"Crypto Wallet" įkūrėjas mano, kad "Bitcoin" gruodį gali pakilti 60 000 USD

Anonim

Galėtų būti atleistas už pamiršimą apie Bitcoin. Gruodžio mėn. Visi tai galėjo kalbėti, bet nuo 20 000 dolerių padidėjusio svorio jis buvo maždaug 8 000 USD (šiuo metu jis yra 8659 USD). Tačiau "TenX", įkūrėjo ir "Crypt-Wallet" įkūrėjų Julian Hosp, tinkamas atvejis, kodėl Bitcoin greičiausiai vėl padidins vertę, jei iki metų pabaigos nepasieks 60, 000 dolerių.

Taip: kiekvienas, kuriam priklauso kriptografinė įmonė, yra suinteresuota generuoti hype, todėl pasiimk druskos ženklą. Tačiau "Hosp" tinkamai prognozavo Bitcoin tendencijas anksčiau (bent jis taip pat kalbėjo apie CNBC ), taigi jis tikriausiai verta klausytis per daug daugiau nei jūsų biuro kriptografai (kuris gegužės mėn. Warren Buffet šiek tiek linksmiai / netiesiogiai apgavo).

Šis start-up exec sako, kad vis dar įmanoma, kad bitinois šiais metais gali pasiekti 60 000 JAV dolerių, nors kriptūpiu valiuta prekiauja maždaug 67% žemiau gruodžio gale. per @cnbctech //t.co/CzRneQ7XqT

- CNBC (@CNBC) 2018 m. Liepos 11 d


"Hosp" teigia, kad judėjimas reguliavimo srityje yra teigiamas ženklas, o jei atsiranda didelis teigiamas įvykis, "Bitcoin" šiais metais pasiekia 60 000 JAV dolerių. Toks įvykis, kaip pranešė CCN, "Ar šalis galėtų paskelbti teigiamą skelbimą apie bitukiną ar bitkuonų biržoje parduodamą fondą".

Jis taip pat pridūrė, kad, norėdamas išsiaiškinti jo išbandymą, "Bitcoin" rugpjūtį turės viršyti 10 000 dolerių. Jei tai įvyktų, žiniasklaidos aprėptis turėtų generuoti pakankamai hype, kad 60 000 USD būtų galima kainuoti.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens