"Dating Coach" atskleidžia, kodėl gera "Nice Guy" gali padaryti jums neveiksniu

Anonim

Malonūs vyrai baigia paskutinį. Tai senas posakis, dėl kurio per ilgai buvo diskutuojama, todėl mes patyrėme savo gyvenamosios vietos ekspertą Chrisą Manaką iš "Manic Workshops", kad galėtumėte patarti, ką daryti, jei esate tik geras vaikinas, kuris negali laimėti gyvenime ir meilė.

Įsukite ir atkreipkite dėmesį, burbulas berniukas.

Nicos ir gudri tiesa

Tai, kad žmogus nepakankamai sėkmingai susiduria su moterimis, yra malonus, yra tas, kad kaltinamas ugniagesys už ugnies, nes jie yra nusikaltimo vietoje. "Niceness" yra kartu su kitais bruožais, ir tai yra daugiau šių kitų savybių, mano nuolankios nuomonės, kurios yra tikroji priežastis, dėl kurios trūksta sėkmės pažinčių pasaulyje.

Pagalvokite apie Nicos vaikį akimirkai.

Ne, nemanau, kad kažkoks gražus žmogus, kurį žinote, kas vyksta vyru, galvoja apie šį kliše, gražų vaikiną, ty vaikiną, dažniausiai šio amžinojo kaštono pažinčių įkūnijimo centre: "Jis malonus, bet. "

Pabėkime gražų vaikiną akimirkai. Paprastai jis yra toks, kad:

  • Jis niekada nesutinka su dominančiąja moteris, neatsižvelgiant į tai, kokia vaflė ji gali kalbėti
  • Jis tikrai nejaučia jai ir duos jai tą pačią šūdą, kad jos tikri draugai
  • Jis nesugebės jį iškviesti, net jei ji bus dramatiška
  • Jis be jokios abejonės nebūtų paminęs kitų moterų, kurios domėjosi savo gyvenimu (tikėtina, kad jų nėra)

Galutinis rezultatas yra šiek tiek asmens korpuso. Priimantis "taip-žmogus" be gylio, neramumo, ne žavesio, jokio jo gyvenimo. Nėra įtampų, nėra seksualinio susijaudinimo. Aš, žinoma, nekenčiu gero vaikino, nes visų pirma aš žinau, kad tai yra vienas dalykas - savigarba.

Giliai, gražus vaikinas tiesiog nemano, kad jis yra vertas merginos. Ji yra patrauklesnė už jį, labiau populiari nei jis; jis negalėjo pasiūlyti nieko iš savo mažos vertės (bent jau jo galvoje).

Jo vibe, veiksmai ir požiūris iš esmės visi sako vienas dalykas - kad ji yra geriau už jį. Taigi, jis sutinka su ja, todėl ji pažymi jį "neįtikėtinai malonus vaikinas", sakinys neišvengiamai laikomasi "bet. "

Ko ji nenori

Ji nenori, kad kažkas sutiktų su viskuo, ką ji sako; ji nori pasikalbėti su kuo nors su savo protu.

Ji nenori, kad kažkas taptų jai, ir pakviesti; kaip ir daugelis iš mūsų, ji tiesiog nori juoktis, net jei jis pats. Ji nenori, kad kažkokio skrybėlio laime būtų koks beviltiškas vaikinas, kuris įsimyli su ja; ji nori vyro, einančio apie savo kelią gyvenime, lyderis, kuris jį pakvietė važiuoti.

Daugelio gražių vaikinų atvejis yra tai, kad jie gyvena trūksta, todėl jie prilipo prie pirmojo vilties žvilto. Ir jie tiesiog yra labai malonūs.

Kai kurie diskutuos, kad tai labiau manipuliuoti nei jų blogi berniukai, nes jie nėra tikri ar sąžiningi. Moterys gali tapti gražaus vyro pjedestalo objektais ir galų gale jaustis įpareigoti būti tokiems gražiems ir pritaikyti, kad būtų lengviau pasisotinti ir pateikti savo informaciją pasirinktinai, kad nebūtų įžeisti ar pažeisti savo bičiulį (apie kurį ji labai žino, ką turi jai )

Ji nenori, kad vaikinas, draugas ar kt., Kad ji turi nerimauti dėl skausmo su kiekvienu nedideliu jos sprendimu.

Galų gale - gražus vaikinas yra tiesiog neįdomu būti aplink.

Teisė: "Nicos vaikinai"

Kaip dažnai matote vaikiną, kuris skundžiasi dėl moterų, norinčių turėti blogus berniukus, arseholes, jerkus, o ne jį? Galų gale - jis yra gražus vaikinas! "Kas su jais negerai?" Jis gali paklausti. Kai žmogus pasiekia šį tašką, jis gali beveik atsisveikinti su bet kokia moteriškos pagarbos dalimi, kurią jis galėjo palikti.

Moterys neatstumtos, nes jis yra gražus; jie atremti, nes jo baimė yra viskas kita. Ji sako jai neaiškiai: "Aš esu pūlingas, o ne augti ir vystytis į geresnę, stipresnę savęs versiją, noriu, kad pasaulis sulinktųsi su mano pūlingu būdais"

Tai vienintelis didžiausias dalykas, kuris stabdo daugybę "gražių" vaikinų nuo daugybės moterų susidomėjimo.

"Nicos pasiimkite namų žinutę"

Tai nėra gražus bruožas, dėl kurio moterys laikomos atokiau nuo tipiško gražaus vaikino, tai kas vyksta žemiau. Tai jo nepakankamumas, jo trūkumas ir (arba) jo teisė.

Milijonai gražių pasaulio vyrų pažįsta fantastiškas moteris, tačiau jie skiriasi nuo mūsų klinčių gražaus smegenų, vertindami save, siekdami savo gyvenimo, turėdami stuburą, turėdami perspektyvą ir esant realybei ir sąžiningai su moterimis savo gyvenime.

Jie neturi moterų pjedestalo; vietoj to, tiesiog elgdamiesi su jais kaip su žmonėmis, kuriuos jie yra, ir nori būti traktuojami kaip.

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"