jūrų laivyno dvigubos švarkelės, išsidėstos nuo palapinės iki palapinės; tradicinis apsirengimo kodas, įrodantis, kad kai kurie yra pernelyg slopinami. "Aussie" žmogaus kūrybingas ir spalvingas formalaus padažu visada buvo įkvepiantis. Ir ši Derbio diena nepasitenkino.

Paspauskite skaidrių peržiūrą, kad parodytumėte geriausią stiliaus fiksavimą nuo dienos įvykio.

1/25

2/25

3/25

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą