Davidas Beckhamas bendradarbiaudamas su "Biotherm" naujomis vyrų priežiūros grupėmis

Anonim

Davidas Beckhamas kasetės giliau į vyrų gyvenimo būdo rinkos griovius paskelbdamas, kad jis yra naujas pasaulinis prabangių odos priežiūros priemonių gamintojo "Biotherm Homme" ambasadorius.

Bendradarbiaujant bus matoma, kad britų futbolo žvaigždė ir verslininkas 2016 m. Išleidžia savo vyrams skirtą liniją. 2010 m. Paskelbus vaizdo įrašą, "Beckham" išreiškė norą, kad pagaliau "Biotherm" suteiktų malonę "grooming" pramonei.

"Man labai malonu dirbti su" Biotherm Homme ". Aš jau galvoju apie odos priežiūros produktų tobulinimą ilgą laiką ir tai buvo tik tada, kai aš pradėjau kalbėti su "Biotherm", kad visi jie susirinko. Jie yra tokie ambicingi kaip ir aš, ir mes tikimės, kad labai greitai parodysime visiems mūsų darbo vaisius ".

Atsižvelgiant į tai, kad "Beckham" yra tvirtas gerosios patirties partnerių, atnešančių patrauklius produktus, pasirinkimas, jis turėtų būti sėkmingas ir pelningas.

Biothermo generalinis direktorius David Fridlevski sakė: "" Biotherm Homme "ir" David Beckham "partnerystės tikslas - perkelti vyrų odos priežiūros kategorijų ribas ir sustiprinti mūsų prekės ženklo vadovavimą".

"Tai pirmas kartas, kai vyresnio amžiaus vyrui sukūrė odos priežiūros rinkinį. Mes didžiuojamės, kad esame pasiruošę partneriui Dovydui Beckhamui vystyti savo odos priežiūros viziją, ir mes džiaugiamės galėdami pasveikinti jį kaip naują prekės ženklo ambasadorių. "

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas