Stomatologai gali meluoti apie tekėjimą visą šį laiką

Anonim
Gofruotas siūlas: burnos higienos pasaulis ir dabar, galbūt, vienas iš labiausiai paplitusių melo, kurį kada nors žinojo planeta.

Dienos flossing jau seniai buvo skatinamas kaip pagrindas, siekiant išvengti dantenų ligų ir ertmių. Yra tik viena problema. Pasak "Associated Press" atlikto didelio tyrimo, yra mažai mokslinio įrodymo, kad iš tikrųjų tai daro.

"AP atkreipė dėmesį į pačius griežčiausius tyrimus, atliktus per pastarąjį dešimtmetį, daugiausia dėmesio skiriant 25 tyrimams, kuriais paprastai buvo lyginamas dantų šepetėlio naudojimas su dantų šepetėliais ir siūlais. Radiniai? Gofruoti siūlai yra "silpni, labai nepatikimi", "labai žemos" kokybės ir turi "vidutinį ar didelį šališkumo potencialą", - praneša naujienų tarnyba.

Pagrindinės organizacijos, tokios kaip Amerikos dantų asociacija ir Amerikos periodontologijos akademija, teigia, kad dantų šepetėlis yra itin svarbus dantų sveikatai, tačiau AP nustatė, kad tyrimai, naudojami siekiant paremti šį teiginį, yra pažeisti įvairiais pagrindiniais trūkumais (pasenusiais metodais ir nepakankamais mėginių dydžiais, pavyzdžiui ) Kiti tyrimai yra suprojektuoti ir apmokėti bendrovių, kurios parduoda siūlą, o tai yra problematiška dėl priežasčių, dėl kurių ji neturėtų paimti vienos iš labiausiai gerbiamų žiniasklaidos agentūrų pasaulyje.

Šiais metais JAV vyriausybė pirmą kartą nuo tada, kai ji buvo įtraukta į 1979 m., Nukrito nuo Amerikiečių dietos gairių. Vyriausybei patvirtinus laišką vyriausiajam įgaliotiniui patvirtino, kad siūvelio veiksmingumas niekada nebuvo ištirtas, kaip reikalaujama, kad jis būtų įtrauktas į gaires .

Daugelis dabar nori žinoti, ar mes jau daugelį metų suklėtėme gobtuvais, ir jums jau gali būti niežulys, kad išstumtumėte iš savo vaisto kabinetą pagamintą mintį.

Ne taip greitai. JAV nacionalinis sveikatos instituto gydytojas daktaras Timas Iafolla sutinka, kad mokslas dar nepakankamai remia siūlus, tačiau jis palaiko reguliarų tarpinių dantų eilių valymą. "Tai maža rizika, mažos kainos", - sakė jis. "Mes žinome, kad yra galimybė, kad jis veikia, todėl jaustis patogiai, kad žmonės galėtų eiti į priekį ir tai padaryti".

Atrodo, kad dantų gydytojai sutinka. Būtinas? Galbūt ne. Bet tik dėl to, kad veiksmingumas nebuvo įrodytas, nereiškia, kad tai nebuvo įrodyta - bent jau dar ne. Tuo tarpu, jūsų maišytuvai gali būti tinkami, kad jūsų minkštinimo būdai būtų tinkami, tik tuo atveju.

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis