David Beckham Casually Rocks $ 55,000 Žiūrėti su pagrindine balta marškinėliai Tokijuje

Anonim

Yra atsitiktinis drabužių spinta, o ten yra atsitiktinis garderoba "David Beckham". Pasaulinė futbolo žvaigždė ir vyrų mados piktograma vakarą atvyko į Hanedos oro uostą labai patogiam skrydžiui draugiškajam apranga su nedideliu pasukimu.

Paprasta balta tee, atsipalaidavę juodos kelnės, sportbačiai, nešiojamoji maišelis. Standartinė medžiaga, kurią bet kuris vaikinas dėvi ant Ramiojo Ramiojo vandenyno skrydžio. Arba mes minėjome. Velnias yra "Becks" naujausio aprangos detalių, o tai, ko jis čia išviliojo, greičiausiai niekada nebuvo išbandytas kito žmogaus.

"Bekhemas" dėvėjo neįprastą AU $ 55, 250 geltoną auksą "Rolex Yachtmaster II" su savo paprastąja balta tee, kuris buvo paremtas "Louis Vuitton" monogramos turėklų krepšiu ir pilka pora Adidas Yeezy PowerPhase Calabasas sportbačių. Jei tai nėra supaprastinto išvaizdos pakėlimo į kitą lygį apibrėžimas, mes nežinome, kas yra. Pasirinkę vieną internetą čia, jei turite atsarginę 55 000 USD

Nors kai kurie gali teigti, kad "Conor McGregor" visada tai daro su savo iškyliaisiais laikrodžiais ir polo marškinėliais, "McGregor" atsitiktinis išvaizda dažnai yra labiau nusidėvėjusi ir saugoma, negu tinkama "Bekhamo" išvaizda. Čia galite pamatyti įrodymus.

Kas sakė, kad negalite sumaišyti prabangos ir komforto? Ne David Beckham.

1/3

2/3

3/3

Įdomios Straipsniai

Ryan Reynolds įrodo, kodėl jis yra lydymo karalius

Kaip rausvai spalvoti kelnės dirbti ir žaisti be pamokos

Susipažinkite su "Pininfarina" sukurtu anglies pluošto dviračiu

50 būdų, kaip roko gėlių atspaudai neieško kaip senelės sofos