Crazy Rich azijietiškas Henris Goldingas yra žmogus, kurio reikia stiliaus įkvėpimui iš

Anonim

Balandį grįžau į šokių aikštelę San Francisko renginyje, kai kažkas pristatė mane į šį labai kietą ir gerai apsirengusią dainą. Garbingai aš neturėjau kruvinų minties, kas jis buvo kitas, nei jis buvo mandagus ir, atrodė, džiaugėsi Jamie XX garsais tiek pat, kiek aš ir mano kolegos.

Greitai persikelkite į priekį tris mėnesius. Ir "tas žmogus" pasirodė Henry Golding iš artėjančio filmo " Crazy Rich" azijiečių.

31 metų britų-malaizijos aktorius buvo "BBC" "The Travel Show" vedėjas, bet atlikęs "The Travel Show" pasirodymą, jis pradėjo filmuoti "Nick Young" narius, kurie groja "Uber" turtingu personažu. Dėl dabartinės spaudos apžvalgos filme, Henry buvo kartą ir vėl įsitikinęs, kad mes esame vieni iš naujausiomis mados drabužiais.

Pagalvokite apie Henrio stilių, kaip dalį pasiruošę ir dalį savaitgalį prie "Hamptons" su prabangiu pasukimu. Klasikiniai trikotažo gaminiai, pritaikytos kelnės, polo marškiniai, ryškūs ir drąsūs kostiumai, traškūs pietūs švarkai, specialūs purškimo striukės ir lakūnai, primenantys jachtos dieną. Henris yra apsirengęs Crazy Rich azijos dalimi. Mes abejojame, kad tai tik filmas, o jis turi išvaizdą ir formą, kad lengvai dėvėtų drabužius.

Mes labai rekomenduojame stebėti šią kylančią stiliaus žvaigždę.

1/6

2/6

3/6

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"