Teisingas būdas dėvėti atsitiktinį blizgučių ir kur jį gauti

Anonim

Norint išmokti dėvėti atsitiktinį žiurkėną, reikia grįžti į karinę folklorą. Istorija yra tokia: 1837 m. Jaunoji karalienė Viktorija aplankė laivą, pavadintą "HMS Blazer", Karališkojo laivyno dalies. Rengiantis karališkam patikrinimui, laivo kapitonas įsakė savo įgulai smarten up, dėvėdamas tamsiai mėlynos dviaukštės švarkelės virš jų dryžuotų jūreivių megztinių.

Išvaizda (ir pavadinimas) įstrigo. Jei ji būtų pakankamai gera jos didenybei, švarkas, žinoma, turėtų būti jūsų kasdienio stiliaus arsenalo dalis. Nepaisant visur, specialus striukė siūlo nenuosekliai daugybę universalumo, pakankamai garsus ir švelnus, kad būtų laikomas atsitiktiniu, kai jis nori būti.

Atsižvelgdami į švarką už oficialių nustatymų, mes surinkome išsamų vadovą, kaip dėvėti atsitiktinį švarką. Iš esmės, tai yra apie dalykinių dalykėlių aprangą atsitiktinės progos, suteikiant jums išvaizdą, kuri vis dar yra didinga ir švari, bet turi labiau atsipalaidavusią, madingą jausmą. Vis dar karališkasis, niekada paplitęs.

Atsitiktinis "Blazer" taisyklės

Šiandien yra daugybė žetonų piktnaudžiavimų, kurie priešinasi vyrų stiliaus kibernetinėje erdvėje, todėl pereikime prie pagrindinių taisyklių.

Negalima padaryti jos dalimi

Tai yra viena iš šių akimirkų su detalėmis momentus. Net jei jis atrodo kaip visiškai paprastas virdulys ant pakabos, žinovai visada gali pasakyti, kai kostiumas buvo atskirtas jo striukė. Striukė yra pernelyg formali apdaila ir struktūra, trukdanti atsitiktinei estetikai, kurią jūs einate, išmesdami visą išvaizdą.

Jūsų šukuosena turi būti trumpesnė kūne

Tradicinė nykščio taisyklė (pažodžiui) sako, kad jūsų striukės skylė turėtų nukreipti aplink nykščio rankeną, tarp nykščio galo ir kur jungtis patenka į delną. Jūsų švarkas turėtų, kaip geras advokatas, padengti savo asilą, tačiau jis neturėtų būti pernelyg ilgas.

Jūsų "Blazer Fit" turi papildomai priglobti

Kombinezono striukė turi būti pritaikyta tik vienai (marškinėliai) arba dviem (marškinėlių + liemenių) sluoksniai apačioje ir atitinkamai pritaikyta. Kita vertus, židinys turėtų būti pritaikytas, kad būtų galima išlyginti sluoksnius. Kai šaltojo oro hitai, jums bus dėkingi už galimybę sluoksnis kelis gabalus, įskaitant trikotažo, po savo švarką.

Naudokite skirtingas spalvas, audinius ir modelius

Nebijokime drąsiai ir kūrybingai, nes tai dažnai būdinga tai, kas skiriasi nuo gero stiliaus ir tikrai puikus stiliaus. Išbandykite ryškius spalvotus blizgučius, klasikinius piešinius ir modelius, pvz., Juosteles ir čekius, ir įvairius audinius iš lino ir aksomo. Jei eisi šiuo keliu, šerdis turėtų būti teiginys, todėl įsitikinkite, kad naudojate tinkamą apribojimą kitur.

Turėti daugiau nei vieną drabužių spinta

Tai tęsiasi kartu su ankstesne taisykle. Jūsų žaislų kolekcija yra galimybė išbandyti įvairius įvairių stilių ir prekių ženklus. Užpildykite savo spintą, naudodamiesi nebrangiais ir pigiais gabalėliais, todėl esate pasirengę nieko. Ir nepamirškite, kad parduotuvė pasieks ir pardavimo laiką, nes blazeriukai dažnai yra paskutiniai parduodami daiktai.

Vyrų šlepetžių tipai

Švarkas gali būti suvaržytas ir elegantiškas, bet kokio komplekto ataustintuvas. Priešingu atveju, šleifas tvirtina jūsų individualų stilių ir asmeninį pomėgį. Kad ir ką pasirinktumėte, žinios yra galia. Čia yra labiausiai paplitusių vyrų blazeriukų rinkoje:

Medvilnė

Medvilniniai žindukai yra labiausiai paplitęs vasaros švarkas. Lengvas ir švelnus audinio drabužis virš peties ir per liemenį prie šlaunies be galo, ir jis gerai laikosi savo formos pečių blokelių ar raundų gražiai nestruktūruotas. Viena ar dviguba krūtinė, medvilnė tikrai atrodo kieta bet kokia spalva, bet įsitikinkite, kad kažkur kažkur yra kailio ar baltojo ir tamsiai rudos ar anglys. Poros su džinsais arba spalvotais žiūronais ir sportbačiais kaip pirštinės.

Vilna / mišinys

Vilna yra kokybiškos švarkos audinys, geriausiai tinka rudeniui ir pavasariui, kai puošia sezonus inbetween. Tamsiai vilnos šlepetė yra galutinis klasikinis, tačiau tai tikrai ne tavo vienintelis pasirinkimas. Tai yra neutrali ir tamsi spalva, todėl ji tampa akimirksniu simbolizuojanti prabangą, tuo pačiu išvengiant dandy-ismų. Viską išilgai spektaklio sumaišoma tiek aukščiausios klasės (kašmyro, šilko), tiek žemos kokybės audinių (poliesterio, medvilnės, elastano), o tai reiškia, kad jūs turite pasirinkimų, susijusių su kaina ir pojūčiu bei judesiu. Nykščio taisyklė: pabandykite prieš pirkdami.

Tvidas

Tvidas yra sunkiasvoris audinys, kuris taip pat geriausiai saugomas šaltu oru. Tvidas yra praktiškas, bet vis dar stilingas būdas šiltai išlaikyti žiemą. Nepamirškite, kad senasis anglų šulinio pobūdis, žinomas sporto švarkai - Tweed želė gali būti visiškai modernus, ypač pridėti šiek tiek tekstūros į plokščią arba vienviečiai apranga.

Linas

Lininė šlepetė yra griežta vasara ir sukurta atsitiktiniam vasaros vakarėliui, kuriame jūs galite vilkti vilną arba kašmyrui. Lengvai susmulkintas, kuris gali būti žaviai stilingas, jei jis bus tinkamai išdžiūvusios (rankena ir apykaklė iššoko), lino audinys yra neįtikėtinai lengvas ir kietas. Linai idealiai tinka atsitiktiniams nestruktūriniams švarkams, suporuoti su vasaros baltais kelnais ir atviro kaklo marškiniais, be kojinių be rankovių ir rankšluosčių kakleliu. Plaukioti, drauge.

Spalvų blokas

Vasara - laikas iškrenta į drąsiausias, ryškiausias savo arsenalo spalvas. Padirbkite savo kelią iki spalvų skalės, jei nesate pasiruošę pasinerti į drąsiausius tonus. Saugiausias būdas yra pritvirtinti išvaizdą neutraliais atspalviais, bet modeliuotas marškinėliai taip pat yra galimybė, jei jūs tikrai norite išstumti ribas.

Nepamirškite ir priedų: apyrankės su tamsiu spalvotu piešiniu, jei jūsų striukė yra aštrus, o kišeninė kvadratas tamsesniame tamsoje jūsų striukė suteikia tam tikrą stabilumą ir darną.

Modeliai ir patikrinimai

Kalbant apie modelius, galimybės yra praktiškai begalinės, o tai reiškia, kad nėra galimybės juos dėvėti. Nepriklausomai nuo sezono, yra modelis, kuris puikiai atrodys. "Stripes" yra klasikinis, pasiruošęs pasirinkti paveldą. Patikrinimai taip pat padaro aprangą išskirtiniu. Nereikia laikytis suvaržytų dizainų, todėl jaustis laisvai drąsiai eiti ten, kur jūsų stiliaus jausmas veda jus.

Struktūrizuoti ir nestruktūruoti

Tai yra lengvas būdas atskirti atsipalaidavusią ir formalųjį. Struktūrinis šlepetė yra aštrus, švarus ir tiesiomis. Kita vertus, nestruktūrinis žiebtuvėlis yra minkštesnis, lankstesnis ir labiau atsipalaidavęs. Jūsų drabužių spinta turėtų apimti tiek struktūrinius, tiek nestruktūrinius drabužius, kad būtų užtikrintas didžiausias universalumas.

Eksperto patarimas

Paprastas žaislas. Tai skamba kaip prieštaravimas. "Blazers" atkreipia dėmesį į kažką, ką Rogeras Moore būtų nusidėjęs "Spy" jachtoje, kuris mane mėgdavo tik prieš bandydamas grįžti.

Atsitiktinis? Atrodo, kad kiekvienas, atrodo, negali pasiekti jokių problemų. Iš tiesų Australai išrado "atsitiktinį" padažu iki taško, kuriame buvo priimta dėvėti diržus. Visur.

Tai yra laikas nuo laiko, "atsitiktinis" nejaučia jo, o kostiumas rodo, kad kiekvienas turi darbo pokalbį. Švarkas gali sujungti porą džinsų, polo marškinius ir porą sportinių batelių ir atrodo tinkamas. Pripažinkite tai, retkarčiais pažvelgiate į italų kalbą ir manote, "jie atrodo kietas.

Paprastas, tiesiog išmetė jį natūra "(prašau, nesakyk tai garsiai. Visų rūšių negerai). Kas yra bendras drabužis? "Atsitiktinis švarkas". Medvilnė, vilnos, paprastas arba čekis, tamsi ar kakis arba kažkur tarp. Nesvarbu. Galų gale, tai "atsitiktinis".

- "Matthew Start", "Cambridge Clothing" prekės ženklo vadybininko grupė

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis