Davido Beckhamo naujausio stiliaus judėjimas pakeis būdą, kuriuo dėvite Bomber Jackets

Anonim

Žiemos moterų drabužių konvencijos pasaulyje yra vienintelis štapelis, žinomas kaip bombonešio striukė ir paltai. Retai jūs kada nors matote juos dėvėti vieni kitiems, jau nekalbant apie susiliejimą kartu, tampa tam tikru psichiniu hibridiniu bombonešio paltuve, kurią matote čia Davido Bekhemo.

Tai nepaprastai žavisi, ir mes negalime tiksliai nuspręsti, ar tai kietas, ar tik atrodo, kad laivapriekio griuvėsiai nusileido nuo bėgių (atsižvelgiant į tai, kad "Beckham" gali pagaminti beveik viską, kas jam gerai atrodytų).

Bombonešio sluoksnis turi blizgesio apdailą, kuri tapo viena iš karščiausi tendencijų 2017 m., Tačiau ji toliau stumia ribas su papildoma medžiaga, kuri tęsiasi už užtrauktuko sustojimo tiesiai virš kelio. Alyvuogių blizgesys suteikia kūriniui bendrą karinį jausmą, tačiau išsamios apykaklės trūkumas tikrai sukuria XVIII a. Labiau orientuotą išvaizdą.

Nepriklausomai nuo to, ką mano pasaulis, Becks dar kartą tai padarė, parodydamas vyrus, kad bombonešio švarkai ir paltai gali vienodai elgtis vienodai. Nesvarbu, ar išvaizda išlieka, yra kitas klausimas apskritai - klausimas, į kurį galite atsakyti žemiau.

1/4

2/4

3/4

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje