David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

Anonim

Praėjusią naktį "Sydney Carriageworks" Davidas Jonesas surengė rudens / žiemos moterų drabužių rinkimą. Visuomet garsenybių, pompų ir oro bučinių reikalas nuvažiavo, norėdami sužinoti, kas vyksta su vyriški drabužiai, vykstanti žiemą.

Jei yra vienas dalykas, skaudžiai tiesa apie šiuos įvykius, tai, kad vyriški drabužiai yra beveik visada nepakankamas dalykas. Mes nesileisime tiek, kiek praeitą naktį sakėme, bet mes matėme vilties ženklus į labai pavojingą vietos sceną. Ar tai galėtų būti metai, vyriški drabužiai daro įtaką mažmeninei rinkai? Galime tik viltis.

Šio sezono pasirodymas vadovaujamas vyro modelio "Jordan Barret" uber-chiselled žandikaulio linija buvo viskas apie sluoksnius ir žemiškus tonus. Žvilgantis sluoksnis, bordo čekiai ir aptakūs juodi kostiumai taip pat parodė savo buvimą. Pagarbiai, tai buvo geriausia kolekcija, kurią mes matėme iš Australijos mažmeninės prekybos kompanijos, daugelį metų išaugę ir elegantiški dalykai - mes tikimės, kad sugebėsime sugauti kitus dizainerius ir mažmenininkus.

Taip pat reikia pasakyti, kad jų tarptautinė mados drabužių dizainerių kolekcija buvo labiausiai įspūdingo stiliaus pasirinkimas, kurį matėme pastaraisiais metais. Vilnos skrybėlės, sunkiosios rėmo aviatorių akiniai, žalia paltai ir lakinės odos blauzdos buvo viskas, ko reikia, šaltesnio sezono metu.

Vietiniams dizaineriams "Caliber" ir "Jack London" užsiėmė su zomšos bikerio striukėmis, didelių spalvų poputais ir bordo kelnais. Atkreipkite dėmesį, kad "Calibre" vėl ima mokėti po daugelio tylėtų metų.

Atrodo, kad tai bus didžiulė žiema Dovydui Jonesui.

1/11

2/11

3/11

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas